Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Velice příjemné vystupování, ochota a příjemný pocit při vyšetřování. Sestřička super, má přehled a velice příjemné a ochotné vystupování a ke klientům velice vstřícný přístup. Upřímně doporučuji.

Byla jsem u paní doktorky v Karlových Varech na plastice horních víček. Paní doktorka a sestřička mají velice dobrý přístup k pacientovi. Paní doktorka provedla skvělou práci, pomohla mi taky překonat počáteční obavy ze zákroku. Moc děkuji. Doporučuji.

Umístění: Nemocnice Sokolov Jiný

S paní doktorkou jsem velice spokojená. Laserovou operaci očí jsem podstoupila sice u jiného lékaře, ale paní doktorka mi věnovala pooperační péči včetně všech kontrol. Je velice příjemná, profesionální a nemám ji co vytknout. Nikde jsem dlouho nečekala a z jejího přístupu jsem nadšená. V celém sokolovském okrese jsem nezažila lepší péči, přístup ani takhle skvělou dochvilnost. Doporučuji.

Umístění: Nemocnice Sokolov

Paní doktorka je velice sympatická a hlavně umí zacházet s lidma trpím klaustrofobií a záchvaty paniky a přesto jsem zvládla 1,5 hodiny na sále paní doktorka je velice obětavá pro pacienta vytvoří perfektní podmínky prostě vše na jedničku a hlavně výsledek prostě vše na jedničku lepší oční lékařku asi nenajdete