Leoš Tichý, chirurg Přerov

Leoš Tichý

Chirurg

Smetanova 11/1969, Přerov
Odborný lékař chirurgie

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Profesionální přístup,mohu jen doporucit,dobře odvedena práce,jak pána doktora tak sestricek,Bartik Přerov.

Souhlas s jiz publikovanym-kdo ceka litovani spokojen nebude, kdo profesionalni a lidsky pristup s odlehcenim pro ty mohu doporucit, i kdyz si na celkovy vysledek chir.zakroku musim jeste pockat. Ani jsem se nestihl rozkoukat a uz byl zakrok rychle bezbolestne hotovy, skvela souhra se sestrou, stejny zakrok jsem uz absolvoval vicekrat jinde a opravdu to neni samozrejmosti.. Petr B.

Rychle, účinně a ještě s humorem! Přišla jsem s nepříjemným úrazem, který jsem si vyrobila těsně před dost exotickou dovolenou, a dostalo se mi příkladné péče i rad a vybavení na cestu jak od pana doktora, tak od paních sestřiček. Všichni byli moc milí, laskaví a ochotní a moc jim děkuji, že jsem nakonec mohla bez potíží odjet.

Nechápu negativní hodnocení, MUDr. Tichý je opravdový profesionál, který umí s pacientem komunikovat a jeho přístup je uklidňující. Nemám důvod chodit do jiné chirurgické ambulance. Díky, pane doktore.

perfektní. není co vytknout. A jeste jsem se zasmal. Diky za takoveto doktory.

doporučuji nechodit,pan doktor je nervozní a zmatený.

O

byl jsem na zakrok u tohoto lekare a uz od zacatku jsem byl mile prekvapen jeho chovanim. kez by takovych lekaru bylo vice! profesionalita a lidskost. mohu vsem jen doporucit.

Přišel jsem k němu a od prvního pohledu swe mi líbil. Je velmi vtipný a zároveň dává takové "podpásovky". Jinak je fakt dobrej.

U Mudr. Tichého jsem byl na několika nepříjemných zákrocích, s jistotou mohu říct, že je to naprostý profesionál, nejen po své profesní stránce, ale i po té lidské. Velmi jsem ocenil a byl potěšen, jakmile se mi představil, podal ruku, vstřícný, zákroky vždy na profesionální úrovni, vysvětloval průběh, radil, a při odchodu z ordinace taktéž podal ruku. Sestry příjemné a milé zrovna tak. Dosud jsem se s takovou profesionalitou a vřelým přístupem nesetkal. Všechna čest.