Praktický lékař pro děti a dorost
Hálkova 2, Olomouc

Od září minulého roku moje dítě bylo pořád nemocné. Za tu dobu paní doktorka mu neudělala žádné vyšetření. Jen nám dávala reklamní létaky, co mu máme koupit na kašel, teplotu, rýmu, průjem atd. Nebyl měsíc, kdy bychom u ní nebyli. Když jsem se ji ptala, zda by nebylo vhodné udělat aspoň stěry z krku, odebrat krev, tak mi bylo řečeno, že je to zbytečné.... Až když jsme skončili na pohotovosti, tak nám do lékařské zprávy napsali, že nám má paní doktorka odebrat stěry z krku a vzít krev. Takže na popud nemocnice nám paní doktorka napsala žádanku na krev a sestřička odebrala stěry z krku, které jsme si pak museli sami odnést do laboratoře. A světe div se, náš syn měl v krku přímo zoologickou zahradu. Takže jsme dostali antibiotika. Na kontrolních stěrech, o které jsem sama požádala paní doktorku (paní doktorka to brala asi za zbytečnou věc), antibiotika nezabrala, jelikož výsledky byli stejné jak u prvních testů. Paní doktorka řekla, že už mu druhé antibiotika nedá, že to nemá cenu....samozřejmě jsme od paní doktorky odešli a našli jsme si jinou, která umí léčit a náš syn je konečně zdravý. Dále mi vadilo, že paní doktorka působí odměřeně na dětské pacienty. Žádná komunikace. Mluví jen s rodiči, což mi potvrdilo více maminek. K dětem se chová, jako by tam ani nebyly. Jediné plus paní doktorky je, že má úžasnou, vstřícnou sestřičku Kotkovou,lepší zdravotní sestřičku jsem nepoznala.

s paní doktorkou jsem byla velmi spokojená, když byly děti malé.Teď mi přijde, že si toho nabrala strašně moc, prohlídka byla jak z rychlíku, neustále paní doktorka odbíhala k telefonu, kde řešila pro mě trapné dotazy přecitlivělých maminek, které by vyřídila sestřička.Na potvrzení, za které jsem dala 200Kč jsem čekala týden, přitom stačilo jen dát razítko a podepsat se. Chodíme jen na preventivní prohlídky, děti naštěstí nemocné nejsou. Ale i tak vždy kroutím hlavou a nestačím se divit. Paní doktorka je roztěkaná, jakoby v poklusu, nesoustředěná. Pokud jsem potřebovala poradit s nějakým problémem, bylo mi nakonec trapně, že jsem vůbec s něčím otravovala. Týdenní průjem nic není, bolesti břicha jsou psychického původu,..... Paní doktorka se velmi změnila, škoda :-(

Paní doktorka mne velmi zklamala a to již podruhé. U mých dětí ve školce řádí Streptokok a samozřejmě jsme měli důvodné podezření, že se nakazily také - mají identické příznaky, jako ostatní. Milá paní doktorka ani nechtěla udělat výtěr z krku s odůvodněním, že je to příliš drahé a zbytečné. Až po naléhání teprve výtěr udělala oběma mým dětem. Jedno z mých dětí ho tam mělo a myslím, že kdyby udělala výtěr tomu druhému ještě před třemi dny, když tam byl , tak by ho tam ještě měl určitě taky (musím ale podotknout, že to není úplně jisté - nejsem doktor) - celé tři dny ho trápily vysoké horečky blížící se ke 39°C (jednou to bylo i 39,5°C), bolesti v krku a kašel. V tomto případě paní doktorka konstatovala, že je to jen nějaká viroza. Začínám mít pocit, že tohle by zvládla i kdejaká zdravotní sestra s praxí v dětské ordinaci. Nejsem stejně jako paní doktorka přílišným zastáncem antibiotik, ale řádné vyšetření by se provádět mělo automaticky a ne až na naléhání - mám tím na mysli výtěry, stěry apod. Vždyť to není žádný nadstandard - chci mít jen zdravé děti. Kromě periodických prohlídek k paní doktorce přijdeme max 1x/rok. Když já osobně přijdu k doktorovi (a není to moc často) s nějakými podobnými komplikacemi, tak mi udělá minimálně výtěr z krku a pošle na odběr krve. Musím ještě podotknout, že všichni doma chodíme k doktorovi až je nám opravdu hodně zle. Začínáme přemýšlet o jiné paní doktorce. Jen doufám, že u Vás ostatních, kteří jí chválíte, něco nezanedbá. S jejím přístupem bych se tomu ani nedivil.

Ž

Máme paní doktorku radi,ona i sestricky pristupuji k detem vzdy citlive a ochotne radi - osobne i po telefonu. Krome toho se detem moc libi prijemne prostredi cekarny i ordinace..

Nejhorší lékařka.. Když jsme tam došly, že dcerka má již týden vysoké horečky a Ibalgin nezabírá, tak nám sdělila, že ho má jíst dál, že to přejde.

Ochotná, s malými dětmi ve velmi dobrém kontaktu, příjemná

Ikdyž se zdá že je milá a príjemná, mám s ní spatné zkusenosti, nelécila jak by mela a proto má moje dcera trvalé následky, i přez velké bolesti řekla že simuluje, jsem ráda že jsem přesla od te doby co nejsme u ní tak se dcerin stav zlepsil a konecne se to řesí.

Příjemná a milá lékařka, odborně ale na mě příliš dobrý dojem neudělala.

Výborná lékařka, vemli zkušená, citlivá kdítěti.

Velmi dobrá lékařka, odborník a vynikající přístup k dětem.Po odchodu od předešlého pana doktora se naše děti nebojí jít do čekárny a ordinace.Vřele ji doporučuji, s dětmi to umí!!!!!!