MUDr. Lenka Luňáčková

Pediatr Více

Týn nad Vltavou 1 adresa

Pediatrie
Orlická 400, Týn nad Vltavou

K paní doktorce chodíme zatím krátce, ale jsem spokojená. Je velmi ochotná a milá, dobře se s ní komunikuje.

Od narození jsem chodila k této paní doktorce. Je milá, vstřícná, s dětmi se dokáže spolu s vynikající sestřičkou dobře sžít. Vždy dobře poradila, dokáže odpovědět na všechny vaše dotazy, ikdyž se zdají být nesmyslné. Mám 3 letou dceru a ta chodí také k pani doktorce Luňáčkové. Do dnešní doby nemám žádné výhrady, jsem spokojená.

k paní doktorce chodím s michalkou i s vašíkem a jsme nadmíru spokojený,kdykoli jsme potřebovaly byla velice ochotná a vyšla nám vstříc,jen a jen doporučuji ostatním maminkám,vítková

Jsem ráda,že mohu být první.S paní doktorkou jsem velice spokena !!!!K paní doktorce jsem začla chodit v roce 2000 ,kdy se narodil můj syn.Když se mi narodila dvojčata,tak jsem vůůůbec neváhala kam mam jít k pediatrovi.S paní doktorkou jsme NIKDY neměly žádný konflikt.Vždy mi pefektně poradila.Shrnuto,jsem velice spokojena.Všem maminkám doporučuji!!!!!

S paní doktorkou Luňáčkovou jsem velice spokojena.K této paní doktorce " chodím " od roku 2000.Nikdy jsme neměly žádný konflikt.Veškerá komunikace byla v naprostém pořáku.Na tuto paní doktorku,nemohu vyslovit či napsat špatné slovo.Všem paní doktorku Luňáčkovou jen a jen doporučuji !!!!!!!