APOLONIE, s.r.o.
Markova 8, Turnov

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Umístění: APOLONIE, s.r.o. Jiný

pana doktora navštevuji 20 let a jsem s ním maximálně spokojen.Jineho bych už nechtěl.Proste super lekar

Umístění: jiné místo Akutní zánět dásní

Pan doktor mě vzal bez problémů, ošetřil problém, předepsal ATB, a vypustil zpět do světa :) Podotýkám, že nejsem turnovská ani z blízkého okolí, jen jsem potřebovala okamžitý zásah a ulevit od bolesti. Tímto mu ještě jednou děkuji. Jen by si mohl změnit, nebo mohl nechat změnit adresu, já jsem nejdřív šla do té Markovky a tam ho nenašla....

Jezdím k panu doktorovi až z Prahy a stojí to za to. Pan doktor je kombinací špičkového profesionála a velmi empatického člověka. Snaží zachránit i ten nejshnilejší zbytek zubu a skvěle pracuje s anestéziíí. Vždy přesně odhadne, který zákrok bude bezbolestný a kdy je potřeba píchnout injekci. U obávaných procedur, při jejichž pouhém vyslovení naskakuje lidem husí kůže, si ani nevšimnete, že vám pan doktor něco dělá. Vždy se chová maximálně vstřícně a extrémně seriózně, co se týče účtovaných poplatků. Podle toho, co slyším od známých, kteří chodí k jiným zubařům, bych si troufal říct, že jde o jednoho z nejlepších stomatologů v republice.

Mooc hodný pan doktor... Chodímek němu celá rodina a nemůžeme si ho vynachválit..... Vždy je moc milí a nikdy sem se u něj nebála.... ;)

Velke pohoršení ze strany sestry obednavací doba 3-4mesíce i kdy ví,že je to nutný,nepríjemná,arogantní.
Pan doktor má sice prijemny usmev,ale prohlídne jeden zub a jde se dál pokud je problem vetsí neumí ho vyresit(nejak se to vyresí priste) Je mi líto,ale touto obednavací lhutou jsou na Turnovsku vyjmečný.

Perfektní zubař ,usměvavý ,ochotný,chodíme k němu celá rodina - umíto s dětmi .Neměnila bych a sestřička taky skvělá.

Je to nejlepsi zubar v kraji. Nesidi nikoho na penezich a jeho prace je vzdy prvotridni.

Letos mi bude 59 let - NIKDY v životě jsem neměla lepšího PANA zubaře.

Chodí k němu celá naše rodina a nemůžeme si stěžovat, naopak. Chválím příjemné vystupování a poctivou práci!!!

Vinikající ochotný a velice slušný stomatolog