MUDr. Lenka Stáňová

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí
Odborný lékař psychiatrie
Zborovská 1245, Hranice

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Super paní doktorka. Cítila jsem se u ní lépe než u psychologů ke kterým jsem chodila a vůbec nepomohli. Stačilo pár sezení u ní a cítila jsem se mnohem lépe. Doporučuji!

Chtěla bych paní doktorce moc poděkovat, vytáhla mě, pokud to tak mohu specifikovat, z "úplného dna" . Je to velký profesionál a empatický člověk, a to i přes její "raznost", kterou zde někdo kritizuje - ona pravda někdy hodně bolí a člověk hlavně musí chtít sám, aby mu mohl ten druhý pomoci. Právě ta její ráznost lidem v psychických problémech neskutečně pomáhá - člověku ukáže cestu na sluníčko!! Paní doktorko - smekám!!

Doporučuji, byla jsem velmi spokojená. Lékařka má zájem o problém pacienta.

Jsem velmi rád a vděčný, že takováto lékařka, uznávaná v celém kraji sídlí přímo v Přerově. Chápu, že její kapacita musí být omezená, ale jen DOPORUČUJI všem, co mají velké i malé problémy. M.

nepomohla, nepoznala diagnozu a nevěděla si s mou fobií vůbec rady. Něvěděla, co je to emetofobie, řekla, že si neví rady. Že se mám vzpamatovat, jinak mě pošle na psychinu. Bral jsem léky uplně na něco jiného, než jsem mě. Prý mi pomůže jen hypnoza, tomu nevěřím a nemám vůbec dobré reference o této metodě. Takže nedoporučuji. Jinak je pohledná ženská a jako kamarádka super, ale jako lékař nevyhovující. Diagnozu mi rozeznal až jiný psychiatr, jiná kapacita, po 7 letech. Nechci se už vracet zpět.

Čest profesionlitě, snad by jste nechtěli mazat med kolem huby. A konečně se jí vrátila ta super perfektní a lidská sestřička!!! Jen tak dál paní doktor!!! Váš vděčný klient. M.

Mimo ordinaci je arogantní a výbušná. Není profesionál.

Děkuji paní doktorce za její péči.Díky ní se vždy nahodím do dobrého rozpoložení,které mi časem zase zaměstnavatel rozloží.Nebýt ji,rozhodně bych tyto stavy a situace sama nezvládla.A ráznost mi vyhovuje.Člověk se musí totiž pak zamyslet a začít i sám něco dělat,aby začal zas žít a né jen spoléhal na "patáky".

Možná je odborník tak jako každý studovaný lékař apd. ovšem jakýkoliv lékař pokud z osobní zkušenosti nepozná např. bolest při "tenisovém lokti" apd. tak jak může vědět co právě prožívá"schizofrenik" apd. je to blbost žádný lékař na světě nevěří pacientovi to je učí ....

Dorý přístup a chování profesionála moderní vědy