Umístění: ÚSTECKÁ POLIKLINIKA, s.r.o. - EUROCLINICUM a.s. Vertigo

Paní doktorka bez dlouhého objednání vzala brzo. Bohužel můj zásadní problém moc neřešila, zaměřila se pouze na přetížené části páteře. Napichala mi suché jehly, snažila se o uvolnění páteře. Bohužel už večer sem nebyla schopna vydržet sedět a o lezení a vyspani se nedalo vůbec pomyslet. Druhý den jsem bez pomoci nesešla schody, ukrutna bolest hlavy a celých zad a nohou. Vůbec neupozornila že l tomuto může dojít. Musela jsem vyhledat jiného lékaře aby mě dal dohromady.

Umístění: Ordinace Akutní potíže s ploténkou

I bez objednání mne paní doktorka vzala a komplexně mne vyšetřila, poskytla tlumící injekce, zařídila ihned CT a RHB. Moc profesionální jednání.

Umístění: ÚSTECKÁ POLIKLINIKA, s.r.o. - EUROCLINICUM a.s.

Jsem ráda, že jsem paní doktorku Horákovou navštívila. Ačkoliv jsem si po předchozích konzultacích s ortopedy myslela, že můj stav je neřešitelný a bude se jen zhoršovat, ona mi vše citlivě vysvětlila a navrhla postup, kterým se mi uleví. To vše s důrazem na pozitivní přístup k životu. Stejně by měli umět povzbudit všichni lékaři...

Umístění: ÚSTECKÁ POLIKLINIKA, s.r.o. - EUROCLINICUM a.s. Bolesti zad

Paní doktorka je vstřícná, milá, vždy má laskavý přístup a pomůže od bolesti. V případě potřeby se na ní ráda s důvěrou obracím.

Hned při první návštěvě na mne paní doktorka zapůsobila velmi pozitivně. Dokázala mne vyslechnout a odpovědět na moje dotazy tak, abych vše pochopil. Po návštěvě jsem odcházel s pocitem, že se o mne zajímala a snažila se mi pomoci. Po rehabilitacích se mi ulevilo. Asi po roce jsem k ní musel znovu a ještě stále postupuji vyšetření která mi doporučila. Prostě já oceňuji její vlídný a vstřícný přístup k pacientům a to mluvím i za svoji manželkou, která k ní také dochází. M. Bauer.

Mudr. Lucie Horáková je v oboru neurologie a fyzioterapie velmi jemná a profesionální lékařka. Vždy se k ní ráda vracím.

Paní doktorka mi vůbec nedokázala pomoci... Po tak dlouhé době léčení jsem byla donucena jít k jinému lékaři, který mi přišel kde je veliký problém a dáváme to dohromady a konečně so po půl roce cítím zase dobře....