Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Všeborovická 44, Dalovice
Ordinace praktického lékaře

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
O
Ověřeny pacient

Paní doktorka je milá, vstřícná, vše vysvětlí do detailu.Nebrání se odeslat pacienta k odbornému lékaři.
Pacienta vždy vyslechne.


L
Ověřeny pacient

Paní doktorka vše ihned řeší práškama, nikdy nezkoumá příčinu, jestli by třeba pacientovi nestačilo změnit životní styl, změnit stravu atd., např, díky stravě lze snížit cholesterol, krevní tlak, atd., což hodně lidí neví. Dále mě nebaví čekat v čekárně půl hodiny, když slyším, že z té půlhodiny se 20 minut vybavuje o svojí dovolené. Paní doktorka neposílá pacienty k odborníkům a myslím si, že by se měla stále ve svém oboru vzdělávat.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


R
Ověřeny pacient

Dobrý den, i já dávám dobrou známku pro pí. MuDr. Libuši Kuželovou a to nejvyšší. Rajda Julius


Svým pacientům se plně věnuje nejen profesně ,ale i po lidské stránce ,neodbývá pacienty a naslouchá jim. Už 20 let chodím k této lékařce a mám s ní velmi dobrou zkušenost . Velmi pečivě stanovuje diagnózu a má rozsáhlé znalosti . Ráda k ní chodím a s jistotou tam chodí i má matka . S naprostou důvěrou k ní doporučím i svého ,již dospělého syna. Dík patří i velmi příjemné a ochotné sestřičce.Dimová Simona


U paní doktorky se léčím již 20 let a jsem velmi spokojený. Také její zásluhou u mě byla včas zjištěna velmi vážná nemoc. Nyní jsm již 5 let po operaci v pořádu. Michal V.


Paní doktorka mě léči asi 20 let. S jejím přístupem jsem velmi spokojená, proto se u ní léči i mé dvě dcery. Za vše ji děkuji. Anna V.


Ráda bych se připojila k hodnocení paní doktorky Kuželové:v první řadě nechápu
zbabělce,kteří se neumí podepsat pod svoje negativní hodnocení!!!
Paní doktorku znám cca.20let...Po doporučení,jsem k ní začala chodit a můj zdravotní stav se začal zlepšovat.Trpěla jsem léta srdeční arytmii,kterou mi začala
léčit a já zhruba po měsíci měla klid(před tím jsem se léčila na kardio,ležela v Pl
na interně,spolykala plno alopatických léků.).Od její léčby se mi arytmie nikdy nevrátila.....patří jí moje upřimné díky Eva Boučková


Ověřeny pacient

Paní doktorka Kuželová je mým praktickým lékařem 15 let. Po celou dobu jsem s poskytovanou zdravotní péčí velice spokojen a má jako lékařka moji plnou důvěru.
Vážím si jí za vstřícný a empatický přístup k pacientům. Petr Haluza


Paní Doktorka mě léčí od 15 let v 18 letech jsem měl velké problémy s mandlemi a s tím že mě trápili časté angíny podle doktorů v nemocnici byla jediná možná volba mě tyto mandle vytrhnout paní doktorka přišla z jiným řešením, které mě dokonale vyléčilo dnes mi je 37 a neměl jsem jedinou angínu a jsem zcela zdráv. Vždycky když mě něco trápí tak mě ochotně a výdycky perfektně vyléčí. Nesouhlasím s názory viz výše paní doktorka je to nejlepší co znám.

Milan Klausner


Paní doktorka je velmi hodná a má velké sociální cítění. Vždy,když přijdu se mě zeptá co mi schází, vyšetří mě, poptá se na rodinu. Jsem s ní velice spokojená.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti