Adresa

Slovenská 545, Sokolov
Nemocnice Sokolov

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

3 názory pacientů

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
L
Umístění: jiné místo Jiný

Byla jsem u paní doktorky v Karlových Varech na plastice horních víček. Paní doktorka a sestřička mají velice dobrý přístup k pacientovi. Paní doktorka provedla skvělou práci, pomohla mi taky překonat počáteční obavy ze zákroku. Moc děkuji. Doporučuji.


M
Umístění: Nemocnice Sokolov Jiný

S paní doktorkou jsem velice spokojená. Laserovou operaci očí jsem podstoupila sice u jiného lékaře, ale paní doktorka mi věnovala pooperační péči včetně všech kontrol. Je velice příjemná, profesionální a nemám ji co vytknout. Nikde jsem dlouho nečekala a z jejího přístupu jsem nadšená. V celém sokolovském okrese jsem nezažila lepší péči, přístup ani takhle skvělou dochvilnost. Doporučuji.


Ověřeny pacient
Umístění: Nemocnice Sokolov

Paní doktorka je velice sympatická a hlavně umí zacházet s lidma trpím klaustrofobií a záchvaty paniky a přesto jsem zvládla 1,5 hodiny na sále paní doktorka je velice obětavá pro pacienta vytvoří perfektní podmínky prostě vše na jedničku a hlavně výsledek prostě vše na jedničku lepší oční lékařku asi nenajdete


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti