Lubor Špidla, praktický lékař Karlovy Vary

MUDr. Lubor Špidla

Praktický lékař Více

9 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Nákladní 21, Karlovy Vary
Praktický lékař pro dospělé

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

3.5

Obecné skóre
9 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
Z
Umístění: jiné místo Jiný

S panem doktorem jsem velmi spokojená, vždy měl ke mě individuální přístup a umí naslouchat. A má úžasnou sestřičku, je to profesionálka se srdíčkem na správném místě. A i když nyní pobývání v Plzni, nemám nejmenší důvod lékaře měnit.


L
Ověřeny pacient
Umístění: Praktický lékař pro dospělé Nedostatek železa

Určitě nedoporučuji! Pan doktor se chová povýšeně, jde vidět, že ho jeho práce vyloženě nebaví, už by měl jít asi raději do důchodu a přenechat místo někomu, kdo bude chtít pacientovi opravdu pomoci a bude se ve svém oboru vzdělávat. Přišla jsem za panem doktorem s tím, že jsem hrozně unavená, mám někdy závratě, pálí mě jazyk atd., našla jsem si na internetu, že to může být anémie...Pak doktor uraženě řekl, že mám železa dost, že nejsem bledá a že mi nebude dělat zbytečně nějaké drahé testy z krve. Takže to dopadlo tak, že jsem si ty testy z krve nechala asi za rok udělat sama za svoje peníze v laboratoři v KV a ano, mám málo železa a málo vitamínu B12! Nedostatek železa i vitamínů B12 způsobují i psychické problémy, takže nebýt těch testů, možná časem skončím na psychiatrii. Protože doktoři když to nechtějí řešit nebo neví, rádi fyzické problémy svádějí na psychiku. Je opravdu smutné, že v téhle době má člověk s pomocí internetu lepší šanci se uzdravit pomocí změny stravy a doplňků výživy, než jít k doktorovi, který pouze předepíše nějakou chemii, která nikoho neuzdraví a ještě dlouhodobé užívání způsobí vážnější nemoci než ty, které má údajně léčit .....Doktoři by si měli uvědomit, že školní medicína jim k uzdravování nestačí.....

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


A
Ověřeny pacient
Umístění: Praktický lékař pro dospělé

Dobry lekar. Chodim k nemu 22 let a nemel problem mi pomoct kdykoli mi neco bylo. Tudiz udeluji 5 hvezdicek


L

Důsledný, pečlivý


Ověřeny pacient

příjemný doktor,důkladné vyšetření,vyslechne,poradí.Doporučuji


dobry lekar


NE DOPORUČUJÍ!!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Pana doktora Špidlu jsem navštívil jen dvakrát. Z důvodu vyžádání zaměstnavatele na povinnou preventivní prohlídku. Nemohu soudit pana doktora a jeho lékařské zkušenosti, z preventivní prohlídky se nic nepozná. Ale chování neměl nijak vybrané, připadal jsem si jako někdo, kdo ho otravuje. Já bych jeho praxi, po dvou návštěvách už nikdy nezvolil.


N

V péči obou Dr.Špidlů,(kdysi otce,dnes jeho syna)jsem 30let.Nikdy nevznikly problémy,oba vždy dělali maximum možného.S čistým svědomím bych nemohl říci křivého slova.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti