Vrchovecká 21, Velké Meziříčí
Praktický lékař pro děti a dorost

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Čajíčky a odsávačka, bohužel problém neřeší, s půlroční dcerou jsem díky panu doktorovi, skončila v nemocnici, prý běžné nachlazení...a málem se udusila, o pár hodin pozdeji.. zánět hrtanu...nikdy více bych k panu doktorovi nešla..

Jsem s panem doktorem velmi spokojena,vzdy,kdyz jsem potrebovala pomoct s detmi,tak mi poradil a diky jeho doporuceni jsem se dostala se synem na alergologii.Diky tomu uz se mi syn nedusi a muze zit jako vsechny zdrave deti.

Ze začátku se mi zdálo, že se na mě dívá pohledem: "Teda jak ty sis mohla pořídit dítě", ale k dětem se choval vždy moc pěkně a já už si na jeho styl taky zvykla, někdy už spolu dokonce i vtipkujeme. Doporučuji, hodnotím kladně, zbytečně nestresuje, ale ani nic nezanedbá.

Nedokážu porovnat, jiného jsem pro své děti neměla. Je fajn a pokud je strohý na slovo, to mi úpně vyhovuje, stručně, jasně a nazdar...Moc fajn je i jeho sestřička, takové sluníčko...

Jsem s panem doktorem velmi spokojena,má vynikající přístup k dětem.

Mám s panem doktorem jen dobré zkušenosti

Má velmi dobrý přístup k dětem, děti ho zbožňují.Jen komunikace s rodiči někdy vázne-skoupý na slovo, ale to bude asi tou věčně plnou čekárnou:-)Doporučuji

Výborný lékař s přístupem k lidem pacientum. Vlastní zkušenost výborná moc doporučuji.

Vždy ochotný a k dětem milý.

je fakt super:-d