Ludmila Fajstauerová, pediatr Rychnov nad Kněžnou

MUDr. Ludmila Fajstauerová

Pediatr, Imunolog

Jiráskova 1389, Rychnov nad Kněžnou
Ordinace dětské lékařky a alergologie

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

JE TO BEZVADNÁ LEKAŘKA,UŽ KDYŽ JSEM BYLA DÍTĚ LEČILA MĚ A TED I MÉ DĚTI A SESTRA TAKY NEMÁ CHYBU.MÁM JE RÁDA, I KDYŽ JSEM S PRVNÍM MIMI JEZDILA KVŮLI KAŽDE PRKOTINĚ VŽDY MĚ RÁDA VŠE VYSVĚTLILA. A MYSLÍM SI,ŽE NAOPAK SE SNAŽÍ NEZANEDBAT VŮBEC NIC.J.P

Paní doktorka by mohla podávat více informací, popř. více rozvíjet odpovědi to je svatá pravda, jinak s tím, že by zanedbávala pacienty nemohu souhlasit, prevenci u nás nikdy neodbyla, případné vyšetření sama navrhla. Jen ta váznoucí komunikace s rodiči....k dětem je milá, příjemná stejně tak jako sestřička.

Paní doktorce budeme navždy moc vděčné, protože nám zachránila synovce/vnuka, když včas rozpoznala vážnou nemoc. Kdyby nebyla tak pečlivá, už by tady Pavlíček mezi námi nebyl. Paní doktorka je moc hodná, milá a vstřícná, stejně tak i její sestřička.Vždycky jsme byly s paní doktorkou moc spokojené.Vřele doporučujeme!

Naprostá spokojenost, doporučuji.

Dřív to byla zodpovědná doktorka a nyní jí to je snad všechno jedno. ČLOVĚK ABY JI PROSIL O VYŠETŘENÍ a téměř si určoval diagnozu a následnou léčbu sám.

nedoporučuji, zanedbává základní péči dětí, preventivní prohlídky jsou poloviční než u jiných lékařů, neinformuje sama od sebe, pouze odpovídá na vaše dotazy, a to ještě dost sporadicky.

Jednim slovem nespokojenost.Nedoporučuji.