Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresa

Odborný lékař chirurgie
Smetanova 11/1969, Přerov

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

44 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
I
Umístění: Odborný lékař chirurgie Jiný

MUDr. Tichý jako jeden z nemnoha lékařů vnímá pacienta jako celek a v širších souvislostech. Léčí nejen odborně, v dokonalé souhře se sestřičkou, ale zároveň lidsky a s vtipem. A přitom neváhá kontaktovat i lékaře jiné odbornosti či magistru v lékárně, pokud to zdravotní stav pacienta vyžaduje. Rozhodně toto pracoviště doporučuji.

L
Umístění: Odborný lékař chirurgie Jiný

Mudr. Tichý je vynikající a empatický odborník, u kterého cítíte, že mu skutečně na lidech záleží. Mám s jeho léčbou nejlepší zkušenosti.

P
Ověřený profil

Profesionální přístup,mohu jen doporucit,dobře odvedena práce,jak pána doktora tak sestricek,Bartik Přerov.


B
Ověřený profil

Souhlas s jiz publikovanym-kdo ceka litovani spokojen nebude, kdo profesionalni a lidsky pristup s odlehcenim pro ty mohu doporucit, i kdyz si na celkovy vysledek chir.zakroku musim jeste pockat. Ani jsem se nestihl rozkoukat a uz byl zakrok rychle bezbolestne hotovy, skvela souhra se sestrou, stejny zakrok jsem uz absolvoval vicekrat jinde a opravdu to neni samozrejmosti.. Petr B.


T
Ověřený profil

Rychle, účinně a ještě s humorem! Přišla jsem s nepříjemným úrazem, který jsem si vyrobila těsně před dost exotickou dovolenou, a dostalo se mi příkladné péče i rad a vybavení na cestu jak od pana doktora, tak od paních sestřiček. Všichni byli moc milí, laskaví a ochotní a moc jim děkuji, že jsem nakonec mohla bez potíží odjet.


S
Ověřený profil

Nechápu negativní hodnocení, MUDr. Tichý je opravdový profesionál, který umí s pacientem komunikovat a jeho přístup je uklidňující. Nemám důvod chodit do jiné chirurgické ambulance. Díky, pane doktore.


S
Ověřený profil

perfektní. není co vytknout. A jeste jsem se zasmal. Diky za takoveto doktory.


P
Ověřený profil

doporučuji nechodit,pan doktor je nervozní a zmatený.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


O
Ověřený profil

byl jsem na zakrok u tohoto lekare a uz od zacatku jsem byl mile prekvapen jeho chovanim. kez by takovych lekaru bylo vice! profesionalita a lidskost. mohu vsem jen doporucit.


Přišel jsem k němu a od prvního pohledu swe mi líbil. Je velmi vtipný a zároveň dává takové "podpásovky". Jinak je fakt dobrej.


Došlo k chybě, zkuste to znovu