Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Nádražní 601, Hejnice
Ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
D
Ověřeny pacient

Žádal jsem o preventivní prohlídku, ale podle pana Fleiberka je prohlídka naprosto zbytečná. Vytiskl mi papír o 2 roky starých údajích a chtěl za něj 150 kč. Už nikdy více!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

Matce dokázal vyléčit totálně rozsakrovaný kotník takovým způsobem, že dnes na její chůzi není patrné, že v minulosti prodělala vážný úraz.
Pravda, trochu doktor House, ale vynikající odborník!


Nechápu záporné hodnocení......znám doktora Fleiberka jako opravdu zkušeného a vynikajícího lékaře.......nechceme někdy od lékařů nemožné???Nezapomínáme někdy,že i lékaři jsou jen lidéToto je výborný lékař!!!!!!Tereza Praxová


Narazil jsem si rameno, skoro se na to nepodíval a dal mi ortézu na 14 dní. Na kontrole seděl za stolem a ani neotočil hlavu, natož mi něco zkontroloval. Výsledek = bolesti při změně počasí, vylezlá lopatka a vůbec celé rameno mám "hnuté" vpřed.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

No prostě nejlepší :)


Také já se připujuji k hodnocení ,že MUDr.Fleiber je chirurg opravdu výborný.Ošetření a úspěšné léčení moji matky mluví za vše.Děkuji osudu,že jsme potkali právě doktora tak vysokých kvalit.


Ověřeny pacient

Dovolte, abych se připojila k hodnocení pana doktora Fleiberka. Četla sem zde různé názory a ohodnocení a v podstatě máte všichni pravdu. Naprosto souhlasím, že je to machr ve svém povolání, tomu co dělá hodně rozumí a díky jeho péči mám porouchané koleno opět ve výborné kondici a mohu se naplno vědovat sportu. A jestli byl někdy trochu nepříjemný, Bůh mu odpusť, protože to jsme občas všichni a on navíc musí poslouchat to naše kňourání. Takže díky moc doktore!!!


Vážený pane doktore,
touto cestou bych Vám chtěl poděkovat za ošetření a následovně péči o mě.Nebýt Vašich odborných chirurgických zákroků-můj život by nebyl již nikdy plnohodnotný-dnes však JE!Žiji již několik let naprosto bez zdravotních problémů a za to V chci poděkovat.Pro mě jste ten nejlepší.S úctou Pavel.J.


Lékař a chirurg ,který umí hovořit s pacientem tak,aby pacient pochopil jakou prodělá operaci ,jaké budou pooperační možné problémy a jak se má sám pacient přičinit k tomu,aby se zase co nejdříve zařadil do normálního života.....tak tomu je třeba jen říci........Nejlepší


Výborný lékař!!!!!
toto je opravdu ukázka toho,že i na ,,konci republiky"může pracovat vynikající lékař i když podmínky ve Frýdlantské nemocnici jsou spíš pro lékaře s povahou doktora Cvacha ze seriálu Nemocnice na kraji města.Máme veliké štěstí,že MUDr.Fleiberk je právě v této nemocnici!!!!!Díky doktore!!!


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti