Plastická a estetická chirurgie
Jasná 21, Brno

Zobrazit ostatní profily plastických chirurgů v okolí

Před 8 týdny jsem podstoupila augmentaci prsou u pana docenta a jsem maximálně spokojená. Od první chvíle našeho setkání jsem mu věřila a nechala všechno na něm a udělala jsem dobře. Stejně nadšený je i můj manžel :-) Nemůžu jinak, než doporučit tohoto zkušeného sympatického chirurga.

U pana docenta jsem podstoupila revizni rhinoplastiku po absolutne spackane praci jednoho "renomovaneho" chirurga z jedne prodrazene "renomovane" kliniky v Praze. Myslela jsem, ze uz mi nikdo nedokaze pomoct anebo, ze pri revizi se budu muset spokojit s drobnou napravou a vic bohuzel neudelame - tak mi to bylo receno na konzultacich u jinych chirurgu se kterymi jsem revizi resila take.
Pri konzultaci u pana docenta mi bylo receno, ze oprava bude narocna ale je realisticka a probehne pomoci stepu. Bylo mi na fotkach ukazano co vsechno muzeme zmenit a jak. S nicim nebyl problem, ani kdyz jsem rekla, ze bych si napriklad jeste predstavovala trochu vyraznejsi spicku nosu. Bez problemu. Na miste jsem si zajednala termin operace, a celou dobu jsem premyslela, jestli jsem se nenechala napalit, ze je to az moc dobre aby to byla pravda.
Zakrok probehl (pooperacni pece perfektni, tym sestricek taky skvely), sadra byla udelana velice pevne, temer pres cely oblicej, tak aby hojeni probihalo co nejlepe (na predchozi operaci spominane vyse jsem dostala jenom malou sadru pres nos, ktera temer nic nefixovala a po par dnech mi z nosu padala).
Sandu mam konecne dolu a vysledek je az neuveritelny. Uplne jiny nos, nejen, ze je vsechno opravene ale nos vypada prekrasne. Uvidime jak se bude hojit ale zatim jsem v uzasu. Myslim, ze tohle dokaze opravdu malokto. Jestli budu nekdy v budoucnu zvazovat nejaky dalsi zakrok, pujdu jedine k panu docentovi.

Je to neuveritelne mily, peclivy a skromny profesional. Trpelive a lidsky vsechno vysvetli a odvede spickovou praci. Doporucuji na 150%

K panu doktorovi jsem se objednala na konzultaci s dcerou. Konzultace byla velice krátká, téměř nic jsme se nedozvěděli. Naprosto jsem postrádala empatii a profesionální přístup k pacientovi. Musela jsem dceru objednat k jinému doktorovi, kde vše priběhlo jak má.

U pana docenta Dražana jsem podstoupila zákrok minulý rok a jsem naprosto spokojená. Pan doktor je naprostý profesionál, který ví, co dělá a vše hezky vysvětlí. I přes jeho vysokou kvalifikaci se nepovyšuje, má lidský přístup a je velmi milý. Úžasná byla i pooperační péče, kdy se o vše zajímal. Je naprosto úžasný člověk, který se o své pacienty zajímá, věděla jsem, že mu můžu věřit. Jsem spokojená i s konečným výsledkem. Naprosto doporučuji, jsem z něj nadšená a myslím, že nikdo lepší v jeho profesi není!! Mockrát děkuji za Vaši péči, Monika

Podstoupila jsem 13.11. u pana docenta Dražana korekci prsou. Zákrok samozřejmě náročnější, narkóza mi dala zabrat:-), nicméně přístup všech úžasný, pooperační péče jak na soukromé klinice, bolestivost po pár dnech téměř žádná. Pan docent je neskutečně úžasný člověk, získáte k němu velmi rychle100% důvěru, což je důležité, když na vašem těle vytváří něco nového. Připadáte si, že jste ten nejdůležitější pacient. Doporučuji bez výhrad. Jsem strašně spokojená, ne-li nadšená. Prsa jsou tam, kde bývala před 3 syny:-) L.B.

U pana docenta jsem si nechala dělat zmenšení prsou. Prostředí příjemné, sestřičky ochotné a milé, a pan Docent tak toho se nemůžu vynachválit. Nic mě nebolelo, jizvy jsou krásné a prsa jako když mi bylo 17. Takže pokud někdo chcete krásná a přirozená prsa tak neváhejte.

C

Dne 16.7. v 15:00 jsem byla objednaná u pana MUDr. Drážana. Přišla jsem ve stanovený termín pět minut předem. Na vrátnici mi řekla paní že už dlouho doktor operuje a bude končit již brzo. Také mi paní na vrátnici říkala že dnes nemá ordinační hodiny až ve středu, které jsou hrazené pojišťovnami. Říkala jsem že můj zákrok je plně hrazený mnou. V tom případě vůbec nic neví kdy tyto klienty bere. Čekala jsem a odešla v 15:30 v domnění že jsme si spletla den. Druhý den mi doktor volal před polednem že to mělo být opravdu dne 16.7. v 15:00 tvrdil že na mě čekal což nebyla pravda v té době už dlouho operoval. Nevěděla jsem do kdy operuje a tak jsem nehodlala čekat donekonečna. Pokut si objednám pacienta, který si hradí operaci, tak mám pro něj čas vyhrazen. Nečekala jsem že mě vezme v době stanovený, ale že si počkám že mu to nějak třeba s dalšími klienty časem nevychází. Nejsem umíněná ale vstřícná. Chtěla jsem zmenšení brady operaci za 23 500 u něj a postupně udělat celý obličej což by mě celkem ve finále vyšlo na více jak 100 000- 200 000 s čím počítám. Pokut nemá zájem vydělávat peníze. Jistě mají jiné kliniky a doktoři chuť vydělávat místo něj. Také mi řekl ad jsi jdu k plastickému chir. který mi dělal prsa, ale tento doktor již plastiku celého obličeje nevykonává. Když jsem mu řekla že mám prsa někde jinde dělaná zněl uraženě a arogantně. S pozdravem Pane MUDr. Luboši Drážane. Chris Dalí

Včera jsem podstoupila operaci hor.víček u pana docenta Dražana a nemůžu jinak jak chválit.Príjemná hudba, docent samá pozornost,No jak jsem se bála tak bych ji podstoupila znovu Jsem moc spokojená.
Dagmara

Píši tento komentář jménem mé kamarádky, která u pana docenta Dražana podstoupila augmentaci prsou. Všechny mé jiné známé,včetně moji sestry si také nechali provést tento typ operace u jiných vynikajících lékařů v Brně(nemohu jmenovat), ale nemají zdaleka tak perfektní výsledek jako ona. Nemluvě o brzském zotavení a krásných jizvách. Pana docenta jsme našly na internetu a já byla přítomna u všech konzultaci i v nemocnici s ní. Musím opravdu potvrdit, že pan docent je velmi korektní a milý člověk a vynikající odborník ve své profesi. Doporučují i pro ty co hledají plastického chirurga a nemohou si vybrat, jako my.

U docenta Dražana jsem postoupila před 14 dny augmentaci prsou, je to opravdový profesionál a mohu řici, že skvělý a především důkladný, uvážlivý, pečlivý člověk. Již po týdnu bolesti ustoupily a já se citím po 14 dnech úplně perfektně. Doporučuji při výběru operatéra volit kapacitu jako je on. Málo kdo má takovou certifikaci a zaroveň je tak kvalitní člověk.