Odhadovaná doba odpovědi:

Adresy (2)

Rybalkova 1400, Louny
Ord. praktického lékaře gynekologa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí
Březinova 1614, Louny
Gynoft s.r.o.

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Ověřeny pacient

Nesouhlasím s negativním hodnocením paní doktorky.Je to lež.Je to jediná lékařka,která má opravdu lidský přístup a na nic si nehraje.Jsem s ní naprosto maximálně spokojená!!!!!A že tady někdo píše,že nemá vybavení k těhotné pacientce,tak to není pravda!!!Pouze dotyčná nezná,neví,co muze,umí paní doktorka všechno na ultrazvuku všechno udělat!!!

T
Ověřeny pacient

S paní doktorkou jsem velice spokojená. Nikdy bych od ní neodešla k jinému lékaři.

k paní doktorce chodím ráda, vždycky mi pomohla v dobrém. To že mluví úplně normálně tak jako všichni okolo mi přijde zcela normální a cítím se u ní dobře. Mluví prostě tak jak se věci mají a nepožívá žádnou omáčku okolo toho jako jiní lékaři.

Ověřeny pacient

Paní doktorku jsem potkala u svého porodu. Tu bych nedoporučila nikomu - sprostá, necitlivá, prohlídku od ní cítím dodnes. Špatné ozvy dítěte neřešila - její reakce - jsem hysterka a když to šlo dovnitř, půjde to ven. Výsledek - oživování dítěte a následný pobyt 7 týdnů na JIP Most.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Díky absolutně necitlivému přístupu této doktorky a bolestivému vyšetření, kterých jsem u ní několik absolvovala, jsem měla několik let hrůzu jít k jakémukoli jinému gynekologovi. Arogantní přístup, vulgární mluva a kouření v ordinaci je zde úplně běžné. Že by paní doktorka nějak přepečlivě vedla zdravotní karty a naslouchala pacientům se také říci nedá. Jak jinak si vysvětlit, že mi opakovaně několikrát po sobě předepsala antikoncepci (více druhů), která se nesmí brát s dalšími léky )kteroužto informaci jsem se dočetla v příbalovém letáku), které beru. Podotýkám, že jsem doktorku vždy upozorňovala, že dané léky beru. Též jsem se setkala s diagnózou "od stolu", či spíše ode dveří. Při zpožděné menstruaci mi naprosto arogantně odsekla, že jsem holt "v tom". Po té, co jsem jí oznámila, že to není možné (neb jsem v té době neměla sex ani chráněný, natož nechráněný) mi naprosto bez obalu řekla, že si vymýšlím a že my mladý nic jinýho neděláme (bylo mi tenkrát cca 19 let). Bez jakéhokoli vyšetření jsem dostala nějakou injekci, po které se měla menstruace dostavit (což se též stalo) a to bylo naposledy, co mě tam paní doktorka viděla. Nyní navštěvuji jiného lékaře, jsem plně spokojená a s přítelem čekáme naše první miminko. Ovšem při představě že bych nadále byla u této doktorky mě jímá hrůza.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Ověřeny pacient

Souhlasím s negativními komentáři. Tuto lékařku bych nedoporučila ani nejhoršímu nepříteli. Je vulgární, při vyšetřeních absolutně necitlivá a hrubá, tudíž je to mnohdy velmi bolestivé. Navíc bych se bála k ní jít kdybych čekala dítě, protože ona ani nemá přístroj na to aby vašemu miminku zkontrolovala životní funkce.
Kouří, pije v ordinaci a i když má čekárnu plnou lidí tak se vykecává a nebo bere vedlejšími dveřmi prioritně své známé, s kterými kecá další půl hodinu a více.
Jednou jsem k ní šla, protože jsem se bála těhotenství, pozvala mě na ultrazvuk, ale už mi neřekla jak se mám připravit. (že mám mít plný močák, no prostě mě to nenapadlo a ona mě seřvala jak malou holku!! I antikoncepci co mi předepsala jsem raději přestala brát a hledám jinou lékařku. Sem už nevkročím!!
Mé mamce zanedbala myomy v děloze, vůbec nesledovala jejich zvětšování a nic jiného, prostě to zazdila a mamka je pak měla upa všude a musela na operaci. Ženy co jste u ní utíkejte kdo můžete!!!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Ověřeny pacient

No já mám paní doktorku také ráda. Jako člověk a doktor je výborná. Má spoustu zkušeností a znalostí. Vždycky pomohla a dobře poradila. Mě jen vadí, že tam nemá dostatečné vybavení, např. stroj pro natáčení srdíčka dítěte v těhotenství. Ostatní gynekologové jej mají.

Paní doktorka je jediný odborník, o kterého bych nechtěla v žádném případě přijít. To, že u ní trvá vyšetření pacietky déle.Toho si velmi cením, protože se počkat vyplatí. Paní doktorka poradí a vše vysvětlí.Doporučuji velmi!!!

Rozhodně nedoporučuji ani svému nepříteli. V čekárně se čeká i 4 hodiny, i když jsou dva pacienti před vámi. Proč? Paní doktorka si povídá s různými sestrami, kouří v ordinaci atd. Vezme tak jednu pacientku do hodiny. Absolutně není žádný odborník, vůbec nechápu, jak může být doktorka, za celých 5 let, co jsem k ní chodila a věřila jí mi nevzala ani jednou krev na jaterní testy apod., i když jsem celou dobu brala antikoncepci. Před prvním napsáním antikoncepce také ne, tudíž mi nadělala obrovské problémy. Nikdy jsem k ní neměla důvěru. Poprvé jsem k ní šla, se strachem, měli jsme nehodu a já měla strach, že otěhotním. Ona se mi vysmála a naprosto burantsky mi řekla: vám prask kondom nebo co?! Teď jsem se přestěhovala a chodím k jinému lékaři. Kdybych věděla, jak hrozně moc jiné to může být, nikdy bych k paní doktorce nechodila. Pan doktor je milý, ochotný, vše vysvětlý, slušný, pravidelně mě vyšetřuje atd. Prostě diametrální rozdíl!!! Když viděl výpis z karty od paní doktorky, hned se ptal, jestli paní doktorka není spíše postarší paní. Už z té karty mu bylo vše jasné. Řekl mi, že antikoncepce, kterou beru je pro mě naprosto nevhodná, že se bere max. 3 měsíce při potížích. Já je brala 2roky a potíže jsem neměla! A že jsou dnes mnohem modernější antikoncepce za podobnou cenu. Takže jestli fakt můžu poradit, radši jezděte někam dál, jen ne k paní doktorce.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

B

super paní doktorka, kdysi před léty mi hrozně moc pomohla, její přístup je normální , lidský.Na nic si nehraje.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti