Adresa

Sokolská 581, Hradec Králové
Fakultní nemocnice Hradec Králové

Na této adrese online kalendář není aktivní

Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, + 1 Více
Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
17 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
R
Ověřeny pacient

Nejlepší gynekolog! Profesionální, ale hlavně lidský přístup! Pomůže a ochotně se vším poradí. Je velmi velmi pečlivý a nic nezanedbá! Sestřička je také skvělá! Doporučuji!!!!!


M
Ověřeny pacient

Opravdu nejlepší doktor v Hradci Králové.Jsem s ním velice spokojená,je profesionál a je vidět že ho tato práce velice baví.Doporučuji!!!


T
Ověřeny pacient

Dobrý den, nemáte někdo na pana doktora kontakt? Nemůžu ho nikde sehnat. Předem děkuji.


R
Ověřeny pacient

Přidávám na pana Dr. Boudyše velmi dobré hodnocení, skvělý pan gynekolog a nemáme na něj jedinou výhradu. Děkujeme za výborný přístup.


Ověřeny pacient

Na pana doktora si osobně nemůžu stěžovat, ale dnes jsem k němu měla jít do poradny pro těhotné místo k dr. Bodyšové. Bylo mi řečeno, že mám přijít mezi osmou a devátou, jenže kromě nás asi třech byly všechny objednané. Po dvou hodinách, kdy šla na řadu pouze jedna z nás, jsem se sestry ptala, proč jsem měla přijít tak brzy a ona na to, že nás pan doktor snad všechny do oběda stihne. To mi přijde jako vrchol všeho, já v 9. měsíci(oteklá, unavená a ještě mi bylo zle) bych měla čekat celé dopoledne v čekárně? Všude se snaží vyjít těhotným vstříc a přímo na gynekologii nic, systém v ordinaci u dr. Boudyšové je opravdu šílený. Je pravda, že jsem tam zůstala tak dlouho, jen kvůli panu doktorovi, ale tohle byla poslední kapka mé trpělivosti a k doktorce Boudyšové již nikdy více, snad kdyby tam již nebyla:)


Skvělý pan doktor,pečlivý,upřímný,má smysl pro humor a je vidět, že ho tato práce baví a dělá ji rád.


Velice pečlivý a příjemný pan doktor! Doporučuji.I


I ja bych se rada podelila o zkusenosti s pristupem Dr.Boudyse. Peclivost, empatie, profi pristup a smysl pro humor.... je to skvely doktor...nemam slov!!! I ja mu velmi dekuji !!!!!!!!! O. Filipi


Je to opravdu skvely doktor a nedam na nej dopustit.Diky jeho peclive praci,profesionalite a ochote se dnes raduji ze syna Samuela.


Opravdu skvělý pan doktor,já jsem jej zažila ještě v začátčích v Ústí a byl super.Moc mi pomohl a na jeho přístup ke mě a mým problémům prostě nezapomenu.Pane doktore,díky.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti