Praktický lékař pro dospělé
Studentská 5, Hranice

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Nejlepší paní doktorka, kéž by všichni doktoři měli takový lidský a profesionální přístup. Moc si vážím , co pro své pacienty dělá.
Děkuji.

Profesionalita

NELEPŠÍ LÉKAŘKA!!! PŘÍSTUP. LÉČENÍ-VŠE SUPER!!!

Je to jediná lékařka, kterou jsem měla, která přistupuje ke zdraví pacienta komplexně a hledá příčiny a řešení.

přístup, znalosti i informace jsou podle mě na dosti vysoké úrovni

Příjemné jednání, zkušenost

Měl jsem tu čest s p. doktorkou několikrát, ale už nikdy v životě mě k ní nikdo nedostane. Jedenkrát mi paní doktorka odmítla dát razítko na řidičský průkaz, přitom jsem přišel druhý den k jiné doktorce a razítko mi dala zcela bez problémů. Druhá a víctá zkušenost kolegů z práce hovoří taky za vše. Kolega u ní byl kvůli potvrzení do práce a ona mu řekla že nemá v pořádku nějaké vyšetření a že mu to potvrzení nedá. Navíc jsem zjistil že si paní doktorka ráda píše body a vykazuje práci na lidi, kteří mají jiného doktora už 8 let. Musel jsem to vysvětlovat na pojišťovně že jsem tam 8 let nebyl a ani bych tam už nikdy nešel. Asi semnou nebudou někteří souhlasit, ale to jsou mé zkušenosti. :-(

Velmi dobrá lékařka, s lidským i profesionálním přístupem.

jsem velice spokojena.pani mudr nenechava nic nahode a hned se snazi pomoci presla jsem k ni od jineho mudr a teprve ted jsem poznala co je to starost o pacienta takze bych timto chtela i pani doktorce velice podekovat.

Je má lékařka již 30 let a dojíždím za ní 40 km. To doufám hovoří samo za sebe.