Praktický lékař stomatolog
Šternberská 4, Uničov

Přeregistrovala jsem se od tohoto lékaře k jinému a ten málem omdlel, jakou odvedenou práci na mých zubech uviděl. Pravda je, že je moje chyba, že jsem k tomuto zubaři chodila snad skoro 15 let.
Je fakt, že jeho péče byla hodně laciná, ale za nic nestála. Teď budu ráda, když mi to druhá paní doktorka dá do pořádku a bude mě to stát spoustu peněz. Jestli ještě vůbec všechno spravit půjde.
Souhlasím s předchozím názorem - MUDr. Mrázkovi se vyhněte velkým obloukem!

Jsem pacientka doktora Mrázka už 15 let. Pan doktor je velmi dobrý odborník ve své profesi, je ochotný a obětavý - myslím, že se vždy snaží najít pro pacienta to nejlepší řešení. Jsem u něj velmi spokojena.

Ja jsem u nej dneska byla a jsem maximalne spokojena... mel se mnou obrovskou trpelivost.Chodi k nemu i muj otec kterej k nemu chodil uz i na unexu a taky spokojenej.A nemuze si ho vynachvalit.

ale samozrejme kazdy ma jiny nazor a zkusenost.Ja mam tu dobrou.

Hezky den

Pan doktor sice nevybírá drahé doplatky, ale zato zuby vám u něj dlouho nevydrží.
Bolavý zub vám opraví lacino, na ostatní zuby se ale nepodívá, takže jste tam po krátkém čase zpátky, a to buď s vedlejším zubem nebo vám po krátké době plomba vypadne.
Kdyby bylo možno přestoupit jinam, už dávno bych tam nebyl.

Závěr: Doporučuji se mu vyhnout.