Rakovník

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Umístění: Ordinace Jiný

Velmi příjemná paní doktorka. Na mě, jako na laika velmi dobře zapůsobil srozumitelný a pochopitelny výklad mého problému, poučení a rady co s tím.
Paní doktorku všem vřele doporučuji.

Umístění: Ordinace Jiný

Nemůžu si na paní doktorku jedním slovem stěžovat.Je raznejsiho typu, ale pro mě jedine dobře.Pomohla mě i mě dceri. Na cokoliv jsem se zeptala na to mi s řadou odpověděla.To že někdo neunese pravdu a tím se mu paní doktorka nelíbí je jeho problém.

Umístění: Ordinace Jiný

K paní doktorce Moutelíkové jsme chodili kvůli jejímu hrubému chování velmi neradi, její názory se nám nelíbily a postupně jsme se přestali řídit i jejími radami.
Při vstupu do ordinace zavelí na maminku, ať na dítě pořád mluví, protože jinak ona děti jen rozpláče. Je velmi zpátečnická: všem miminkům doporučuje dvojité látkové pleny, kočárek Liberta, namísto autosedaček dopravu miminek v proutěném košíku apod.
Kontrola v roce dítěte mě už zcela odradila od dalších návštěv. Zkritizovala mě, že neumím vychovávat děti, že nedokážu ročnímu dítěti přikázat, aby si sedlo či se postavilo. Nezacvičila s nožičkami, nepodívala se na chodidla, vůbec se miminka nedotkla. Nechala ho se projít a řekla, že po nerovném povrchu by chodit nezvládlo. Její závěr byl, že má slabé břišní svaly. Evidentně měla špatnou náladu a potřebovala někomu ublížit. Když jsem jí řekla, že si budu děti vychovávat po svém, tak pak už mlčela. Její kontroly z věcného pohledu mi přišly k ničemu.
Šla jsem tedy k jinému ortopedovi, aby posoudil nožičky dítěte a nikoliv moji výchovu. A ten nepotřeboval mojí asistenci, prohlédl celé nožičky včetně chodidel, upozornil na plochost. A to je to, co od ortopeda očekávám.

Chování paní doktorky je sice pro silnější nátury,ale jako lékařka je špička. Dcerka s PEC je ve výborných rukou,a pokud s dítětem "zacházíte" jak máte, je i milá a usměvavá.Rozhodně bych k jinému ortopedovi nešla.

Takové jednání jsem jeste nezažila!Pani doktorka se chová jako kdyby byla jediný a nejlepší ortoped na světě a skoro každé dite vychází z ordinace s pláčem a nářkem.Nemluvě o rodičích, ty jsou vydeptaní ještě víc!Vydržela jsem tam chodit s dcerkou do 4.měsíce, zprvu vse ok, pak, ze ji musíme dávat 3-4plíny na den i noc a při další kontrole jsme dostali frejkovu peřinku, to už jsem nevydržela a řekla dost, jsem už nepůjdeme.Já jako malá žádné problémy s kyčlemy neměla, vím, ze je to z časti dědičné, tak když v porodnici a i potom dcerka měla kyčle v normálu, ze by se ji najednou až zas tak zhoršily se mi nechtělo věřit.!No objednali jsme se na Kladno a láskavy přístup k dcerce a jiným dětem jakou pan doktor mel, se neda srovnat!Kycle mame v poradku a uz na zadne kontroly nemusíme, takze pani doktorka si musi body sehnat na jiných pacientech.

Návštěva u paní doktorky je vždy ten nejhorší zážitek.Je nelidská,neumí jednat s lidmi,ráda se poslouchá,protivná jak činže a stará se o věci do kterých jí vůbec nic není.Její chování je mimo jakoukoliv profesní etiku lékaře

operovala mi kloub prstu, výborná diagnoza, vše perfektně vyléčené