MUDr. Ludmila Janošková

Pediatr Více

Nový Bydžov 1 adresa

Sam. ordinace PL pro děti a dorost
Malátova 488, Nový Bydžov

Umístění: Sam. ordinace PL pro děti a dorost Jiný

Pokud pojedete podle toho jak si paní doktorka řekne tak vše v pořádku. Běda jak máte na něco jiný názor. Odmítá děti po ambu porodu, striktně trvá na očkovacím kalendáři, aplikuje dvě vakcíny najednou. Po přechodu k jiné lékařce zjištěny u dětí zdravotní problémy,které pí. Janošková absolutně neřešila. Lékařka bez kapky empatie a působí již velmi vyhořele. Za mě rozhodně nedoporučuji....raději budu jezdit do Hradce ke kvalitní lékařce se kterou je rozumná domluva.

Doktorka i sestra jsou milé, vlídné, ochotné, komunikativní. Líbí se mi, že dbá na vyloučení kontaktu zdravých dětí s nemocnými. Překvapila mě i když i volala, aby zkontrolovala zdravotní stav dcery nad rámec kontrol. Nic nezanedba a radeji i vícekrát vyšetří. Jsem moc spokojená.

Umístění: Sam. ordinace PL pro děti a dorost Jiný

Moc hodná, ochotna paní doktorka.
Vždycky vše vysvětlí, pomůže, jak může! :-)
Sestřička taky skvělá!

Paní Doktorka je velice milá k dětem a zodpovědná.Snaží se vždy najít to nejlepší řešení při léčbě a né navrhnout to nejjednodužší řešení!Jsme s ní velice spokojení,chodíme k ní už 16 rokem s dcerou a 4 rokem se synem a nemůžeme si jí vynachválit!Takže určitě doporučujeme!Sestra je též velice milá k dětem :)

Paní doktorka je velmi příjemná, k rodičům i dětem. Zbytečně se nežene do předepisování antibiotik a raději volí jiné postupy a metody, které jsou často daleko efektivnější. Myslím, že lepší dětská lékařka v Novém Bydžově (ani okolí) není. Sestřička svou práci odvádí také velmi dobře.

Paní doktorka je super nejlepší v Bydžově. Nastoupila po svojí mamince, doktorce Navrátilové, které bohužel patří i jeden negativní názor zde. Ale nová paní doktorka ji plně zastoupila. Je vzdělaná, vstřícná k novým metodám, má k medicíně moderní přístup a zároveň je milá, pohodová a vůbec jsou se sestřičkou sehraná dvojka, fakt úplná pohoda, klid, vůbec s u nich nečeká, jen pokud je to nezbytně nutné a proč? Protože pracují!!!! Nenechávají pacienty čekat, sestřička má přehled jak kdo přišel, ten, kdo potřebuje jen nějaké lejstro, vyřídí to hned a není potřeba tam čekat, jsou ochotné, milé a mladé, tedy velká perspektiva na hodně let dopředu. Jsem velmi spokojená a cením si toho, že do této ordinace patříme. Jen tak dál, málo kde vám udělají vyšetření, odběry...pro jiné lékařky je to téměř obtěžující a pak se maminky diví, že děti stále baští nějaká antibiotika, pěkně jedny za druhými a tak pořád dokola. Díky za Vás, paní doktorko a sestřičko.

Paní doktorka Janošková je přesně to, co v Novém Bydžově chybělo. Mladá, perspektivní, zkušená z předešlého zaměstnání...než se rozhodne podat antibiotika, provede všechna potřebná vyšetření, nedělá jí problém odeslat dítě na odborné vyšetření, není problém s ní cokoliv konzultovat i mimo ordinační hodiny, je milá, vstřícná, příjemná a stejně tak sestřička. Už dlouho jsem nezažila v ordinaci takovou pohodu a dobrou náladu a zároveň tak vysoce profesionální přístup. A vzato logicky, tato paní doktorka nám tady vydrží po celou dobu, než moje děti dospějí a i tohle považuji za hodně důležitou věc. DOPORUČUJI VŠEM !!!

Paní doktorka je naprosto skvělá, ochotná, naslouchá lidem a je otevřená jak moderní léčbě, tak přírodní medicíně. K p.Navrátilové chodím od svého narození a jsem s její ůéčbou moc spokojenya nemohu si na jeji přístup k pacientům stěžovat, protože se p.Navrátilová ke mne i kvé sestře chovala moc hezky a pokaždé nas porádně vyléčila a posledni roky, co jsem k pani doktrovće chodil pouze ja také jsem s její léčbou spokojen dodnes i když ted uz v jeji ordinaci ordinuje p.Janošková, ale ani na ni si s těžovat nemohu. Jsou to svěklé doktory,které radi pomohou a poradí s problémy. Paní doktorka Navrátilová i ted Janošková maji moc šikovnou sestřičku, která je moc mila, hodná a moc slušná. Za peci jsem stále spokojen a dost špatně se mi bude s teto ordinace odcházet v srpnu k jinému dospělemu praktickému lékaři.

U paní doktorky jsme rok, zatím jsem velmi spokojená. Přešli jsme od jiné dr. především z důvodu laxního přístupu k pacientovi. Tady u p. dr. Navrátilové vnímám příštup velice pozitivně, navíc mi přijde, že se vždy snaží najít nejvhodnější řešení, a ne šoupnout recept a další na řadu. Také se mi líbí, že sleduje i výživu dítěte, ráda poradí i ve věcech "ne-lékařských". Sestra je též velice laskavá, vždy mám pocit, že jsem v ordinaci vítána.

Paní doktorka je naprosto skvělá, ochotná, naslouchá lidem a je otevřená jak moderní léčbě, tak přírodní medicíně. Přešli jsme k ní od jednoho slouhy farmaceutické mafie, který jen vnucoval vakcíny, přestože by tím způsobil postižení rizikových pacientů. Nechápeme, jak někdo může negativně hodnotit paní doktorku za to, že věří v Boha. Je to ubohé, dotyčný je primitivní a zlý. Paní doktorce patří náš velký dík.