Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, + 4 Více

Pani doktorka je mila ochotna vse vysvetli presto ze je mlada je velice inteligentni k pacientum mela jsem velky strach ale vse ze me spadlo kdyz na me promluvila jsem ji nesmirrne vdecna za lidsky pristup

Paní doktorka a sestra jsou velmi příjemné a vstřícné. S paní doktorkou jsem velice spokojená, o pacienta se opravdu zajímá a řeší problémy. Soucítí s pacientem. Nemohu si na nic stěžovat!

Hodnotím velice kladně přístup paní doktorky a sestřičky. Jsem naprosto spokojená, je to nejochotnější lékařka, s kterou jsem se setkala. Velmi mi pomohla v léčbě štítné žlázy a proto jí moc děkuji a všem ji 100 % doporučuji. Puhlovská M.

Já se tam cítím dobře. Chodím tam asi 4 roky. A vždycky jsem byla s přístupem spokojená. Doktorka ví co dělá a je to i poznat.

Paní doktorka má zlaté srdce! Svou práci dělá neuvěřitelně pečlivě, zodpovědně a s úsměvem. Pokud máte dotaz, nebojte se zeptat. Vše vysvětlí srozumitelně a poradí co bude nejlepší. Mě například zachránila život, protože odhalila rakovinu štítné žlázy včas. Zařídila mi rychlou operaci a následnou chemoterapii, takže dnes jsem zdravá. Ani nevím, jak moc jí poděkovat. Kolik lékařů dělá svou práci s lidským přístupem a pečlivě? Paní doktorka Krejčí rozhodně ano. Nesmím zapomenout na milou sestřičku, která vždy potěší úsměvem a vřelým slovem. Jak doktory nevyhledávám, tak sem chodím ráda. Děkuji Vám za vše....paní doktorko! Táňa

paní doktorka je vždy vstřícná,vše vysvětlí,nemlží a jedná na rovinu.Objevila mi jen náhodou rakovinu po téměř celém těle,samozřejmě bez příznaků.Potom šlo vše rychle a díky doktorům v Praze jsem dnes v poho,ale po psychycké stránce jsem v poho ,jen díky paní doktorce.Zlatá :) :)
Petra

Na endokrinologii jsem byla odeslána od diabetologa. Sestra byla velice příjemná, vše mi vysvětlila. Paní doktorka také velice příjemná. Paní doktorka mě vyšetřila a vše podrobně a srozumitelně vysvětlila. Navrhla další postup a o všem mě informovala. Jsem s přístupem této lékařky velice spokojená. Z.P.

K paní doktorce chodím již několik roků. Je milá, ochotná a laskavá. Chodí k ní též moje manželka a také je spokojená. Moc jí za všechno děkujeme!

Paní doktorka je milá,velmi ochotná a hlavně rozumí své práci.Velká spokojenost díky.

Musím přidat hodnocení za dobu, co jsem paní doktorku lépe poznala. Paní doktorka je starostlivá a pečlivá. Postarala se o mou případnou péči i na dobu, kdy měla dovolenou, protože můj zdravotní stav byl v té době relativně vážný. Bohužel slabým článkem paní doktorky je sestřička, která měla být dávno v důchodu. Komunikace s ní, je za trest. Vše musím vysvětlit 3x, než to pochopí. Díky ní, mi paní doktorka 2x docela ošklivě vynadala a zvyšovala na mě hlas. Andrea Bursová