Luďka Pluhařová, pediatr Znojmo

MUDr. Luďka Pluhařová

Uložit

Pediatr Více

9 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Náměstí Svobody 5, Znojmo
Ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřeny pacient

Chodíme s dětmi k paní doktorce, jsme velmi spokojeni s péčí, paní doktorka nám věnuje čas, s dětmi si rozumí, je pečlivá a vstřícná. Děti se nebojí, očkování proběhlo bez pláče, stejně jako odběry krve. Její pečlivost je příkladná.


A
Ověřeny pacient

Skvělá paní doktorka, vřele doporučuji! Oceňuji její profesionální, trpělivý a laskavý přístup. Nejlepší dětský lékař, jakého znám. Děti k ní chodí rády, beze strachu a já jsem přesvědčený, že mají nejlepší péči, jakou mohou mít. Díky její rychlé reakci a skvěle zvolené léčbě při zánětu ledvin u mého dvouletého syna jsme se vyhnuli velkým problémům. Děkuji MOC.


Z
Ověřeny pacient

Výborná paní doktorka, ochotná s čímkoli poradit. Obě moje děti mají paní doktorku velice rády, očkování i odběry díky ní zvládají bez hysterie a na jedničku. Nejvíce musím paní doktorku pochválit za její pečlivost a snahu nezanedbat nejmenší detail, což mi u předchozí lékařky (která nás pravidelně odbývala Paralenem a Stoptussinem na jakoukoli nemoc) velmi vadilo. Doporučuji všema deseti.


M
Ověřeny pacient

Paní doktorka je velice mila a vstřícná . Vždy mi s péči a nemoci mého syna poradila a vše vyřešila . Dle mého názoru je to nejlepší pediatr ve Znojmě . Syn se na návštěvu k paní doktorce vždy velice těší a já oceňuji nove postupy a trendy jak paní doktorka léčí .


M
Ověřeny pacient

Dobrý den. Dle mého názoru je paní doktorka moc hodný, trpělivý a moudrý člověk. Jsem, dá se říct, až přepečlivělou matkou dvou malých dětí. Paní doktorka nám vždy ve všem profesionálně na úrovni poradila a trpělivě odpovídala na všechny mé dlouhé dotazy. Vážím si, že „nestřílí“ antibiotika naslepo, mnohokrát mi ochotně poradila i po telefonu. Její názor je pro mně důležitý, protože jsem se mnohokrát měla možnost přesvědčit, že měla pravdu a navíc "rozlouskla" i takové věci, které jiní lékaři "rozlousknout" nedovedli a proto na paní doktorku já osobně nedám dopustit! Jsem moc ráda, že ji mám a doporučila bych ji i ostatním. Stejně tak několik mých sousedek a kamarádek s malými dětmi chodí k paní doktorce a jsou s ní spokojeni.


L
Ověřeny pacient

Paní doktorka je velmi arogantní člověk, rodič si u ní nepřipadá jako rodič, ale jako nesvéprávná osoba, a přesně tak se člověk cítí po odchodu z její ordinace. Říká pokaždé něco jiného a pokud ji na to upozorníte, spolu se sestrou vás zesměšní, s tím, že si vlastně vymýšlíte. Zastrašuje ohledně očkování, říká nepravdivé údaje o vyhlášce. Nemám možnost soudit, jak léčí, protože jsme za rok, co jsme u ní vydrželi, její lékařské služby nepotřebovali (když to tak čtu, tak musím dodat naštěstí), ale její chování při prohlídkách a očkováních bohatě stačilo na to, abychom přešli k někomu jinému.


I

Názor přidán dne 04.08.15 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.


P

Názor přidán dne 30.07.15 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.


J
Ověřeny pacient

Velmi pečlivá lékařka, která ochotně vysvětlí vše, co se zdraví mého dítěte týká. Nikdy se nezlobí, pomůže i mimo ordinaci. Slovem i podanou pomocnou rukou. Kdyby takových lékařů bylo víc..


R
Ověřeny pacient

K paní doktorce naše dcera chodila od narození do cca 20 měsíců věku. Nejvíc mě udivovalo jaké má paní doktorka rozdílné názory na jednu věc v průběhu pár týdnů. Jednou nám bylo řečeno, že ten a ten doplněk stravy je pro dítě naprosto nedůležitý a to a to jídlo by naše dítě nemělo jíst a o cca měsíc později sme dostali pochvalu že ten a ten doplněk je super a to a to jídlo doporučuje podávat.... Dále nám často nebylo řečeno na co půjdem za půl roku očkovat atd. Chápu že každý lékař má třeba i smlouvy s různými společnostmi ale nabízet nám vždy sunary a výživy té nejdražší ceny s tím že je to hypoalergení a bio a prostě nej se mi taky vůbec nelíbilo. Za poslední věc paní doktorka nemůzě ale za poslední půlrok pokaždé když jsme se chystali k návštvě byla buď na dovolené nebo nemocná a její záskoky to bylo arogance a neochota k "cizím" pacientům až to bilo do očí.....


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti