Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Sokolská 581, Hradec Králové
Fakultní nemocnice Hradec Králové

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
K
Umístění: jiné místo Jiný

Přistup na jedničku, člověk ví, že se může obrátit s jakýmkoliv citlivým problémem na opravdu zkušeného lékáře, který ale zároveň vnímá potřeby a nazor pacientky. To není v dnešní medicině vůbec samozřejmost. Mohu jen doporučit.

R
Ověřený profil

Nejlepší gynekolog! Profesionální, ale hlavně lidský přístup! Pomůže a ochotně se vším poradí. Je velmi velmi pečlivý a nic nezanedbá! Sestřička je také skvělá! Doporučuji!!!!!

M
Ověřený profil

Opravdu nejlepší doktor v Hradci Králové.Jsem s ním velice spokojená,je profesionál a je vidět že ho tato práce velice baví.Doporučuji!!!

T
Ověřený profil

Dobrý den, nemáte někdo na pana doktora kontakt? Nemůžu ho nikde sehnat. Předem děkuji.

R
Ověřený profil

Přidávám na pana Dr. Boudyše velmi dobré hodnocení, skvělý pan gynekolog a nemáme na něj jedinou výhradu. Děkujeme za výborný přístup.

Ověřený profil

Na pana doktora si osobně nemůžu stěžovat, ale dnes jsem k němu měla jít do poradny pro těhotné místo k dr. Bodyšové. Bylo mi řečeno, že mám přijít mezi osmou a devátou, jenže kromě nás asi třech byly všechny objednané. Po dvou hodinách, kdy šla na řadu pouze jedna z nás, jsem se sestry ptala, proč jsem měla přijít tak brzy a ona na to, že nás pan doktor snad všechny do oběda stihne. To mi přijde jako vrchol všeho, já v 9. měsíci(oteklá, unavená a ještě mi bylo zle) bych měla čekat celé dopoledne v čekárně? Všude se snaží vyjít těhotným vstříc a přímo na gynekologii nic, systém v ordinaci u dr. Boudyšové je opravdu šílený. Je pravda, že jsem tam zůstala tak dlouho, jen kvůli panu doktorovi, ale tohle byla poslední kapka mé trpělivosti a k doktorce Boudyšové již nikdy více, snad kdyby tam již nebyla:)

Skvělý pan doktor,pečlivý,upřímný,má smysl pro humor a je vidět, že ho tato práce baví a dělá ji rád.

Velice pečlivý a příjemný pan doktor! Doporučuji.I

I ja bych se rada podelila o zkusenosti s pristupem Dr.Boudyse. Peclivost, empatie, profi pristup a smysl pro humor.... je to skvely doktor...nemam slov!!! I ja mu velmi dekuji !!!!!!!!! O. Filipi

Je to opravdu skvely doktor a nedam na nej dopustit.Diky jeho peclive praci,profesionalite a ochote se dnes raduji ze syna Samuela.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti