Sam. ordinace PL pro dospělé
Tomáše Svobody 141, Kopidlno

Umístění: Sam. ordinace PL pro dospělé Jiný

Perfektní přístup v současné době plné covidu. Info na webových stránkách, registrace na antigenní test online a vše bylo přesně na čas.

Pan doktor Klíma je možná dobrý společník, ale jen velmi slabý lékař. Když se dnes tolik mluví o snaze některých lékařů vykazovat fiktivní úkony, tak on je příkladem takového lékaře. Když jsem si nechal udělat roční výpis poskytnuté zdravotní péče, byl jsem udiven, že mně několikrát během roku navštívil, objednal mi sanitu a prováděl úkony, o kterých nic nevím. Rozhodl jsem se ještě rok počkat, než se obrátím na svoji zdravotní pojišťovnu a budu přes ni žádat vysvětlení. Věřím, že toto varování bude stačit.

Když k němu příjdete tak první jeho slova jsou jestli chcete napsat nechopenku aniž by se na vás podíval, neumí změřit ani tlak špíše uškodí než pomuže.

Neni dobrý lékař,léčít jako on,umím i já.

Dle meho nazoru pan doktor Klima neuskodi, ale zaroven moc nepomuze. Napise Vam temer vse o co si reknete. Na nemoc vam predepise to co nabizi v reklame a je hotovo.