Adresa

Pražská 1144, Úvaly
Sam. ordinace PL - pro děti a dorost

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4.5

Obecné skóre
29 názorů

Ověřeny pacient

K paní doktorce jsme se dostali po telefonické domluvě a zprvu se zdálo vše v pořádku. Bohužel doktorka toho má moc a odráží se tak i kvalita její práce. Sestřička je velmi milá a víceméně zastupuje práci paní doktorky, protože ta neustále telefonuje s dalšími rodiči. Při poslední návštěvě kdy mi miminko nepribiralo a mělo ekzém v obličeji, jsem ji upozornila, že mi malá nechce jíst. Doktorka mě odbyla slovy že toho má moc a ať přijdeme za 3 týdny na očkování. Okamžitě jsem našla náhradu a jsem maximálně spokojená za péči, kterou nám tato doktorka nikdy neposkytla. Jsem velmi zklamaná

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


M
Ověřeny pacient

Paní doktorka se sestřičkou jsou velmi pečlivé, milé, vždy mi dobře poradily ohledně malého, ať jsem se zeptala na cokoliv. Je pravda, že mají hodně pacientů a čekací doba se někdy vyšplhá na hodinu, někdy i dvě, ale radši si počkám a svěřím malého do rukou profesionálů, kterým věřím. a klobouk dolu před jejich věčně dobrou náladou s jejich vytížením. Jsem velmi spokojena a určitě doporučuji:-)


L
Ověřeny pacient

Paní doktorku možme len chváliť,je precízna,strostlivá,vždy s dobrou náladou.nikdy nič nebere na ľahkú váhu.sme velmi spokojný.aj sestrička je moc milá a ustretová.


J
Ověřeny pacient

Pani doktorku opoustime, ale z duvodu stehovani a neradi. Venuje se nam peclive a nic pro ni neni hloupst, cas ma pro nas vic nez ocekavam. Je otevrena novym myslenkam v medicine a rozhodne nenapise antibiotikum a hotovo.
Kez by se prestehovala do Roztok:)
Vavrova, matka tri holek vsech vekovych kategoriii


R
Ověřeny pacient

S paní doktrorkou a sestričkou jsem velice spokojena. Jsou výborný pár. Určitě doporučuji vždypomohou a poradí. Občas jsou dlouhé čekací fronty ale u kterého doktora to není že?!


Ověřeny pacient

V roce 2009 jsem psala velmi dobré hodnocení, je tedy spravedlivé podělit se i o to špatné. Nemohu říci, že paní doktorku nedoporučuji, odborník je to jistě dobrý. Bohužel přesto, že již před 4 roky říkala, že přestane rozšiřovat počet registrovaných pacientů, stále bere nové. Výsledkem je to, že je často přetížená, nemá čas věnovat se pacientům nad rámec běžné rutiny. Opakovaně nám daly se sestrou najevo, že je zdržujeme. Také na náladě se jim přepracovanost často podepisuje. Chtěla jsem se například pouze telefonicky zeptat, jestli mohu přijít s dětmi s neštovicemi, jestli není plná čekárna. Pouze jsem nechtěla nakazit ostatní. Dostala jsem "sodu" proč s takovými dotazy zatěžuji. Mrzí mne to, ale za takových okolností MUDr. Jeřábkovou opouštíme. Chci, aby se o mé děti staral někdo, kdo se jim bude chtít věnovat. Marcela Floriánková

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


K paní MUDr. Jeřábkové chodím se svými dcerami od jejich narození a vždy dokázala poradit a napsat potřebné léky, které zabraly. Vždy ochotně poradila a pomohla. Děkuji, že taková lékařka se sestřičkou v Úvalech je a můžu se na ně s důvěrou kdykoli obrátit. Jejich úsměvy jsou ještě jako bonus k precizní práci.


Jsem velmi rada, ze mame moznost chodit s nasimi vsemi detmi prave k Mudr. Jerabkove.


Nejlepší dětská lékařka jakou jsem poznala. Se sestřičkou jsou výborný pár.


Paní doktorka mě měla v péči cca od mých 12 let, když nastoupila po MUDr.Pichovi, (např. nepoznal, když jsem měla spálu).
Teď již 8 let mám svoje děti u paní doktorky a jsem s ní stále spokojená. Zatím vždy vše probíhá bez problémů. Jediné mínus jsou dlouhé čekací doby. Málokdy se podaří jít na řadu do 10 minut.
Sestřička i doktorka jsou milé i když je na nich někdy vidět únava za celý den.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti