Luboš Krabec, praktický lékař Karlovy Vary

Praktický lékař

Foersterova 6, Karlovy Vary
Ordinace praktického lékaře

U

Dnes jsem navštívila ordinaci pana doktora poprvé.A to jen proto,že moje praktická lékařka je na dovolené.Byla jsem již mile překvapená,přístupem sestřičky, když jsem do ordinace telefonovala.Při samotné návštěvě jsem žasla,ač byla čekárna plná pacientů,vše probíhalo plynule a sestřička s milým úsměvem na rtech a vlídným slovem na rtech po celou dobu.Pouze jsem potřebovala předepsat lék,ale pan doktor mně i vyšetřil a byl velice příjemný.Děkuji.

Nedoporučuji - arogantní chování, z ordinace odcházím s pocitem, že se potřebuji "ulejt", přestože jeho péči jsem vyhledala za dobu cca dvaceti let asi třikrát!, ostatní návštěvy byly pouze pro razítka a potvrzení. Při mojí opravdu! poslední nedávné návštěvě (obratem jsem se přeregistrovala) mi řekl: jinak jste zdravá s tím si musíte pomoct sama, takže tady vysypte třicet korun (citace :-( ...). Jednalo se sice o ošklivou chřipku, ale vůbec bych k němu nešla, pokud bych nepotřebovala omluvení neschopnosti!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Takže takovému jsem několik let přispívala k životnímu standardu. Všechny zde uvedené negativní názory přesně vystihují jeho chování a mé zkušenosti.

Pan doktor mně nikdy neodbyl, vždy se chová hezky a vstřícně, i dokáže politovat a popovídat si i o jiných věcech než o zdraví. Pravda je, že opravdu nechá udělat všechna vyšetření, než určí diagnozu a určí směr léčby. Sestřička je trochu víc upovídaná, ale co byste chtěli, je to Avonlady, tak musí prodávat.

Vstříceé a slušné jednání

Pohodový, zodpovědný, vstřícný, rychlý

Jsem u pana doktora velmi krátce, ale je u něj celá má rodina. Pravdou je, že je možná náladový a sestřička upovídaná až moc, ale jinak si myslím, že je velmi kvalitní lékař! Ihned mi udělal veškerá vyšetření a hlídá i očkování apod. Jsem spokojená!

Pan doktor je velice náladový.Někdy velice nepříjemný a ta jeho sesta ještě víc.Takové už by neměly v našem zdravotnictví vůbec být.

Dobrý lékař, vždy mi výjde vstříc a snaží se pomoc, až na tu sestřičku s té mi bolí hlava, asi je placená od slova.

Líbí se mi že raději pošle na všechna nutná vyšetření ke specialistovi, než by něco zanedbal v případě, kdy si není jistý a pacienta neodbude.

Velmi dobry lekar diagnostik. Mohu jen doporucit !