Privátní zubní lékař
Komenského 67, Uherský Brod

Úžasný Pan doktor! Jeho vyprávění mě vždycky tak dobře rozptýlí, že ani nevím, že mi něco dělá v puse. Co se týče cen, tak je na tom dle mého srovnání 4 zubařů na tom nejlépe, co se týče poměru ceny a kvality.

Vyborny a peclivy stomatolog, snazi se zachranit kazdy zub a cena odpovida kvalite. Jeho humor a komentare jsou originalni, dokaze tim bavit pacienty i kdyz kazdemu nemusi vyhovovat. Velmi doporucuji.
Mozna by to chtelo trochu inovace v novych technologiich - operacni mikroskop apod.

Odborník ve svém oboru.vždy odvedená perfektní práce.Naše rodina se počítá mezi jeho stálé pacienty od začátku jeho stomatologické praxe.Co se týká cen-znám i dražší lékaře.Doporučuji.

Dnes jsme byly u p. doktora obě dvě i s babičkou. Nemáme žádné námitky. Byl vtipný, vždy tam jdu ráda a hlavně s pocitem, že mně zuby ošetří na 100% a nemusím se bát, že o ně přijdu. A ještě se i pobavím. Je velmi důsledný, atak jak to má být.

Výborný zubař,vyhlášený.Kapánek prý drahší.Jeho humor asi nesedne každému.Člověk se aspoň nenudí.Jen objednání na daný čas nikdy nevyšlo -cca půl hodiny čekání navíc.

Vždy svou práci odvede na jedničku... (Jen kdyby to nebylo tak drahé..:-( )

Výborný zubař, pečlivý a starostlivý se zájmem o svůj obor. Jeho humor a komentáře k němu patří a v ordinaci se člověk nenudí. Ceny nemůžu hodnotit, protože nemám srovnání. Rozhodně jede o prvotřídní kvalitu, proto není co řešit.

Skvělý zubař, vysoké ceny

Pro mě zatím nejlepší, také nejdražšší,ale miluji jeho humor,se sestrou je to horší!

velmi dobry stomatolog,plomby vydrzi az do hrobu,jen by to chtelo kapanek pozmenit chovani