MUDr. Lucie Lachmanová

Gynekolog Více

Řevnice, Beroun 3 adresa

Herrmannova 151, Řevnice

Husovo náměstí 175, Beroun

K paní doktorce jsem nastoupila do ordinace v Berouně na Plzeňské. Má poslední kontrola gynekologa byla hodně dávno se špatnými zkušenostmi, a tak jsem se několik let odhodlávala, až jsem konečně natrefila na ordinaci, kde přijímají nové pacientky a všechny recenze, které jsem našla, byly velmi pozitivní. Paní doktorka i sestřička jsou za odměnu. Milé, přátelské! Vyšetření proběhlo na 1*, paní doktorka si u něj se mnou povídala, a tak jsem se cítila příjemně a nebyla “stažená” z nervozity (a že ta nervozita byla opravdu velká). Moc děkuji za takový přístup. Určitě doporučuji.

Umístění: GYNEKOLOGIE Burešová s.r.o. Jiný

K paní doktorce chodím již přes 10 let, navštěvuje jí také většina žen z mé rodiny či kamarádky a všechny jsou velmi spokojené. Paní doktorku mohu jen a jen doporučit, děkuji ji za její profesionální a empatický přístup. Momentálně návštěvuji ordinaci v těhotenství a přístup sestřičky i paní doktorky naprosto skvělý - vždy poradí, pomohou i podpoří. Skvělá práce! :-)

Umístění: GYNEKOLOGIE Burešová s.r.o. Prevence, zavedení tělíska, těhotenství

Chodím k paní doktorce 6 let, nejdřív do Řevnic, teď do Berouna. Je vždy usměvavá, vstřícná a nevidí problém v zavádění tělíska těm, které nerodily. Ne jako ostatní gynekologové, kteří by nejraději jen vypisovali recepty na prášky. Negativně hodnotím systém dvou kabinek, kde je vše z ordinace slyšet, ale co se paní doktorky týká, neměnila bych. Dojíždím za ní z Plzně.

Paní doktorka je super, jemná, milá, pozorná. Dříve jsem vyšetření absolvovala se zatnutými zuby, u paní doktorky ani nevím, že mě prohlíží. Na všechno mi ráda odpoví, věnuje mi dostatek času, je moc příjemná. Nevadí mi dojíždění, jsem ráda, že jsem se k ní dostala.

Paní doktorka každý pátek zastupuje mého gynekologa a upřímně můžu říci, že pokud jdu na gynekologii, tak jedině v pátek k paní doktorce Lachmanové. Je opravdu milá, vstřícná a ve všem mi vždy ochotně poradila. Všemi deseti ji mohu pouze DOPORUČIT!

paní doktorka velmi milá a vstřícná, vždy se pečlivě věnuje, probere problém, poradí, nestydím se s ní mluvit a na leccos se zeptat, což je u tohoto lékařského oboru - pro mě ne zrovna 2x příjemného, nicméně nutného, velmi důležité. Za to dojíždění to stojí. Maximální spokojenost. Mohu jen doporučit!

K Paní doktorce jsme přešla od P. Rakovičkové a ani se to nedá srovnat. Doktorka milá, když se na něco zeptáte odpovídá mile a ne tak, že si přijdete, že ji obtěžujete. Navíc mi udělala i ultrazvuk, což předtím mi nikdy nedělala. Poradila, nic nebolelo, paní doktorka velmi milá. Za to dojíždění to určitě stojí. Zatím spokojenost .

Sympatická a pečlivá lékařka. Nemám co vytknout rozhodně doporučuji i když je ve své ordinaci v Berouně jen jednou týdně stojí za to si na ni počkat.

Úplně nejlepší gynekoložka v celém Berouně. Maximální spokojenost!!!