Jasná 21, Brno
Plastická a estetická chirurgie

Zobrazit ostatní plastických chirurgů v okolí

U pana docenta Dražana jsem podstoupila zákrok minulý rok a jsem naprosto spokojená. Pan doktor je naprostý profesionál, který ví, co dělá a vše hezky vysvětlí. I přes jeho vysokou kvalifikaci se nepovyšuje, má lidský přístup a je velmi milý. Úžasná byla i pooperační péče, kdy se o vše zajímal. Je naprosto úžasný člověk, který se o své pacienty zajímá, věděla jsem, že mu můžu věřit. Jsem spokojená i s konečným výsledkem. Naprosto doporučuji, jsem z něj nadšená a myslím, že nikdo lepší v jeho profesi není!! Mockrát děkuji za Vaši péči, Monika

Podstoupila jsem 13.11. u pana docenta Dražana korekci prsou. Zákrok samozřejmě náročnější, narkóza mi dala zabrat:-), nicméně přístup všech úžasný, pooperační péče jak na soukromé klinice, bolestivost po pár dnech téměř žádná. Pan docent je neskutečně úžasný člověk, získáte k němu velmi rychle100% důvěru, což je důležité, když na vašem těle vytváří něco nového. Připadáte si, že jste ten nejdůležitější pacient. Doporučuji bez výhrad. Jsem strašně spokojená, ne-li nadšená. Prsa jsou tam, kde bývala před 3 syny:-) L.B.

U pana docenta jsem si nechala dělat zmenšení prsou. Prostředí příjemné, sestřičky ochotné a milé, a pan Docent tak toho se nemůžu vynachválit. Nic mě nebolelo, jizvy jsou krásné a prsa jako když mi bylo 17. Takže pokud někdo chcete krásná a přirozená prsa tak neváhejte.

C

Dne 16.7. v 15:00 jsem byla objednaná u pana MUDr. Drážana. Přišla jsem ve stanovený termín pět minut předem. Na vrátnici mi řekla paní že už dlouho doktor operuje a bude končit již brzo. Také mi paní na vrátnici říkala že dnes nemá ordinační hodiny až ve středu, které jsou hrazené pojišťovnami. Říkala jsem že můj zákrok je plně hrazený mnou. V tom případě vůbec nic neví kdy tyto klienty bere. Čekala jsem a odešla v 15:30 v domnění že jsme si spletla den. Druhý den mi doktor volal před polednem že to mělo být opravdu dne 16.7. v 15:00 tvrdil že na mě čekal což nebyla pravda v té době už dlouho operoval. Nevěděla jsem do kdy operuje a tak jsem nehodlala čekat donekonečna. Pokut si objednám pacienta, který si hradí operaci, tak mám pro něj čas vyhrazen. Nečekala jsem že mě vezme v době stanovený, ale že si počkám že mu to nějak třeba s dalšími klienty časem nevychází. Nejsem umíněná ale vstřícná. Chtěla jsem zmenšení brady operaci za 23 500 u něj a postupně udělat celý obličej což by mě celkem ve finále vyšlo na více jak 100 000- 200 000 s čím počítám. Pokut nemá zájem vydělávat peníze. Jistě mají jiné kliniky a doktoři chuť vydělávat místo něj. Také mi řekl ad jsi jdu k plastickému chir. který mi dělal prsa, ale tento doktor již plastiku celého obličeje nevykonává. Když jsem mu řekla že mám prsa někde jinde dělaná zněl uraženě a arogantně. S pozdravem Pane MUDr. Luboši Drážane. Chris Dalí

Včera jsem podstoupila operaci hor.víček u pana docenta Dražana a nemůžu jinak jak chválit.Príjemná hudba, docent samá pozornost,No jak jsem se bála tak bych ji podstoupila znovu Jsem moc spokojená.
Dagmara

Píši tento komentář jménem mé kamarádky, která u pana docenta Dražana podstoupila augmentaci prsou. Všechny mé jiné známé,včetně moji sestry si také nechali provést tento typ operace u jiných vynikajících lékařů v Brně(nemohu jmenovat), ale nemají zdaleka tak perfektní výsledek jako ona. Nemluvě o brzském zotavení a krásných jizvách. Pana docenta jsme našly na internetu a já byla přítomna u všech konzultaci i v nemocnici s ní. Musím opravdu potvrdit, že pan docent je velmi korektní a milý člověk a vynikající odborník ve své profesi. Doporučují i pro ty co hledají plastického chirurga a nemohou si vybrat, jako my.

U docenta Dražana jsem postoupila před 14 dny augmentaci prsou, je to opravdový profesionál a mohu řici, že skvělý a především důkladný, uvážlivý, pečlivý člověk. Již po týdnu bolesti ustoupily a já se citím po 14 dnech úplně perfektně. Doporučuji při výběru operatéra volit kapacitu jako je on. Málo kdo má takovou certifikaci a zaroveň je tak kvalitní člověk.

Jsem dva týdny po abdominoplastice spojené s liposukcí a jsem naprosto spokojená.Pan docent je nejen vynikající odborník,ale zcela mě ohromil jeho přístup a příjemné chování již při konzultaci.Nejinak tomu bylo i před operací,po ní i při následném odstranění stehů.Kdybych v budoucnu uvažovala o nějakém dalším zákroku(a že by se jich našlo),nešla bych rozhodně k nikomu jinému!A jako přidanou hodnotu k tomu všemu,čeho pan docent ve svém oboru dosáhnul(studia,praxe v zahraničí,publikování knih atd.)je to neuvěřitelně sympatický,neustále usměvavý a příjemný muž.Jsem ráda,že jsem si vybrala právě jeho a všem vřele doporučuji!!!

Musím souhlasit s každým kladným názorem.Mám udělaná prsa a upravený nos a jsem velice spokojená,když budu opět něco na sobě vylepšit,tak jedině k tomuto lékaři.Nebyla jsem ani překvapená,když v časopise Týden,byl mezi 100 nejlepšími lékaři.....Děkuji vám za skvělou práci a lidský,milý přístup......

Slovem NEJLEPŠÍ je vyjádřeno vše.