Lucie Betlachová, onkolog Praha

MUDr. Lucie Betlachová

Onkolog Více

14 názorů

Uložit


Adresa

Budínova 67/2, Praha
FN Na Bulovce Praha

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily onkologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
14 názorů

R
Ověřeny pacient
Umístění: FN Na Bulovce Praha Jiný

U paní doktorky jsem byla již několikrát. Musím potvrdit vše níže. Nechci opakovat vše, co je již níže popsáno, tak jen dopíšu, že je paní doktorka úplný anděl ! A snad je tím vystiženo vše zásadní, co jsem měla na mysli. Neskutečně mi pomohla a navodila mi takový vnitřní klid. Je neskutečně empatická, milá, příjemná, usměvavá, vyšetření provádí velice důkladně, vše popíše, vysvětlí, zodpoví. Anděl v ordinaci na Bulovce.


S
Ověřeny pacient
Umístění: FN Na Bulovce Praha

Vynikajuca pani doktorka. Nahmatala som si bulku na prsu a chirurg ku ktoremu som bola doporucena mi to ani poriadne neprehmatal a bez dalsich doplnujucich vysetreni mi to chcel hned rezat s tym ze nevie co to je a musi to ist hned von. Sla som teda za pani doktorkou, ktora ma dokladne vysetrila, poslala ma na sono a samozrejme hned zhodnotila co to pravdepodobne je za utvar. Je to clovek na spravnom mieste, s bohatymi skusenostami, necitite sa pri nej ako kus "niecoho", venuje sa vam. Dakujem jej za pristup, lebo za posledne dni som si odplakala svoje.


M
Ověřeny pacient

Je to úžasná pani doktorka s vynikajícím přístupem a odborností.Vždy je perfektně naladěná a usměvavá.Mam jí ráda.Martina P.


Z mé zatím krátké zkušenosti nemohu jinak než souhlasit,že je to opravdu člověk na svém místě :)


Ověřeny pacient

Paní doktorka Betlachová je opravdu sluníčko, které se směje a dodává pozitivní energii. Nesmíří se s tím, že doporučující lékař vyloučil operaci. Svolala lékařské koncilium a k operaci se rozhodla. Tím mi zachránila život a moc jí za toto rozhodnutí děkuji. Dnes jsem po úspěšné operaci a k svému původnímu onkologovi se již vrátit nechci. Zůstanu velmi ráda u ní, protože vím, že nejsem jen "kus", který jde na porážku. Zhodnotí situaci a já vím, že jsem v dobrých rukách!
Ještě jednou děkuji.


Je milá, vstřícná, vždycky najde slova pochopení a povzbuzení a neponechá nikdy nic náhodě. Každému bych přála takového lékaře a to nejen v oboru onkologie.


Výborný přístup k pacientům!


Budu se opakovat. Paní doktorka je nejúžasnější lékař(ka), kterou jsem měla možnost potkat. Před 5 lety začala léčit moji maminkou. Protože jsem chtěla mít jistotu, že mamka na vyšetření skutečně dochází (po sdělení diagnózy již vše "vzdala"), doprovázela jsem ji. Paní doktorka mi vždy umožnila, abych byla u vyšetření, proto vím, že je neskutečné sluníčko. Do ordinace přijdete s rakovinou a odcházíte s pocitem, že máte "jen" chřipku. Věřím, že pozitivní přístup je poloviční úspěch léčby. Děkuji.
Vlaďka


paní doktorka mi moc pomohla překonat strašné chvilky s rakovinou prsu, nikdy ji to nezapomenu, děkuji a moc ráda se k ní vracim na kontroly Erika


Ano, bylo to moje zlatíčko a sluníčko. Pomáhala mi po celou dobu moji léčby prsu. Vždy velice přívětivá a ochotná. Moc ji za to děkuji! Díky ní jsem se toho hodně dozvěděla a mohla jsem se rozhodnout...a rozhodla jsem se správně! Žiji a jsem spokojená...


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti