Praktický lékař pro děti a dorost
Bezděkovská 71, Strakonice

Doktorka příjemná,ochotná,starostlivá.Sestra nepříjemná,protivná,někdy i zlá,takže kvůli ní začínáme přemyšlet o přestupu k jiné lékařce.

sama jsem k pani doktorce chodila v detstvi, vždy jsem se na ni jako mala tesila a verim ze to bude stejné u mé dcery se kterou tam ted chodim a pani doktorka mi vzdy skvele pomohla :)

Protože je tak dobrá, má v kartotéce nejvíc dětí ze všech dětských lékařů v Jihočeském kraji. To už o něčem hovoří!

NEjlepší dětský pediatr ve Strakonicích

Je to supr doktorka a má supr sestřičku.Obě jsou profesionálky s velmi kladným přístupem k dětem.

Paní doktorka je výborná specialistka ve svém oboru. Velmi trpělivá k dětem a vstřícná k jejich rodičům.Velmi ochotná konzultovat problém i po telefonu případně si vás okamžitě pozve a snaží se vše řešit.Již nám mnohokrát pomohla.Díky.:-) Nemohu opomenout ani sestřičku - vždy vřelé přivítání,úsměv na tváři a projev pochopení. Navíc zná snad všechny děti jménem :-)

Paní doktorka je výborným odborníkem, je pečlivá, milá. Ke svým dětským pacientům je vstřícná a trpělivá.

Jedna z nejlepších dětských lékařek, které znám. Vždy pomohla, a když nemohla, poslala na odborné pracoviště. Díky paní doktorko!

nej nej doktorka

K paní doktorce chodím se všemi svými dětmi a jsem velmi spokojená.Vstřícný přístup,vše vysvětlí a k dětem milá jak pí. doktorka,tak sestřička.Mohu jen a jen doporučit.