Boženy Němcové 402, Hostinné
Sam. ordinace PL - gynekologa (mapa)

Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

K panu doktorovi jsem utekla od jisté doktorky ze Mšena, jelikož ta mi sprasila i obyčejný preventivní každoroční výtěr, po kterém jsem vždy krvácela a byl velice bolestivý. Přešla jsem k doktorovi Kavanovi a u něj jsem doposud nic takového nezažila. Je milý, naslouchá a vyjde vstříc. A se sestřičkou taktéž problém nemám, je veselá a velmi přátelská.

Pan doktor Kavan byl u porodu naši první dcery a děkuji mu za bezvadný, profesionální a citlivý přístup. Jsem ráda, že jsem mohla prožít porod ve Vrchlabí i předporodní péči v posledním měsíci těhotenství právě v době, kdy ve Vrchlabí působil jako primář. Velmi si toho vážím, děkuji mu za jeho snahu změnit přístup k ženám v českých porodnicích a určitě pana doktora doporučuji!

Chodím k němu už několik let, je mi moc sympatické jeho způsob vedení těhotenské poradny, žádné vnitřní vyšetření při každé návštěvě, při kterém lze akorát chytit nějakou infekci a nevypovídá stejně o ničem. Ovšem nevím, na kolik se dále vzdělává, protože o NT-screeningu jsem toho věděla víc jak on. Musím ale říct, že do příští návštěvy už byl perfektně informovaný. Že by neřešil problémy nevěřím. Nikdy nad ničím namávl rukou.

Pan doktor je známý tím, že budoucím maminkám poskytuje vynikající péči a ty si ho nemohou vynachválit. Ovšem já s panem doktorem nemám úplně dobré zkušenosti, při žádosti o první antikoncepci mi řekl "Tak si nějakou vyberte" bez jakýkoliv dalších informací a když jsem se zeptala podle čeho, tak řekl, že třeba podle ceny..
Neměla jsem nikdy dostatek informací a velmi rychle jsem, stejně jako většina mých vrstevnic, od něj utekla.

Velice ráda vzpomínám na jeho laskavý dohled nad mým porodem, neinvazivní vyčkávání. A když to trvalo dlouho, velmi klidným přístupem mi pomohl odrodit přirozeně, ač jsem již sama neměla sílu. Nikdy mu nepřestanu být vděčná.

Velmi dobrý a trpělivý lékař. Operoval mě v Kutné Hoře a vše jsem měla bez jakýkoliv problémů.

S panem Doktorem jsem velmi spokojená.... A co se týče jeho sestřičky, která tam skutečně už pár let pracuje. Myslím že je to milá a někdy opravdu trpělivá žena.

Od tohoto lékaře jsem z Hostinného utekla. Při jakémkoliv problému mi bylo sděleno, že je to normální, že na toto trpí většna žen. Mým problémem se začal zabývat až po mé výslovné prosbě, že mi to skutečně vadí. Již několik let jezdím na gynekologii do jiného města a upřímně píši, že radši obětuji čas i peníze na dojíždění, než abych chodila k tomuto lékaři. Nehledě na přístup tehdejší sestry (nevím, zda tam ještě stále je), která lidem koukala při vyšetření až do krku.

Musím říct,že mě velmi překvapuje jaké názory někteří na pana doktora mají. Jsem jeho pacientkou už někoik let,mám dvě děti,které jsem jela odrodit do porodnice ve Vrchlabí a můžu jen potrvrdit jak skvělý a milí je to doktor a porodník.Myslím že je to doktor na tom nejsprávnějším místě.Do jeho ordinace v Hostinném dojíždím z velké dálky,protože vím že jsem v dobrých rukou.. Někdy je si třeba uvědomit že nejen vy,ale my všichni jsme jen lidi

Pan doktor je vskutku vinikající lékaš.namám si na co stěžovat..docházim za nim od svých 12 let a jsem spokojena..nyní za ním dojíždim,ale to mi vubec nevadi jelikož jsem spokojena,,