U paní doktorky jsem byla pouze jednou - hledala jsem ošetřujícího gynekologa v místě nového bydliště. S paní doktorkou jsem nebyla spokojená a ona se mnou zjevně také ne - zřejmě jsme si "nesedly". Nad mými problémy a starostmi mávla rukou, ačkoliv jsem pociťovala v tu chvíli problémy. Stěry na bakterie mi odmítla se slovy, že je má polovina města a že to je vlastně úplně jedno, že ani můj přítel určitě není zdravý atd. Ještě mě přesvědčovala, že ona to se mnou myslí dobře. V tu chvíli mi bylo jasné, že tam jdu naposledy. Nepůsobila na mě jako někdo, komu bych se chtěla svěřovat se svými starostmi a v budoucnu i s případnými obavami v těhotenství. Jediným plusem této návštěvy bylo napsání antikoncepce. Když jsem za asi dva měsíce měla opět zdravotní potíže, šla jsem raději do fakultní nemocnice, kde mě poctivě vyšetřili a předepsali mi potřebné léky a od té doby se cítím naprosto v pořádku.

Umístění: POLIKLINIKA DENISOVO NÁBŘEŽÍ - EUROCLINICUM a.s. Preventivní prohlídka

Velmi milá a příjemná paní doktorka se smyslem pro humor, dokáži ocenit i v tomto lékařském oboru. Dokáže precizně vysvětlit informace o dané problematice i lajkovi. Sympatická paní doktorka s velkým D :)

Přístup paní doktorky je velice příjemný,problémy řeší intenzivně a citlivě.Nesnaží se pacienta obýt,ale pomoci mu.Jsem s jejím přístupem velmi spokojená.

G

S paní doktorkou jsem velmi spokojená. Je velmi pečlivá a příjemná. U porodu mi neskutečně pomohla, jak psychicky, tak i odborně (při komplikacích jednala rychle a precizně).