Janskeho 24, Olomouc
Olomouc

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Ordinační doba: Pondělí 7:30 - 12:0012:30 - 15:30 poradna pro kojence 15:30 - 18:00 Úterý 7:30 - 11:3012:30 - 15:00 pro zvané 15:00 - 17:00 návště...

Umístění: Olomouc pravidelné zdravotní prohlídky

S paní doktorkou jsem moc spokojena, je ochotna se na všem domluvit, prohlídky nepodceňuje, pečlivě prohlídne dítě, doptá se rodičů, vysvětlí, poradí, doporučí... v případě závažnějších věcí okamžitě jedná. v případě potíží si kdykoli vyčlení místo na prohlídku, to je možná i důvodem, že se u ní v čekárně průměrně 30-45 minut čeká - dalším důvodem je, že novorozenci nechodí na přesný čas a jdou vždy přednostně (každý na počátku ocení)... největším benefitem je, že má opravdu ráda děti, jde to na ní vidět a podle toho se k nim chová!

Paní doktorky si velice vážím. Je skutečný profesionál. Přešli jsme k paní doktorce v 5.měsíci věku dcery. Ihned při první návštěvě paní dr.zjistila nález na srdíčku v podobě šelestu, všimla si i bledých rtů dcery a celkově bledší barvy. Na její doporučení jsme se objednali ke specialistovi v oblasti kardiologie, který zjistil dceřinu srdeční vadu, která se ukázala jako rozsáhlá a operativně řešitelná. V ten moment se mi vybavilo a vysvětlilo několik otazníků, které mi předchozí pediatrička nebyla schopná vysvětlit - i při opakovyných upozorněních a výzvách. Přehlížela projevy, neposlala nás s dcerou nikam. Byly to projevy, kterými tělo upozornovalo na srdeční vadu. /fialovění při pláči, prodlevy dechu, nepřibírání na váze, pohybový skluz, sání ze savičky hodinu a déle - kdo má dítě se srdeční vadou, jistě ví/. Měla jsem o dceru velký strech, intuice mi napovídala - přejdi jinam. Díky Bohu za rozhodnutí a za to, že nás p.dr. Bláhová přijala. Díky za její pozornost, důslednost, empatii, lásku. :-) Mgr. Marie Balcárková

Velice milá a ochotná paní doktorka :o) Vždy vše důkladně vyšetří a se vším poradí. Jsem velmi spokojena.

Paní doktorku znám skoro 26 let. Je milá a pečlivá a snaží se přijít na příčinu věcí ne jen léčit důsledek. Chodila jsem k ní já a teď i moje dcera. Jsme velice spokojeni.

Já moc spokojená nejsem. Dlouho se čeká a zbytečně zdlouhavě rozebírá a dohromady se stejně nic nevyřeší. Paní doktorka je sice pečlivá, ale někdy až moc a zbytečně.

Bohužel moje zkoušenost s paní doktorkou jsou velmi špatné, malá se mi osypala a doktorka ji léčila naprosto špatně (předepisovala různé olejíčky atd které samozdřejmně nezabíraly a jen zrujnovaly už tak náš malý rozpočet) a až zkoro po 9 dnech kdy už si nevěděla rady a malá vyzkoušela kde co ,tak nás paní doktorka poslala na kožní a tam terpve diagnistovaly a nasadily zprávnou léčbu.

Je skvělá.Sestra je také velice příjemná,můžeme jen doporučit.

S paní doktorkou Bláhovou jsme velice spokojeni. Ocenějume její laskavý lidský přístup. Je opravdu důsledná a rozhodně nikdy nic nepodcení, vše při dodržení respektu k názorům rodičů. Lze se na cokoli dopodrobna vyptat, dokonce i po telefonu nám ochotně poradí. Ceníme si její odbornosti, celostního přístupu a možnosti využít i homeopatii. K dětem je velmi milá a citlivá. Rozhodně bychom neměnili a všem ji doporučujeme!

K paní doktorce Bláhové jsme přešli od jiné dětské doktorky, se kterou jsme nebyli spokojeni v místě našeho bydliště. Vždy se mi vyplatí si za paní doktorkou dojet, protože její přístup a odbornost jsou na vysoké úrovni. Využíváme i jejich homeopatických znalostí, takže pokud dorazím já včas s dětmi na prohlídku, tak se nám podaří předejít gradování nemoci a nasazení antibiotik, nemoc proběhne lehčí formou s využitím homeoptie případně podpory dalších nechemických léčiv. Pokud však paní doktorka uzná za nutné antibiotika či jinou chemii, tak samozřejmě není nazbyt a použijeme i toto, ale to jen výjimečně, protože její důkladnou prohlídkou nasadí přesně vždy to, co je potřeba. Neznám lepší dětskou lékařku!

Šolcová Š.

K paní doktorce již několik let nechodím, protože již spadám k dospělému praktickému lékaři, ale na paní doktorku vzpomínám v dobrém a co mně vždy šokuje je, jakou má úžasnou paměť, když ji na ve městě potkám, ví, že jsem byla jako dítě její pacientka. V ordinaci jsem se vždy cítila dobře, z paní doktorky to přímo vyzařuje, že je hodný člověk, děti ji mají jistě rády. Nebývala jsem nijak chronicky nemocná, takže neumím zhodnotit, jak řeší nějaké závažné zdravotní problémy, ale kdyby se to tak nedělalo, já osobně bych k praktickému pro dospělé ani nepřecházela.