Nádražní 601, Hejnice

Umístění: Ordinace Jiný

Mám s panem doktorem zkušenosti jako s obvodním lékařem. A nemohu si ho vynachválit. Je vždy ochotný a pomůže. Nikdy neodmítne pomoci i když není můj obvodní lékař. A sestřička je také velmi hodná!

Žádal jsem o preventivní prohlídku, ale podle pana Fleiberka je prohlídka naprosto zbytečná. Vytiskl mi papír o 2 roky starých údajích a chtěl za něj 150 kč. Už nikdy více!

Matce dokázal vyléčit totálně rozsakrovaný kotník takovým způsobem, že dnes na její chůzi není patrné, že v minulosti prodělala vážný úraz.
Pravda, trochu doktor House, ale vynikající odborník!

Nechápu záporné hodnocení......znám doktora Fleiberka jako opravdu zkušeného a vynikajícího lékaře.......nechceme někdy od lékařů nemožné???Nezapomínáme někdy,že i lékaři jsou jen lidéToto je výborný lékař!!!!!!Tereza Praxová

Narazil jsem si rameno, skoro se na to nepodíval a dal mi ortézu na 14 dní. Na kontrole seděl za stolem a ani neotočil hlavu, natož mi něco zkontroloval. Výsledek = bolesti při změně počasí, vylezlá lopatka a vůbec celé rameno mám "hnuté" vpřed.

No prostě nejlepší :)

Také já se připujuji k hodnocení ,že MUDr.Fleiber je chirurg opravdu výborný.Ošetření a úspěšné léčení moji matky mluví za vše.Děkuji osudu,že jsme potkali právě doktora tak vysokých kvalit.

Dovolte, abych se připojila k hodnocení pana doktora Fleiberka. Četla sem zde různé názory a ohodnocení a v podstatě máte všichni pravdu. Naprosto souhlasím, že je to machr ve svém povolání, tomu co dělá hodně rozumí a díky jeho péči mám porouchané koleno opět ve výborné kondici a mohu se naplno vědovat sportu. A jestli byl někdy trochu nepříjemný, Bůh mu odpusť, protože to jsme občas všichni a on navíc musí poslouchat to naše kňourání. Takže díky moc doktore!!!

Vážený pane doktore,
touto cestou bych Vám chtěl poděkovat za ošetření a následovně péči o mě.Nebýt Vašich odborných chirurgických zákroků-můj život by nebyl již nikdy plnohodnotný-dnes však JE!Žiji již několik let naprosto bez zdravotních problémů a za to V chci poděkovat.Pro mě jste ten nejlepší.S úctou Pavel.J.

Lékař a chirurg ,který umí hovořit s pacientem tak,aby pacient pochopil jakou prodělá operaci ,jaké budou pooperační možné problémy a jak se má sám pacient přičinit k tomu,aby se zase co nejdříve zařadil do normálního života.....tak tomu je třeba jen říci........Nejlepší