Oční Centrum Vision s.r.o.
Msgr. Šrámka 11/1028, Nový Jičín

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Umístění: Oční Centrum Vision s.r.o. vyšetření očí

Nabrali zjevně více pacientů než-li jsou schopni vůbec zvládnout. Dvojí pokus o objednání a vždy na 4 měsíce dopředu. Na možnosti náhradnictví ve smyslu "když někdo vypadne, tak se ozveme" můžete zapomenout. Jedině si průběžně volat stylem loterie "kdo první a pokud zrovna někdo vypadne, tak má vyšetření". Pokaždé jste stejně u jiného doktora a nechají vás čekat i když jste objednaní, takže nejrozumnější se mi nyní jeví přechod jinam.

Dlouhodobe (desitky let) mam s pani doktorkou jen dobre zkusenosti, dokonce ani s vysvetlovanim z jeji strany nemam problem. Mozna by nekterym pacientum neskodilo poucit se aspon o zakladnich pojmech.

Ano, cekat se v cekarne musi, zouvani je hlavne v zimnich mesicich predevsim slusnost pacientu (Nikdo prece nechce, aby treba jeho dite bylo vysetrovano v prasne a spinave ordinaci.)

A k nekterym rodicum - proboha, chovejte se dospele. Musite stat oba odbornikovi za zadkem po celou dobu vysetreni? Nechapu, proc musite PROBRECET, ze je Vase dite s odbornikem za dverma. Jak chcete z deti vychovat dospeleho jedince, kdyz se sami chovate jak male deti.

Jsem pacientem vice nez 10 let. Mudr Ludovova je opravdu spickovy odbornik, kdy me velice pomohla a vyresila problemy ktere jsme nekolik let resil (neuspesne) u jineho lekare, stejnou zkusenot ma muj kolega ktery zacal chodit k tomuto lekari. Nyni jsem nasvtivil nove vybudovane ocni cetnrum v Novem Jicine, pro pacieta krasne a velice prijemne nove zazemi, ani se necitite jako u doktora :-). Sestricky jsou prijemne a rychle.

Chodila jsem k ní už od dětství s tím, že jsem šilhala. Byla to má nejlepší oční lékařka, jakou jsem kdy měla. Hodně mi pomohla problém vyřešit, její přístup k pacientovi je výborný. Nemůžu si na ní stěžovat, mohu jen doporučit :-)

Tato lékařka a celý její tým super,profesionalita,příjemné vystupování,precizní vyšetření,pečlivé vysvětlení,ochota poradit, všem doporučuji! Spokojený pacient

Já mám v této ordinaci jen ty nejlepší zážitky, vždy mě profesionálně a s dobrou náladou ošetřili, i když jdu většinou bez objednání se šponou v oku, nikdy jdem nečekal, a nezažil nepříjemné jednání.Aspoň touto cestou děkuji a pokud hledáte odborníka, všem doporučuji tuto ordinaci. Pepa

Mám 3 děti a za všechny děkuji právě této lékařce, která dobře diagnostikovala a léčila,ani jedno dítě nezůstalo tupozraké, za což jí velký dík,a také za dobré rady, jak s dětmi pracovat doma jako součást léčení.Nemalý dík patří celému kolektivu ordinace i včetně sestřičky v ambulantní cvičebně,která to nemá vždy s dětičkama lehké. Všem radím, zda chcete pro dítě to nejlepší, obraťte se na tuto ambulanci.Vřele doporučuji. Spokojená mamina.

Paní doktorka je zcela mimořádný odborník . Neznám lepšího odborníka . Je důsledná a neznám jediný případ ve svém okolí , který by nebyl spokojen s jejím přístupem lékaře. Mnoho dětí jí může děkovat za to , že nejsou šilhaví , tupozrací . A jít někde jinde se zprůchodněním slzných kanálků u dítěte , než k paní doktorce Ludvové , tak to Vám ani nedoporučuji . Uchodíte se .

Paní doktorka ke příšerná,protivná,povýšená,chladná,Hrůůza.Jednání paní doktorky je arogatní,nerada cokoliv vysvětluje,nic neříká a opravdu si připadám jakobych za oční vadu dcerky mohla já.Odmítá cokoliv vysvětlovat a přístup k vyšetření 4 letého dítěte je otřesný.Očekává,že 4 leté dítě s ní bude komunikovat na úrovni dospěleho a dítěti pořádně nevysvětlí,co po něm vlastně chce..Dítě je pak zmatené,neví a paní doktorka na to odpoví.."Jéééžiš to je práce.."Velký problém nastává,pokud do ordinace chtějí jít oba rodiče...Nemožné...Nicméně,my jsme se nedali..Nejhorší je,když vyšetřuje malé dítě a vedle na židli sedí další dospělí pacient,kterého měří sestra.Tudíž nastává velmi chaotická situace a dítě nemá klid,aby se soustředilo na to,co chce paní doktorka.Vyšetření probíhá jako na běžícím pásu,protože na danou hodinu je objednáno dalších 10 pacientů.Sestry kapitola sama,protivné,povyšují se nad vámi,neochota sama.Pokud po nich něco chcete,jen se dozvíte,jak mají hodně lidí a jak nestihají..Další katastrofa je,že se člověk musí vyzouvat a jít do ordinace v ponožkách,hnus!!!!!nebo použít odporné,hnusné návleky..Kde to jsme?..Navíc teď,když je sníh a v čekárně mokro...Odporné..S paní doktorkou asi ukončíme spolupráci a obrátím se na jinou paní doktorku.Protože to co jmenováná doktorka předvádí je katastrofa.

K paní doktorce chodím již přes 10 let a vždycky se mi věnovala na 100%, poradila. Sestřičky moc milé. Jsem spokojena.