Sam.ord. PL pro dospělé
Jiráskova 212, Vysoké Mýto

Velice milá, inteligentní a svědomitá lékařka. S lepší lékařkou/lékařem jsem se ještě vlastně nesetkala. Prostředí je velice příjemné a vůbec nepůsobí "nemocničně", takže vlastně ani nemáte pocit, že jdete k doktorovi :-).

Paní doktorka je opravdu nejlepší doktorkou co znám... moc ráda ji navštěvuji a nemusím se bát že by něco zanedbala :)

Sympatická, odborně na výši, empatická, erudovaná, vše velmi ochotně vysvětlí, kontroly stavu štítné žlázy řeší mailem (= velká úspora času). Jsem moc ráda, že k ní mohu chodit.

Výborná paní doktorka. Jdem ráda, že jsem před lety k ní přešla. A co se týče sestry, vždy byla náladová a protivná. Ted jsem ordinaci navštívila několikrát za sebou a sestra byla vždy příjemná a milá a úplně v pohodě.

Nejlepší paní doktorka! je moc pečlivá, ochotná, milá a srší optimismem. Nikdy se mi nestalo, že by byla nepříjemná, nebo jinak naladěná, než skvěle. Všem doporučuji.

Paní doktorka Lenka Dejdarová je skvělá lékařka s velice milým vystupováním a povzbudivým přístupem. Jsem ráda, že jsem se mohla k ní před pár lety přihlásit - zaregistrovat. Ráda zajedu k ní, i když bych mohla jít u nás.

Nejlepší lékařka, jakou jsem kdy poznala. Úžasný přístup, nebere lidi jenom jako kusy, ale naopak k nim má lidský a přátelský vztah. Je prostě skvělá tak, že se to nedá ani slovy popsat. Děkuju jí za všechno. Všem jí vřele a z celého srdce doporučuji. Je to člověk na svém místě a žena s velkým Ž. s laskavým srdcem.

Jsem moc spokojená.

Nikdy jsem nezažila takový to přístup k pacientovi. Je to super doktorka.

Skvělá doktorka, zejména endokrinoložka...hrozně moc mi pomohla