Praktický lékař pro dospělé
Hrnčířské náměstí 469, Frýdlant

Ordinační hodiny: Po: 7-12 Út: 13-18 St, Čt, Pá: 7-12

Jsem spokojena, vzdy mi pomohla a s komunikaci nebo vysetrenim jsem nikdy problem nemela. Za me, mohu jen doporucit.

Totálně k ničemu. Člověk si musí pro diagnózu k jinému doktoru aby se začalo něco dít. A i mrzáka pošle do pracovního poměru aby mu neprodlužovala neschopenku. Proč taky, když za to dostávají peníze. Čím míň lidí je na neschopenkách tím víc mají peněz. Ať už jde do důchodu zabírá jiným a kvalifikovanějším místo.

Musím hodnotit velice špatně. Paní doktoru nezajímá realita, lékařské nálezy nebo to co jí říkáte, na všechno si udělá názor předem a je hned hotová. Zásadně léčí jen ty nemoci, které měla ona sama, její zdravotní sestra nebo její syn. Místo vyšetření si s vámi popovídá a při troše štěstí i vám něco předepíše.

Velmi nespolehlivá, pořádně se ani na pacienta nepodívá, nezajímá jí co jí člověk říká a hned si sama určí v čem je problém. Předepíše špatné léky, které člověku akorát o dost přihorší. A sestra je taky velmi "spolehlivá" člověk se k ní dojde objednat, ona ho neobjedná, řekne, že je jedno kdy příjdete a pak Vás vyhodí!!

Ochotná, odborně zdatná, velmi dobrý přístup. Dobrá kooperace se sestrou.

velice nespolehlivý

super

dobý lekař se zajmem o pacienty

Opět jen to nejlepší.Děkuji, že jí máme.

Clověk na správném místě,lidská.