Lenka Bašová, pediatr Trutnov

MUDr. Lenka Bašová

Pediatr

Pražského povstání 543, Trutnov
Sam. ordinace PL pro děti a dorost

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Setkala jsem se s paní doktorkou v sobotu na pohotovosti. Tak skvělý a citlivý přístup jak k dceři, tak k nám, rodičům, jsem ještě nikdy nezažila. Pokud by to šlo, hned bych k ní chtěla přestoupit. Jelikož v případě dítěte si člověk velmi cenní citlivého a jemného jednání. Dcerka byla po chvilce úplně v klidu, reagovala na ní perfektně. Ostatní pediatři by si z ní měli vzít příklad.
Je to opravdu"paní doktorka"!
Zaslouží si pochvalu.
Silvie Havlíková, Trutnov

K paní doktorce Bašové jsem chodila já od čtyř let a nyní k ní chodím i se svým synem. Je to člověk na svém místě, vyléčí, vysvětlí, povzbudí. Sestra je také skvělá. Nevadí mi k nim dojíždět 15km. Eva

K paní doktorce jsem chodila se svými 2 syny a můžu jen doporučit. Má úžasný přístup k dětem i k rodičům. Nesetkala jsem se nikdy s tím, že by neměla náladu. Odcházeli jsme vždy nejen s receptem, ale i s lepší náladou. Je to úžasný, empatický člověk.

K paní doktorce jsem chodila celé dětství, chodím k ní stále, již se svými dvěmi dětmi. Vždy byla velmi příjemná, ochotná, poradila nám a se vším pomohla. U prvního miminka, když marodilo, jako nezkušené mamince trpělivě vše vysvětlila...
Určitě Všem maminkám moc doporučuji...

Velmi vřelý přístup k dětem, ochota, vždy vše bez problému.

sympatická, příjemná a velmi milá lékařka

Se svými dětmi chodím k paní doktorce od té doby co se narodily, dnes jim je 17 a 14 let a moc těžce se s ní budeme loučit.Moc doporučuji.ů

Nejlepší dětská lékařka v Trutnově, s dětmi to umí, mají k ní důvěru jak děti, tak rodiče! Chodíme k ní spoustu let, ikdyž je to pro nás nevýhodné vzhledem ke vzdánosti. Dětských lékařů je poblíž až až, ale k nikomu nemáme takovou důvěru! Paní doktorko díky, jste skvělá!!!

s paní doktorkou jsme velice spokojení, má perfektní přístup k dětem. Určitě doporučujeme.

s paní doktorkou jsme velice spokojení