Lenka Hustáková, pediatr Havířov

MUDr. Lenka Hustáková

Pediatr

M. Kudeříkové 14, Havířov
Praktický lékař pro děti a dorost

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

S paní doktorkou Hustákovou jsem velmi spokojena. Paní doktorka i paní sestřička jsou obě velmi milé a snaží se pacientům maximálně věnovat. Mají skvěle zorganizován časový harmonogram - nikdy se synem nečekáme, vždy jdeme přesně na řadu, jak jsme objednaní. Když se u syna objevil zdravotní problém, tak se paní doktorka sama velmi angažovala nad rámec svých povinností a zajistila pro syna přednostní péči u dalších odborníků. Oběma velmi děkuji za jejich profesionalitu a lidský přístup.

O

Paní doktorka je celý svůj život mimořádně odpovědná lékařka ( zjistila jsem pozdě ) a ty ovce, co se ji snažily pošpinit nejen na tomto webu, ale zejména v Dolanech jsou placení hlupáci manželem lékařky, která zemřela a nemohli jsme se smířit s tím, že k nám přišel někdo nový. Špínu jste na ni kydali až odešla, tak už jste spokojeni ? Tak krásnou ordinaci a čistou jsme nikdy v Dolanech neměli, tak holt máme bolševický barák a jako ovce jsme splnili účel. Zkušená lékařka odešla. Stydím se za všecky z Dolan.

Paní doktorku Hustákobou znám téměř 15 let, léčila mého syna a to vždy s profesionálním přístupem, ochotou, laskavostí a trpělivostí. Nemohu nic víc než chválit a za veškeriu péči jí poděkovat.

X

I my jsme byli nuceni od paní doktorky odejít. Sice moje dítko naštěstí nebývá nemocné, a tak krátká pracovní doba paní doktorky nebyla zase takový problém, nicméně pro ostatní pacienty je to asi dost nevyhovující. Spíš jsem kolikrát měla pocit, proč tam vlastně musíme jít - přišlo mně, že si nás zvou velice často a kolikrát sestřička ani paní doktorka nevěděly, proč tam jsem objednaná (a já taky ne), tak dceru zvážily, změřily a jely jsme domů. To samozřejmě není na závadu, ale když jsem chtěla řešit závažnější problém, bylo mi řečeno, že to je normální a že problémy zmizí. Takový přístup se mi nelíbí. I tak ale děkuji paní doktorce za péči, kterou dceři věnovala, a dávám neutrální hodnocení.

Paní doktorka Hustáková z Dolan a z Havířova je jedna a táž osoba.Pendluje mezi dvěma ordinacemi vzdálenými 100km a podle toho její péče vypadá.Věčně není k sehnání.Dřív aspoň dali změny vědět,teď už ani to ne.A stále pracovní dobu zkracuje.V Dolanech je pro nemocné děti pouze ve středu a v pátek od 8.30 do 10.00.V pondělí a ve čtvrtek není vůbec,v úterý odpoledne jen pro objednané kojence.Když onemocníme o víkendu,čekat až do středy? Někdy jsme zastihli sestřičku,tu se smetákem,tu s hadrem na okně.Zpočátku jsme si mysleli,že je to uklízečka,ale pak nám jednou brala krev z prstu,když ordinovala sama bez doktorky.Tak snad to sestřička je.Odešli jsme od doktorky,která nebyla úplně super,ale v ordinaci byla k zastižení denně. Navíc i doktorka i sestřička jsou velmi náladové,takže před návštěvou lékaře jsem ve stresu.Budou,nebudou,v jaké náladě?Jsme velmi nespokojeni a nejsme sami.My odcházíme.

Myslíte tu paní doktorku z Havířova nebo z Dolan u Olomouce?
U nás v Dolanech s ní rozhodně spokojeni nejsme.I když v ordinaci nikdo nebyl seděli jsme v čekárně sledováni kamerou nejméně půl hodiny.Podruhé se nám stalo, že jsme se nestrefili do 1,5hod. trvající ordinace a nezbylo noc než jet na pohotovost.
Za takovou péči vám paní doktorko pěkně děkujeme. Alex

F

S paní doktorkou Hustákovou jsem velice spokojená:-)Příjemná a moc milá paní neměla jsem sní nikdy žádný problém.Vždy dobře poradí a pomůže.A jestli někdy nějaké mamince řekla tak jak to je a maminka to neuměla pobrat a urazila se a teď paní doktorku špiní tak to je dost ubohé.Já za sebe doporučuji mám super zkušenosti:-)

Rozum mi nebere, že je paní doktorka vždy k zastižení v ordinaci, já mám zkušenost, že tam ordinuje pouze sestra a to ještě mdlého rozumu. Doktorka údajně přijde až se vyspí, a to kolem 11.-12.hodiny. Když pracujete, tak máte celý den v tahu. A že máme jet za nějakou KROPÁČKOVOU už jsem tam taky četl.
Neseriosní, ať tahne odkud přišla!

Já jsem z toho také trochu v šoku. K paní doktorce chodím s oběma dětmi, tedy již jen s jední, dcera je již dospělá od samého začátku a nikdy jsem s ní problém neměla.Je pravda, že bývalá sestřička moc neuměla brát krev a někdy se dlouho čekalo, ale to není chyba p.doktorky. Vždy je milá a pečlivá a nestalo se mi, že by v ordinaci nebyla. Pokud je pravda s těma přeregistracema tak to je opravdu velice neseriózní, ale k tomu se vyjadřovat nemohu.Opravdu si nedovedu představit, že by p.dokorka byla taková mrcha jak se zde o ní píše, ale na druhé straně, do nikoho člověk nevidí. Má osobní zkušenost je pozitivní.

Naprosto mimo mísu. Už 2x jsme narazili na odkaz k nějaké Kropáčkové. Tak jsme se aspoň nabaštili v cukrárně, ale ta dilní je taky lepší.