Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Palackého 407, Hronov
Sam. ordinace PL pro děti a dorost

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Umístění: Sam. ordinace PL pro děti a dorost Jiný

Chodím k paní doktorce se synem (nyní 8m). Ordinace je pěkná a paní doktorka se sestřičkou vždy milé. Tvoří skvělý tým a chodíme tam rádi. Líbí se mi, že při kontrole psychomotorickeho vývoje nechce, aby syn vše předvedl před ní (neco vyzkouší, na zbytek se doptá) a nestresuje s tabulkami. Je důsledná a podporuje kojení (zatím jsem od ní neslyšela z hlediska kojeni žádné nevhodné doporučení... naopak, při zdánlivém problému doporučila kontaktovat laktační poradkyni). Vyžaduje povinné očkování, s čímž jsme neměli problém. U odmítnutí nepovinného očkování se jen podepíše reverz, žádné zastrašování ani manipulace. Byla bych moc ráda, kdyby paní doktorka prehodnotila přístup k ambulantním a domácím porodům. I když zákon mluví jinak, tyto děti (jako stále ještě mnoho pediatrů) odmítá. My byly ambulantní. Nakonec nás vzala, ale běžně to nedělá. Myslím že hlavně proto, protože nemá zkušenosti s tím, jak to při těchto porodech chodí (spolupráce komunitní porodní asistentky, nemocnice, laktační poradkyně... Vyšetření si akorát rodič zařizuje na vlastní pěst) a že z hlediska její profese to není práce navíc. Z tohoto důvodu dávám 4 hvězdičky, jinak jsem ale velmi spokojená.


P
Ověřeny pacient

Bohužel nejsem spokojená - přestoupili jsme již jinam. Paní doktorka neuznává názor maminky, používá metodu zastrašování :( Jinak prostředí v ordinaci mají vymazlené.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


S paní doktorkou jsme moc spokojeni.V ordinaci je vždy moc příjemná atmosféra.Paní doktorka i sestřička jsou přirozené a s dětmi to umí.A myslím i,že jsou dobrý tým.Moc doporučuji.


Velmi milá a příjemná lékařka s báječnou sestřičkou,obě působí klidně,mile, vyrovnaně na dospělé i děti a navozuje tak maximálně možnou příjemnou atmosféru pro hladký průběh při vyšetřních, která nejsou vždy příjemná. Tvoří báječnou dvojici na kterou se můžete s důvěrou obracet.


Paní doktorka je super jsem sni velece uspokojen,profesionalni pristup k pacientum!A sestricka je velmi hodna a dusledna!


A

Dobrá lékařka,ale občas "pokulhává" komunikace a přístup k dětem.Občas lhostejná na upozornění na obtíže dítěte rodičem.


Nejlepší,ale né, že k ní hned půjdete,nechcem dlouho čekat v čekárně. :D


K

Paní doktorka je velmi nepříjemná , arogantní a k dětem nemá žádný vztah. Ani po odborné stránce jsem s ní nebyla spokojena, nepoznala angínu a já musela jet na pohotovost. Nemuohu ji doporučit.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


P

K paní doktorce chodíme již 10let,podle mého názoru je skvělá i se sestřičkou, vše vždy vysvětlí, uklidní a je velmi důsledná. Neměnila bych.


L

S paní doktorkou i sestřičkou jsme já i moje děti spokojeni.Není k dětem přehnaně milá,ale snaží se nic nezanedbat a pro jistotu si vyžádá odborné vyšetření.Průběh léčby vždy podrobně vysvětlí.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti