Jiráskova 398/II, Rokycany
Chirurgická ambulance

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Chodím k panu doktorovi se synem už přes rok, kdy mu pokaždé musí opíchat palec a setřihnout zarůstající nehet. Vždy s úsměvem a v pohodě syna ošetří. Sestřička je sice přísná :-) ( nemyslím to zle, je to dobře ), ale tak to někdy na pacienty musí být. Jinak chvála, chvála, chvála. I přesto, že je synovi teprve 13 let, jsme domluvení, že pokud bude mít syn potíže, může si zajít sám a pan doktor ho ošetří, to se také stalo a já si ho vyzvedla už ošetřeného. Syn nemá z pana doktora a z ošetření strach a to je na tom to úplně nejlepší.

Vždy s lidským přístupem, dobrou radou a ochotou, maximálně vstřícný a pečlivý. Kéž by to tak bylo všude! Když zrovna neni v ordinaci a člověk musí jinam, tak je to velký rozdíl.

Pan doktor je vynikající odborník s mimořádným lidským přístupem.V naší rodiny ošetřoval všechny čtyři členy a jsme s ním naprosto spokojeni.Můžeme doporučit!!!
Fryčkovi

Pan doktor má profesionální a vstřícný přístup. Vše ochotně popíše a vysvětlí. S jeho péčí jsem moc spokojená. Mohu jen doporučit!

Opravdu je pan doktor velice šikovný,vstřícný a laskavý.Jsem ráda,že jsem si ho vybrala.Určitě doporučuji.

Perfektní doktor, moc šikovný a vstřícný, všechno mi pěkně vysvětlil, při zákroku popisuje co zrovna dělá. Zákrok mi dělal před víkendem a dal mi na sebe i telefon, kdybych potřebovala převaz přes víkend. Mohla jsem ho vzbudit i o půlnoci ...... nebylo však třeba. Vřele doporučuji všem.

Šikovný pan doktor, vyndaval mi velkou křečovou žílu na noze a oceňuji jeho profesionální přístup. Rána se zahojila téměř sama. Jsem rád, že se opět věnuje své ambulanci na plný úvazek:-)

Velmi šikovný a vstřícný doktor, ale je lepší se s ním domluvit na čase, jelikož pravidelně bývá v ordinaci jen v pondělí a v pátek, ale když má trochu času, tak je ochotný přijmout pacienta i o půlnoci. V ordinaci jej přes ostatní dny zastupují starší lékaři, ale jsou také naprosto profesionální. Můžu jen doporučit.

Velice šikovný doktor, je ale nutné se k němu objednat.