Luděk Sefzig, chirurg Rokycany

MUDr. Luděk Sefzig

Uložit

Chirurg Více

11 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Jiráskova 398/II, Rokycany
Chirurgická ambulance

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
J
Ověřeny pacient
Umístění: Chirurgická ambulance Jiný

Tedy takhle příjemnou návštěvu u lékaře jsem již dlouho nezažil. Pan doktor je milý, ochotný a hlavně transparentní. O všem předem informuje, během zákroku se ptá, zda je vše komfortní a vysvětlí následný postup. Ukázková komunikace s pacienty. Sestřička rovněž příjemná. Velmi krátká čekací doba. Shrnuto - absolutní spokojenost.


Š
Umístění: Chirurgická ambulance Jiný

U pana doktora jsem byla s dcerou a jeho přístup byl katastrofa.Choval se velmi arogantně a o nějaké profesionalitě nebo empatii nemůže být řeč. Sestřička se naopak snažila situaci zachránit. Celkově bych pana doktora nikomu nedoporučila. Dlouho se mi nestalo, že bych narazila na tak špatného lékaře.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

Chodím k panu doktorovi se synem už přes rok, kdy mu pokaždé musí opíchat palec a setřihnout zarůstající nehet. Vždy s úsměvem a v pohodě syna ošetří. Sestřička je sice přísná :-) ( nemyslím to zle, je to dobře ), ale tak to někdy na pacienty musí být. Jinak chvála, chvála, chvála. I přesto, že je synovi teprve 13 let, jsme domluvení, že pokud bude mít syn potíže, může si zajít sám a pan doktor ho ošetří, to se také stalo a já si ho vyzvedla už ošetřeného. Syn nemá z pana doktora a z ošetření strach a to je na tom to úplně nejlepší.


B
Ověřeny pacient

Vždy s lidským přístupem, dobrou radou a ochotou, maximálně vstřícný a pečlivý. Kéž by to tak bylo všude! Když zrovna neni v ordinaci a člověk musí jinam, tak je to velký rozdíl.


R
Ověřeny pacient

Pan doktor je vynikající odborník s mimořádným lidským přístupem.V naší rodiny ošetřoval všechny čtyři členy a jsme s ním naprosto spokojeni.Můžeme doporučit!!!
Fryčkovi


K
Ověřeny pacient

Pan doktor má profesionální a vstřícný přístup. Vše ochotně popíše a vysvětlí. S jeho péčí jsem moc spokojená. Mohu jen doporučit!


H
Ověřeny pacient

Opravdu je pan doktor velice šikovný,vstřícný a laskavý.Jsem ráda,že jsem si ho vybrala.Určitě doporučuji.


R
Ověřeny pacient

Perfektní doktor, moc šikovný a vstřícný, všechno mi pěkně vysvětlil, při zákroku popisuje co zrovna dělá. Zákrok mi dělal před víkendem a dal mi na sebe i telefon, kdybych potřebovala převaz přes víkend. Mohla jsem ho vzbudit i o půlnoci ...... nebylo však třeba. Vřele doporučuji všem.


J
Ověřeny pacient

Šikovný pan doktor, vyndaval mi velkou křečovou žílu na noze a oceňuji jeho profesionální přístup. Rána se zahojila téměř sama. Jsem rád, že se opět věnuje své ambulanci na plný úvazek:-)


K
Ověřeny pacient

Velmi šikovný a vstřícný doktor, ale je lepší se s ním domluvit na čase, jelikož pravidelně bývá v ordinaci jen v pondělí a v pátek, ale když má trochu času, tak je ochotný přijmout pacienta i o půlnoci. V ordinaci jej přes ostatní dny zastupují starší lékaři, ale jsou také naprosto profesionální. Můžu jen doporučit.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti