Náměstí Svobody 5, Znojmo

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Chodíme s dětmi k paní doktorce, jsme velmi spokojeni s péčí, paní doktorka nám věnuje čas, s dětmi si rozumí, je pečlivá a vstřícná. Děti se nebojí, očkování proběhlo bez pláče, stejně jako odběry krve. Její pečlivost je příkladná.

Skvělá paní doktorka, vřele doporučuji! Oceňuji její profesionální, trpělivý a laskavý přístup. Nejlepší dětský lékař, jakého znám. Děti k ní chodí rády, beze strachu a já jsem přesvědčený, že mají nejlepší péči, jakou mohou mít. Díky její rychlé reakci a skvěle zvolené léčbě při zánětu ledvin u mého dvouletého syna jsme se vyhnuli velkým problémům. Děkuji MOC.

Výborná paní doktorka, ochotná s čímkoli poradit. Obě moje děti mají paní doktorku velice rády, očkování i odběry díky ní zvládají bez hysterie a na jedničku. Nejvíce musím paní doktorku pochválit za její pečlivost a snahu nezanedbat nejmenší detail, což mi u předchozí lékařky (která nás pravidelně odbývala Paralenem a Stoptussinem na jakoukoli nemoc) velmi vadilo. Doporučuji všema deseti.

Paní doktorka je velice mila a vstřícná . Vždy mi s péči a nemoci mého syna poradila a vše vyřešila . Dle mého názoru je to nejlepší pediatr ve Znojmě . Syn se na návštěvu k paní doktorce vždy velice těší a já oceňuji nove postupy a trendy jak paní doktorka léčí .

Dobrý den. Dle mého názoru je paní doktorka moc hodný, trpělivý a moudrý člověk. Jsem, dá se říct, až přepečlivělou matkou dvou malých dětí. Paní doktorka nám vždy ve všem profesionálně na úrovni poradila a trpělivě odpovídala na všechny mé dlouhé dotazy. Vážím si, že „nestřílí“ antibiotika naslepo, mnohokrát mi ochotně poradila i po telefonu. Její názor je pro mně důležitý, protože jsem se mnohokrát měla možnost přesvědčit, že měla pravdu a navíc "rozlouskla" i takové věci, které jiní lékaři "rozlousknout" nedovedli a proto na paní doktorku já osobně nedám dopustit! Jsem moc ráda, že ji mám a doporučila bych ji i ostatním. Stejně tak několik mých sousedek a kamarádek s malými dětmi chodí k paní doktorce a jsou s ní spokojeni.

Paní doktorka je velmi arogantní člověk, rodič si u ní nepřipadá jako rodič, ale jako nesvéprávná osoba, a přesně tak se člověk cítí po odchodu z její ordinace. Říká pokaždé něco jiného a pokud ji na to upozorníte, spolu se sestrou vás zesměšní, s tím, že si vlastně vymýšlíte. Zastrašuje ohledně očkování, říká nepravdivé údaje o vyhlášce. Nemám možnost soudit, jak léčí, protože jsme za rok, co jsme u ní vydrželi, její lékařské služby nepotřebovali (když to tak čtu, tak musím dodat naštěstí), ale její chování při prohlídkách a očkováních bohatě stačilo na to, abychom přešli k někomu jinému.

k paní doktorce chodíme s malou od narození, všichni mě upozornovali že to neni dobrá doktorka, ale moc jsem jim nevěřila a jelikož byla jediná která brala nové pacienty (už vím proč) tak ze začátku byla celkem milá, že něco neni v pořádku jsem si řikala od 3.měsíce malé, když sme k ní přišli že se pořád škrábe a že je olezlá, jestli to náhodou neni AE nacož pani.''dr'' ani nevstala od stolu a řekla že s tim nic neuděláme protože má malá faldy...po další návštěvě už nám dávala kortikoidovou mastičku!!!nehledě na to že při každém placeném očkování jen co vešla sestra do dveří tak se nás dvakrát zeptala hlavně jestli máme peníze.mimojiné se tam sestričky mění jak na běžícím pásu, do půl roku snad 4 nové sestry. a co mě nejvíce u dr.překvapilo je, že jsem ji šla poprosit zda by mě nedala razítko do Mutterpassu, jelikož máme rakouskou pojištovnu, tak řekla že neumí německy, ale když si to vyplním že mi to orazítkuje, takže jsem si to vyplnila a po měs.přišla za pani dr.jestli by mi nedala ty razítka jak sme se domluvili, a ona na mě spustila (opravdu mile) že žádný razítka mi nedá že neumí německy a že mi to před měsícem určitě ona neslíbila :DDD a že mi dá max.výpis kontrol v angličtině, ale že to bude trvat i měsíc, nejspíš je to moc práce...což už jsem nekomentovala a byla rozhodnutá že u ní sme opravdu omylem, takové jednání a přístup jsem ještě nezažila, jestli si ona řiká doktorka tak to už může opravdu každý druhý!!!

Názor přidán dne 30.07.15 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

Velmi pečlivá lékařka, která ochotně vysvětlí vše, co se zdraví mého dítěte týká. Nikdy se nezlobí, pomůže i mimo ordinaci. Slovem i podanou pomocnou rukou. Kdyby takových lékařů bylo víc..

K paní doktorce naše dcera chodila od narození do cca 20 měsíců věku. Nejvíc mě udivovalo jaké má paní doktorka rozdílné názory na jednu věc v průběhu pár týdnů. Jednou nám bylo řečeno, že ten a ten doplněk stravy je pro dítě naprosto nedůležitý a to a to jídlo by naše dítě nemělo jíst a o cca měsíc později sme dostali pochvalu že ten a ten doplněk je super a to a to jídlo doporučuje podávat.... Dále nám často nebylo řečeno na co půjdem za půl roku očkovat atd. Chápu že každý lékař má třeba i smlouvy s různými společnostmi ale nabízet nám vždy sunary a výživy té nejdražší ceny s tím že je to hypoalergení a bio a prostě nej se mi taky vůbec nelíbilo. Za poslední věc paní doktorka nemůzě ale za poslední půlrok pokaždé když jsme se chystali k návštvě byla buď na dovolené nebo nemocná a její záskoky to bylo arogance a neochota k "cizím" pacientům až to bilo do očí.....