Psychiatrická ambulance
Horní 180, Prachatice

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Musím souhlasit, že paní doktorka je jen pro lidi, kteří chtějí pomoci. Není pro lidi, kteří chtějí slyšert, že se má měnit hlavně ten druhý, kdo chce slyšet, že je ten nejlepší, jak jsem si tu přečetl. Díky ní žiji přes 20 let svůj život, který si určuji sám. Nejlepší setkání v životě, které mne potkalo, ale není to pro každého....

Umístění: Psychiatrická ambulance Jiný

Byla jsem s manželem na prvním sezení, místo pokusu o nápravu vztahu jsme rovnou mluvili pouze o rozvodu, když jsem řekla, že rozvod beru jako poslední možnost kvůli dětem, důrazně mi několikrát řekla, že se vymlouvam a že děti nebere jako důvod. Provokovala mě výrazy "Já vás miluju, vy mne bavite" ve chvíli, kdy jsem byla už tak rozhozena, útočila na mne po celou dobu sezení pocity, které jsem ji přiznala (zloba, výčitky) a před mým manželem mě tímto znevažovala, nezajímala jí příčina našich 7 let trvajících problémů, jen důsledek (mé aktuální chování a pocity vůči manželovi), nezajímala se, kde se ve mne tyto pocity po 7 letech manželství berou a proč. Od začátku byla pouze na straně může, mě pouze před ním hanila aniž by znala opravdu náš příběh, což na prvním sezení nemůže ještě objektivně zhodnotit. Musela jsem odejít dřív, bohužel to pro mne bylo velke zklamání.

Profesionální přístut, věci říka natvrdo bez omáčky.

Žádný lékař neumí zázraky..........každý pacient musí také na sobě pracovat a nemůže očekávat, že jeho bolavou duši vyléčí pouze lékař pomocí léků.
Paní doktorka Dušková mi velmi pomohla - a ne jednou! V současné době jsem opět v její péči, vzala mne okamžitě, jak měla volný termín. Bohužel musím opět brát léky, ale díky ním a hlavně paní doktroce jsem schopná chodit do práce a neskončila jsem v pracovní neschopnosti. Moc jí děkuji

K této lékařce chodím asi 10 let. I díky ní žiju, pracuju, vychovávám děti.
Mohu ji jen děkovat.

Je fakt nejhorší, nechoďte k ní :-)))))

Když jsem měl problémy se spaním a to tak, že jsem až tři dny po sobě spal dohromady asi 3 hodiny a paní doktorka (PSYCHIATR!) mi na to řekne - kdybyste nespal, vypadáte jinak - to je dost chabý psychiatr. Bylo toho víc - např. jsem od ní nedostal odpověď na mail - dotaz ohledně zdravotních komplikací. Tvrdila, že jej odesílala - to je ovšem technika - mohlo se stát, že nedorazil. Nicméně celkově bída, velká bída. Odtažitá, chladná..

Moc děkuji paní doktorce za její pomoc. Moc mi pomohla. Teď krom jiného daleko líp vycházím se svými rodiči, začala jsem i víc chápat jejich starostlivost a snahu pomáhat mi.

Jsem hysterka. A díky pomoci paní doktorky mě to docela baví. Jsem spokojená se sebou i se svým životem. Třeba proto, že jsem přestala bláznivě uklízet v našem bytě a uklidila jsem si ve své duši. Děkuji! A paní doktorku doporučuji jenom těm, kteří chtějí se sebou doopravdy něco dělat.

U paní doktorky jsem seděla i s mužem,protože moje trápení se týkalo i jeho. PO letech co jsem k ní chodila jsem si myslela,že mi pomuže nejen mě ,ale taky toho pocitu co nosím sama v sobě.nakonec ze mě před manželem udělala histerku a ja se ted cítím jako největší mrcha na této planetě a jesli mi pomohla musím říct,že ne.Povedlo se jí nás rozhádat ještě víc.