Sídliště Osvobození 677/52, Vyškov

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Umístění: Ordinace Jiný

Chodím k němu 25roků.Vždy je příjemný,ochotný,vše vysvětlí.

Umístění: Ordinace vyšetření očí

Děkuji panu doktoru Němcovi za kvalitní vyšetření očí a vlídný a lidský přístup k pacientům. Jeho jednání se seniory je vždy velmi laskavé. Viz vyšetření mé maminky 95 roků. Oceňuji jeho znalosti i z jiných oblastí.
Dík patří i jeho sestřičce. Hodně zdraví a spokojenosti.

Umístění: Ordinace Vysetreni

U leceni moji babicky byl pan Nemec velmi laxni, babicka musela posleze vyhledat pomoc u jineho odbornika.

U meho syna kratce po porodu jsem byla s peci velmi spokojena, pan doktor byl velmi mily a pomohl nam od vlekleho zanetu slznych kanalku pomoci masazi.

Dnes jsem k nemu prisla i s hendikepovanou dcerou (na vozicku), pricemz jsem zadala o prevzeti do pece, tedy vysetreni nas obou. Dcera potrebuje nove bryle, ja mam jine potize. Prijely jsme bohuzel pozdeji, zkousela jsem do ordinace volat, telefon mi vsak nikdo nezvedal. Po prijezdu jsem opet zkousela volat sestricce, omluvila jsem se a sdelila, ze jsme na miste. Sestricka byla moc mila a prijemna, behem chvilky nas vzala k sobe, provedla nam zakladni vstupni vysetreni a zeptala se na potize, pricemz jsem poprve zminila, ze uz pres pul roku pred sebou vidim male skvrnky a pravdepodobne jsou to skvrny na sitnici. Zeptala se, zda jsou pohyblive, ja to potvrdila. Po par minutach v cekarne si nas zavolal pan Nemec. Byla jsem nekolikrat dotazana "zda mam problem s hodinami", opakovane a sahodlouze mi pan doktor vycital nase zpozdeni a vysvetloval, co jsem mu timto zpusobila. Na to jsem reagovala nejprve omluvou, ktera vsak nebyla nijak prijata, i nadale pokracovalo karani, rekla jsem, ze jsem sestricce telefonovala, ze se opozdime, to rovnez bylo odmitnuto s tim, ze sestra tady je, tudiz kdybych volala, proc by to nezvedla. Po dalsim a nekoncicim poukazovani na to, ze jsme si dovolily se opozdit, jsem namitla, ze mi to staci rict jednou, ze chapu a rozumim a ze jsem se jiz omluvila. Pote tedy nasledovalo samotne vysetreni, byla jsem tazana na konkretni potize a RA+OA. Jelikoz jsem zminila, ze si myslim, ze se jedna o skvrnky na sitnici, byla jsem otazana, jak jsem na to prisla. Rekla jsem, ze si to myslim, opet jak to vim, ja znovu, ze nevim, proste se domnivam, ze je to na sitnici. Znovu se ptal, jak to muzu vedet, rekla jsem, ze mam nejake povedomi o fyziologii cloveka, tot vse. Tim jsem se ale pana doktora nejspis velice dotkla, jelikoz pote uz jen pokracoval arogantni vylev o tom, co ze mam za vzdelani, ze si dovoluji si sama urcovat diagnozu a rikat mu, co mi je, od toho je tady on a proc za nim tedy chodim. Zeptala jsem se, s cim ma pan Nemec problem, jelikoz si nenechavam libit, pokud se mnou nekdo mluvi podobnym zpusobem. Rekla jsem, ze pokud je problem nas pozdejsi prijezd, ze to chapu, ale jednak jsem se jiz nekolikrat omluvila, ale dle me to nesouvisi s vysetrenim. Pan Nemec se na me utrhl s tim, ze s nim nemam pravo takhle mluvit, ze kdyby me takhle mluvili zakaznici do me prace (netusim, zda vi, co delam za praci, ale skoro to tak vypadalo), tak by mi to pry taky vadilo, a ze jsem to ja, kdo chce neco po nem, ne naopak, tak se mam podle toho chovat! Na zaver dodal, ze jestli mam nejake psychicke problemy, mam se jit lecit, coz vzhledem k tomu, ze jsem mu chvili pred tim nadiktovala svou OA, povazuji za vrchol jeho arogance a neprofesionality.

Nejvic me mrzelo, ze u toho musela byt dcera, ktera z nej mela strach a prosila me, abychom sly radeji pryc.

Odesly jsme tedy, pricemz jsem panu Nemcovi ode dveri poprala spoustu spokojenych pacientu, na coz mi odvetil "ja vam taky".

Vzhledem k vyse uvedenemu za sebe a svou dceru bohuzel nedoporucuji tohoto lekare z duvodu naprosto neprofesionalniho pristupu, nevypocitatelnych a neadekvatnich reakci a nerespektujiciho pristupu k pacientovi. Pan "doktor" se evidentne zasekl v dobe davno minule, kdy pacient je ten, kdo ma drzet pusu a krok, a nechat si vse libit.

Sama bych si se svymi klienty nikdy nedovolila mluvit a jednat podobnym zpusobem, jelikoz bych sve zivobyti mohla rovnou ukoncit. Sice netusim, zda jsem se pana Nemce dotkla vice popisem svych potizi nebo tim, ze jsem si jeho chovani nenechala libit, ale to nemeni nic na faktu, ze tohoto lekare nikdy nedoporucim nikomu z mych blizkych ani pratel. Vsem jeho pacientum preji, aby nikdy nemuseli absolvovat podobny emocni vylev.

Pan doktor je muž na své místě. Je to velmi znalý specialista, a dokáže poradit s jakýmkoli problémem. Je ochotný s pacientem mluvit, má velký přehled, a umí velmi dobře argumentovat. Vřele doporučuji!

Pohodový profesionál s lidským přístupem, kterému záleží na každém pacientovi

Velmi spokojená celá naše rodina - chodíme tam léta, má v péči i našeho drobečka, není pro něj problém udělat všechna patřičná vyšetření, vše vysvětlí, je příjemný, přeju mu hodně štěstí v nové ordinaci

Můžu se zeptat, kde se k němu můžu objednat? Nebo jak seženu kontakt? Děkuji

schopný, ochotný

nejlepsi lekar na okrese vyskov dokaze nejen poradit ale netvari se ze ho obtezujete a sestricka to je takove prijemne slunicko ktere se na vas krasne usmiva coz ve vyskovske nemocnici nevidite

Je to nejlepší doktor ve Vyškově protože má nejen mozek, ale i srdce. Málem jsem přestala vidět. Nikdo nevěděl z čeho to je. A pan doktor přišel na to že je to z antikoncepce. Je to borec:)