Ortopedická ambulance
Krále Jana 433, Chotěboř

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Vždy mi se vším pomohl. Je vstřícný a velice příjemný. Snaží se za každou cenu vyřešit váš problém. Obrovská spokojenost...

Mudr. Luboš Kratochvíl je úžasný a plně kompetentní lékař na svém místě. Navíc úžasný člověk. Díky za něj.
PK

Pan doktor Kratochvíl je velmi vstřícný a lidský. V jeho ordinaci máte konečně pocit, že tu je pro vás a je ochotný vám pomoci.

Vstřícný, s neposlušnými pacienty jako jsem já, trpělivý. MUDr Kratochvíl mě operoval karpály na obou rukách a to tak, že k mé naprosté spokojenosti.
Jan Šiller

Operace karpálního tunelu s jejímž výsledkem jsem velmi spokojen.

K lékaři chodím vždy, když mám vážné bolesti zad. Nemohu si stěžovat na postup, vždy se mnou vše konzultuje, navrhuje postup léčby a snaží se vyjít vzhledem k individuálním aktuálním okolnostem. Je vstřícný, otevřený, s mnohem lepším lékařským postupem než v nemocnici HB!!!

Již kolikrát mi velice pomohl, děkuji!

Nemohu souhlasit s předchozími,negativními názory.Každý má své zkušenosti to je jisté.Já chodím k panu doktorovi vždy,když mám nějaký problém a pomohl mi pokaždé.Operoval mi karpální tunel,úplně bez problémů.Za ty roky,co k panu doktorovi chodím,mohu říct,že vždy mi pomohl,k mé spokojenosti.Při každé návštěvě byl příjemný,vstřícný.

Mne naopak vzdy bez okolku pomuze a dokonce se mnou projednava nejlepsi mozny zpusob lecby.. Ne jako jinde kde vam na vsechno hodi na mesic sadru.

Nevím jak bych slušně vyjádřila názor na pana doktora Kratochvíla. Ať k němu jde mladý nebo starý, vždy dotyčný dostane stejnou odpověď: "Toto jsou potíže spojené se stáří(a co je horší i s mládím)" nehledě na to, když tam příjde mladý člověk tak se dozví, že si vymýšlí atd. a ostatní ortopedové se diví, jak takovýto lékař vůbec může vykonávat svojí profesi. NEKOMPENTENTNÍ LÉKAŘ