Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Umístění: Ordinace Jiný

Naprosto neprofesionální přistup. Vyčte vám úplně vše, div že vám netvrdí, že máte špatnou módu. Najděte radši někoho jiného. Toto vám nedoporučuji. Ve výsledku, viz názory ostatnich.

Umístění: Ordinace Jiný

Tahle doktorka by měla vrátit diplom a jít pracovat někam, kde hlavně nejsou žádný lidi a už vůbec ne děti! Lidi prosím Vás, vyhnete se jí obloukem. Seřvala nás s manželem, jako malé děti! S naším miminkem házela jak s bramborem a na upozornění, že ji začnu nahrávat, protože jedná protiprávně, začala být úplně nepříčetná a zakázala mi to! (Proč asi)…o nevhodných připomínkách ani nemluvím. Říct, že nesmím sahat na moje dítě, protože bude nesamostatné, je nepřípustné! Určitě to nenecháme jen tak, prosím Vás o to samé!

Umístění: Ordinace Jiný

Považuju se za člověka, co vyjde s drtivou většinou lidí, ale paní doktorka, to je jiný level. Chodil jsem tam postupně se dvěma dětmi a množství jízlivostí a urážek, co jsem si vyslechl na každé z návštěv, spolehlivě předčí všechny ostatní doktory za celý můj život dohromady. Když někdo přijde a začne, že si na internetu našel XY, chápu, že lékař vyteče. Ale já vždy přišel pokorně, vše pečlivě poslouchal, plnil, s dětmi jsme cvičili (každý den), ale nikdy to nebylo dost. Utkvělo mi, jak mi zvládla během jediné minuty vynadat, že na synka nemluvím, jakožto i že na něj mluvím. Pokud ovládáte telepatii, abyste vyčetli, co zrovna v daný moment máte dělat, nemáte problém. Jinak se připravte na ponižování, urážení a obecně velmi neprofesionální přístup.

Umístění: Ordinace Jiný

Bohužel jak jako dítě, tak jako rodič mám zkušenosti šílené. Řekla jsem si, že to se synem párkrát vydržím, ale zvládla jsem rok a 4 návštěvy. Kyčle má syn v pořádku, ale přesto tam musíme stále chodit kvůli věcem, které vůbec nejsou v její kompetenci a řeším je s obvodním lékařem, fyziterapeutkou a neurologem.
Chová se neurvale, neempaticky a bohužel jede v zajetých kolejích 30 let zpět.
Aby vás, dospělého člověka, doktor rozbrečel, protože z vás udělá špatnou matku kvůli vašemu hlasu, není v pořádku.
Komentuje vše, oblekání (i vás jako doprovodu), mluvení… Vůbec nechápu, proč má takový člověk “smlouvu” nebo co to je s porodnicí a chodí si takhle zamlouvat pacienty přímo na oddělení šestinedělí. Nechápu, že tam takhle neampatickou doktorku trpí.

Umístění: Ordinace Jiný

Lékařka má archaický, direktivní přístup. I v případě, že je má miminko zdravé kyčle, je schopná během 5ti minut zkritizovat vše okolo - způsobem držení miminka počínaje, přes hlasitost řečí jakou na miminko mluvíte, až po nedostatečně barevné obrázky v kontrastní knížce.

Lékařčinu odbornost nerozporuji, ta se však zcela ztrácí v záplavě zbytečné kritiky.

Umístění: Ordinace Jiný

Paní doktorka Moutelíková se mi snažila vysvětlit proč mám potíže s kotníkem, poradila mi jak mám chodit, jaké boty si pořídit, vše v pohodě.

Umístění: Ordinace Jiný

U paní doktorky jsme byli s miminkem na sonu kyčlí a další návštěvu jsme se v rámci zachování psychické pohody rozhodli neuskutečnit. Rodiče se dozví, že dítě špatně drží (správný postup je držet ho jednou rukou v natažené ruce, tak milé maminky posilujte už před porodem), špatně ho oblékají (podléhají módním trendům), špatně na něj mluví... Neempatická, nepříjemná. Kvalitu péče soudit nemohu, protože jsme byli jen na sonu a byli jsme zde pouze jednou. Každopádně doporučuji jinou ordinaci.

Umístění: Ordinace Jiný

Hrozný přístup jak k matkám tak k miminkům. Paní doktorka je nepříjemná a povyšuje se nad mamimkami. Její rady jsou zastaralé a nejvic by asi chtěla aby byla každá matka kulturistka. Nedoporučuji paní doktorku .

Umístění: Ordinace Jiný

Velmi příjemná paní doktorka. Na mě, jako na laika velmi dobře zapůsobil srozumitelný a pochopitelny výklad mého problému, poučení a rady co s tím.
Paní doktorku všem vřele doporučuji.

Umístění: Ordinace Jiný

Nemůžu si na paní doktorku jedním slovem stěžovat.Je raznejsiho typu, ale pro mě jedine dobře.Pomohla mě i mě dceri. Na cokoliv jsem se zeptala na to mi s řadou odpověděla.To že někdo neunese pravdu a tím se mu paní doktorka nelíbí je jeho problém.