Doporučení logopedové s Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna Moravský Krumlov

• „Paní magistra je úžasná k dětem, na dokonce i k rodičům, což sice není podstatné, ale příjemný bonus. Umí děti namotivovat. Za tu dobu se stalo jen jednou, že syn nespolupracoval... Jeden syn už má hotovo, druhý syn snad za pár a pokud bude potřeba logopedie pro syna c. 3 nebo 4, vím že se prve obrátím na Mgr.Fialovou do Rosic Více

Zámecká 49, Rosice Mapa

Klinická logopedie

• „Vynikající logopedka.Trpělivá,milá,syn ji naprosto zbožňuje.

Brno, Brno Mapa

Soukromá klinika

• Logoped, Otorinolaryngolog

„Dnes jsem byla na vyšetření u paní doktorky poprvé. Naprostá spokojenost s přístupem a vyšetřením u paní doktorky.

Černopolní 20, Brno Mapa

ORL - foniatrie

• „Vynikající paní doktorka. Pomohla velmi mému synovi. Je to odborník na svém místě. Stejně tak chválím celou Soukromou kliniku LOGO, kde opravdu k pacientovi přistupují individuálně a jeho problémy řeší komplexně v rámci svých možností (neurologie, RHB, interna, ORL, fyzioterapie, logopedie, psychologie a psychiatrie). Takto kdyby fungovalo naše zdravotnictví všude, tak budu platit klidně vyšší zdr.pojištění, protože vím, že za něj obdržím vynikající služby jako na klinice LOGO ;-) Více

Soukromá klinika LOGO s.r.o.

• „Sice na pohled nevypadá, ale je velmi příjemná a milá.

Soukromá klinika LOGO s.r.o.

• „Strašně moc hodnej, moc mě pomohl, chodil jsem k němu několik let, a je to ten nejlepší logoped, kterýho si člověk může přát. Po tom, co jsem se odstěhoval do HK, už jsem si ani jinýho nehledal, protože vím,že jeho mě nikdo nenahradí. Pana doktora Staníčka všem moc doporučuju, protože je to ten nejlepší logoped na světě. Více

• Vsetínská 20/527, Brno Mapa

Soukromá klinika LOGO s.r.o.

• „S paní logopedkou jsem byl velmi spokojený a můžu ji jen doporučit, je velmi šikovná a trpělivá. Vždy se mi věnovala na 100%. Více

Brno, Brno Mapa

Soukromá klinika