MUDr. Ludmila Boudyšová

Gynekolog Více

Hradec Králové 1 adresa

Sam. ordinace PL - gynekologa
Františka Halase 1050, Hradec Králové

K paní doktorce jsem začala chodit, protože mě k ní přihlásila moje maminka, která k ní také chodí. Musím ale říct, že od začátku jsem to nechápala a jsem ráda, že díky stěhování do jiného města jsem jí "unikla", jinak bych asi nesebrala odvahu odejít. Sestry jsou neuvěřitelně arogantní, člověk se cítí jako zločinec, že přišel a myslí si, že tam snad ordinují ony. V dnešní době je také zcela absurdní systém objednávání jen v pátek dopoledne, kdy je samozřejmě linka přetížená. Systém "Sundej kalhoty a maž k sestře" je ponižující, stejně jako to, že si odložíte v kabince a pak u paní doktorky sedíte na židli s holým zadkem (pokud si nevzpomenete a nevezmete si sukni, tak jsem to nakonec řešila). Paní doktorka je milá starší paní, se kterou si pěkně popovídáte, ale koukne na vás od stolu, řekne že je vše OK a jdete. Nehledě na to, že ordinace je situována tak, aby vám "tam" od toho stolu viděla, stejně jako sestra ve vedlejší místnosti, kam jsou pořád dveře otevřené. Chodila jsem k ní cca 12 let a nikdy mi nedělala např. ultrazvuk, nebrala mi krev (ani když jsem chtěla HA) a ani nic jiného. Jsem ráda, že už k ní nechodím.

Chodila jsem k paní doktorce více jak 15 let a dnes nechápu sama sebe, proč jsem neutekla dřív. O sestřičkách nemá cenu diskutovat, to je tak, jak píší ostatní, důležitá je odborná stránka a tak je katastrofální. U mě nepoznala vývojovou vadu dítěte, i když tu byly výsledky krve a další - prý se UTZ pletou, nemám si s tím lámat hlavu. Když mi to nedalo a sama jsem z vlastní iniciativy došla do FN, vše potvrdili a bylo to daleko horší, ale už se s tím nedalo nic dělat. Dnes mám o celoživotní starost navíc. O vlastní léčení-neléčení ani nemluvě. ATC předepisuje sestřička mezi dveřmi, a když ji chcete vysadit-dostanete takový vylágoš, že se vám chce brečet. Když vám nic není-je to sranda, jakmile máte problém, to se nestačíte divit. Zdrhla jsem až po dlouhých letech, kdy jsem se rozhodla ze dne na den po výstupu s lékařkou a dotyčnou sestrou, kdy mě strašili rakovinou a vyděsili mě tak, že jsem zhroucená málem nedošla domů. Změnila jsem lékaře, podrobně a kompletně mě vyšetřil - to se mi za celou dobu nikdy nestalo, byl příjemný, vše mi vysvětlil a mile mi řekl, že mám žít krásný život, že jsem zdravá. A to je k nezaplacení.

K paní doktorce jsem chodila 25 let a žádný problém.Až v roce 2011 mě zjistila malý myom v děloze.Vyděsilo mě to a pravidelně chodila na kontroly.V listopadu 2012 další kontrola a opět vše v pořádku.Po kontrole jsem upozornila paní doktorku na bouly u pupku,znovu provedla ultrazvuk a objevila velký utvar,nicméně řekla,že to není gynekologický problém,napsala zprávu a poslala mě k obvodní lékařce.Druhý den jsem oběhla obvodní lékařku,chirurgii na poliklinice a nic,další štace chirurgie v nemocnici,tam se pan doktor podivoval proč nejdu na gynekologii a poslal mě na ultrazvuk.Záhada byla vyřešena,místo malinkého myomu obrovský,děloha jako v pátém měsíci těhotenství a levý vaječník vytlačený u pupku s cystou jako vejce o tom vubec nevěděla a já v šoku.Moje putování skončilo na gynekologii v nemocnici kde mě pan doktor sdělil,že jsem v dnešní době rarita,každý gynekolog to pozná dříve než to takhle naroste.Jediné řešení klasická operace.Ted jsem krátce po operaci,sebrali mě dělohu,vaječník a děložní čípek.Užila si spoustu bolesti a jizvu mám přes celé břicho,je mě 44 let a mám pocit,že jsem skončila a to uplně zbytečně.Dr.Boudyšová mě velice zklamala jsem plná bolesti,hořkosti.vzteku a beznaděje,že se nikomu opravdu nedá věřit.Zdravím a přeji všem více uspěchu při výběru lékaře Sárka

Souhlasím s negativními názory. Lékařku jsem měla ráda a bylo fajn k ní chodit dokud jsem neměla problém a chodila jsem si pouze pro antikoncepci. Dokonce jsem přehlížela i sestry, které jsou nepříjemné a hrají si na lékařky, i když mě jejich chování bylo hodně nepříjemné. Zlom nastal ve chvili kdy jsem neplánově otěhotněla a nastaly komplikce s těhotenstvím. Při první navštěvě, nepříjemná sestra, bolestivé vyšetření. Rozhodla jsem se těhotenství přerušit, kvuli komplikacím a genetice. Lékařka nevěděla, jak mi vypsat papíry, stále se radila se svoji sestrou (žádné soukromí v ordinaci), pak stále někam telefonovala. Nejhorší zážitek jsem zažila, když jsem měla potrat za sebou a šla jsem neobjednaná k lékařce před druhou plánovanou kontrolou, že mám velké bolesti břicha. Sestra mě odmítla vzít, že se mám objednat, že na to není mezi pacientkami čas a pokud je to akutní, at si dojdu do zařízení, kde mi byl potrat vykonán. Když jsem došla do tohoto zařízení, nemohla jsem se bolestí narovnat. Zde mě vyšetřili, zjistili, že se mi uzavřelo poševní hrdlo a krev po potratu nevytéká ven. Byli šokování, že na to lékařka nepřišla už na první kontrole, která proběhla krátce po potratu. Hned mě vezli na sál, okamžitá narkóza. Po zákroku mi bylo sděleno, že jsem mohla dostat otravu krve, proč jsem nepřišla dřív. Ráda bych, kdy toto zjistila pani doktorka včas ....

S paní doktorkou mám dobré zkušenosti. Chodím k ní pouze na preventivní prohlídky a pro předpis antikoncepce. Nikdy jsem s ničím problémy neměla, možná až na první návštěvu, kdy jsem si šla pro postinor =) Kupodivu se ke mě tehdy i sestry zachovaly poměrně mile a pustili mě dovnitř, i když nebylo před sedmou ráno a já nebyla objednaná. Paní doktorka na mě byla vždy milá a vyptala se mě. Nikdy se mi nestalo, že by mi bylo vyšetření nijak nepříjemné, jak psaly jiné pacientky, ale každá jsme jiná a je to pouze moje zkušenost... Jediné, co mě naštvalo, bylo, když jsem si šla podle vyfocených ordinačních hodin pro antikoncepci a v ordinaci nikdo. Na dveřích byl ale stejný rozpis, jako jsem měla v mobilu, tak jsem stála a nechápala. Po chvilce náhodou vyšla sestra a na dotaz mi vysvětlila, že to je dlouho stejné a každý přeci ví, kdy ordinují, a uvedla mě do obrazu. Když jsem se zeptala, jestli někde nové ordinační hodiny nemají, že na dveřích visí stále staré, koukla na dveře, řekla "no jo, to je blbost" a odešla. Já tam musela druhý den, ale už poučená, znovu... Opravdu nevím, jestli tam ten starý rozpis ještě visí, tohle by si měl každý doktor uhlídat, už když dojde ke změně. Ale beru to s humorem... =)

Byla jsem u 2 Hradeckých doktorek. A u paní doktorky Boudyšové jsem velmi spokojená. Dostala mě z těžkého zánětu dělohy. Změnila mi antikoncepci. Jelikož u bývalé doktorky Donátové mi zánět přehlíželi 5měsíců a navíc mi dali antikoncepci, která se dává ženským po dětech. Což já ještě nejsem.
Také jí a jejímu synovi vděčím za záchranu mojí mamky. Nebýt jich kdo ví, jak by mamka skončila!

Výborná lékařka s velmi milým a příjemným vystupováním.

dnes jsem se rozhodla změnit gynekologa, i když jsem už u paní Boudyšové několik let.To co mi vadí je, že bez objednání můžete přijít pouze od sedmi do osmi ráno,jinak nemáte šanci na vyšetření bez objednání. Sestry si hrají na lékařky po telefonu,s obyčejnými problémy vás neobjednají,že máte přijít ráno. Jsou neochotné, občas i hrubé. Objednáváte se pouze v pátek dopoledne. Pokud nevíte přesně datum menstruace okamžitě se na vás utrhují. Paní doktorka provádí vyšetření nástroji velmi bolestivě a neohleduplně a ani v jednom případě nepřipustí kritiku.Chovala jsem se k paní doktorce vždy velmi slušně k sestrám taktéž,takže když mě nechtěli s problémem objednat, a už se mi začaly problémy i opakovat, změnila jsem lékaře.

Tak dnes to byla poslední kapka mé trpělivosti. Sestřičky jsem nikdy moc neřešila. i když byly skoro vždy protivné, ale dnes jsem se konečně rozhodla odejít. Jsem v 9. měsíci těhotenství a jelikož má paní doktorka dovolenou, do poradny jsem měla přijít dnes k synovi Dr. Boudyšovi. Bylo mi řečeno, že mám přijít mezi osmou a devátou hodinou, takže o půl deváté jsem seděla v čekárně. Jenže kámen úrazu byl v tom, že ostatní pacientky byly objednané a my jsme tam byly tři, které šly pouze do poradny. Po dvou hodinách šla z nás na řadu jedna a když se další půl hodinu nic nědělo(mezitím šly samé objednané), zeptala jsem se sestry, proč jsem tedy měla přijít tak brzy, když už tady přes dvě hodiny čekám. Bylo mi řečeno, že do oběda nás snad pan doktor všechny stihne. Takže mě v 9. měsíci(nateklá, unavená a ještě mi bylo zle) nechají zrovna na gynekologii sedět přes dvě hodiny a pak ještě řekne, snad do oběda. Takovýhle přístup jsem ještě nezažila, všude se snaží dávat těhotným přednost a na gynekologii nic. Řekla jsem tedy sestře, že jsem tam byla naposled a jela domů.

Šokovaně tady pročítám ta všechna děsivá hodnocení. Já sama docházím k paní doktorce 9 let. Měla jsem problémy najít vhodnou antikoncepci, ale pár jsem jich vyzkoušela (i těch drahých - což v jednom hodnocení pacientka píše, že jí paní doktorka vymlouvala - já stejnou zkušenost rozhodně nemám) a nakonec jsme tu "pravou" našly. Měla jsem problémy s cystami, což jsme také zvládly - použila i ultrazvuk;). No a na bolestivou menstruaci, na kterou mi Ibalgin moc nezabíral, mi okamžitě předepsala Aulin. Já sama jsem s ní nikdy žádné problémy neměla, ale na druhou stranu jsem nikdy neměla nic moc vážného. Musím ale uznat, že je v něčem lehce zastaralá - udělala mi přednášku na téma nevhodnosti nošení tampónů.

Sestřičky jsou podle mého názoru příšerné obě (nejen blondýna)!