Sokolská 581, Hradec Králové
Fakultní nemocnice Hradec Králové (mapa)

Nejlepší gynekolog! Profesionální, ale hlavně lidský přístup! Pomůže a ochotně se vším poradí. Je velmi velmi pečlivý a nic nezanedbá! Sestřička je také skvělá! Doporučuji!!!!!

Opravdu nejlepší doktor v Hradci Králové.Jsem s ním velice spokojená,je profesionál a je vidět že ho tato práce velice baví.Doporučuji!!!

Dobrý den, nemáte někdo na pana doktora kontakt? Nemůžu ho nikde sehnat. Předem děkuji.

Přidávám na pana Dr. Boudyše velmi dobré hodnocení, skvělý pan gynekolog a nemáme na něj jedinou výhradu. Děkujeme za výborný přístup.

Na pana doktora si osobně nemůžu stěžovat, ale dnes jsem k němu měla jít do poradny pro těhotné místo k dr. Bodyšové. Bylo mi řečeno, že mám přijít mezi osmou a devátou, jenže kromě nás asi třech byly všechny objednané. Po dvou hodinách, kdy šla na řadu pouze jedna z nás, jsem se sestry ptala, proč jsem měla přijít tak brzy a ona na to, že nás pan doktor snad všechny do oběda stihne. To mi přijde jako vrchol všeho, já v 9. měsíci(oteklá, unavená a ještě mi bylo zle) bych měla čekat celé dopoledne v čekárně? Všude se snaží vyjít těhotným vstříc a přímo na gynekologii nic, systém v ordinaci u dr. Boudyšové je opravdu šílený. Je pravda, že jsem tam zůstala tak dlouho, jen kvůli panu doktorovi, ale tohle byla poslední kapka mé trpělivosti a k doktorce Boudyšové již nikdy více, snad kdyby tam již nebyla:)

Skvělý pan doktor,pečlivý,upřímný,má smysl pro humor a je vidět, že ho tato práce baví a dělá ji rád.

Velice pečlivý a příjemný pan doktor! Doporučuji.I

I ja bych se rada podelila o zkusenosti s pristupem Dr.Boudyse. Peclivost, empatie, profi pristup a smysl pro humor.... je to skvely doktor...nemam slov!!! I ja mu velmi dekuji !!!!!!!!! O. Filipi

Je to opravdu skvely doktor a nedam na nej dopustit.Diky jeho peclive praci,profesionalite a ochote se dnes raduji ze syna Samuela.

Opravdu skvělý pan doktor,já jsem jej zažila ještě v začátčích v Ústí a byl super.Moc mi pomohl a na jeho přístup ke mě a mým problémům prostě nezapomenu.Pane doktore,díky.