MUDr. Lenka Ballková

Klášterská 72, Jindřichův Hradec

Ambulance gynekologie a porodnictví
Klofáčova 395, Třeboň

Umístění: jiné místo Preventivní prohlídka

K paní doktorce jsem chodila 9 let. Bohužel musím konstatovat, že se všemi negativními komentáři souhlasím. Ve srovnání s nynějším panem doktorem bylo vyšetření velmi bolestivé. Nikdy mi také pořádně můj stav neobjasnila. Vždy jsem se musela několikrát zeptat, co mi je, a přišlo mi, že jí tím obtěžuji. V čekárně jsem jako objednaná čekala vždy cca 3 hodiny a jen na recept (antikoncepce) hodinu a půl. Stalo se, že za to paní doktorka seřvala sestřičku. Poslední kapkou však bylo to, že jsem se dovolila sestřičky zeptat, kdy půjdu, že už jsem měla jít dávno na řadu. Sestřička mě osočila, že jí vyhrožuji. Vůbec jsem nechápala, co se děje, jen jsem na ní zírala a celá čekárna se mnou. Nevěřícně jsem jí odpověděla, že ne, že by to přeci poznala. Následně mě znovu "napadla", že jí nadávám. Po tomhle incidentu si mě doktorka pozvala k sobě do ordinace, kde mi začala vysvětlovat, jak tady nestíhá a že od nového roku bude mít zcela jiný systém atd. atd.. výmluvy. Dlouho do mě, lidově řečeno, "hustila" až mě málem rozbrečela. Pak mě vyšetřila a dala si pěkně záležet, aby to co nejdéle trvalo, všechno mi vysvětlila (poprvé za 9 let) a nechala mě podepsat papír s mými minulými vyšetřeními.Také tam vložila lživou poznámku, že jsem si stěžovala po pár minutách po příchodu do čekárny. Samozřejmě jsem to podepsala, protože jsem chtěla být už pryč.Ten papír dala podepsat také sestřičce, která jí to hodila zpátky na stůl se slovy, že tohle podepisovat nebude. V návaznosti na vyšetření mi pak řekla, že tam mám mrtvé buňky nebo zánět. Já však byla zcela zdravá, a to podle pana doktora, ke kterému jsem okamžitě ještě ten den po tomhle zážitku přešla. Nakonec, když jsem odcházela, si pozvala všechny ženské z čekárny do ordinace. Přes dveře jsem akorát slyšela, jak mě pomlouvá. Že je to moje chyba, že ony tam tak dlouho čekají atd.
Nejsem typ člověka, který si potřebuje stěžovat, nicméně mám potřebu na toto upozornit případné nové pacienty.

Umístění: Ambulance gynekologie a porodnictví

Nikdy jsem nezažila tak nesympatickou doktorku jako je paní doktorka Ballková. Přišla jsem si k ní v patnácti letech pro antikoncepci, byla opravdu hodně nepříjemná a arogantní. Jak je zde již zmíněno, vyšetření bolelo, paní doktorka nebyla ochotna nic vysvětlit, chovala se ke mě jak kdybych byla nesvéprávná a ve finále mi skoro odmítla prášky předepsat - jestli prý je potřebuji. No tak jako logicky, kdybych je nepotřebovala, tak tam nejdu s touto prosbou, že...
Druhá návštěva dopadla naprosto stejně, paní doktorka si evidentně vybíjí špatnou náladu na pacientkách, takže víckrát jsem se již nedostavila. Tohle chování opravdu nemám zapotřebí.

Umístění: Ambulance gynekologie a porodnictví

K paní doktorce jsem šla na doporučení a od první návštěvy jsem litovala. Nekonečné fronty, i když jsem se objednala, přišla jsem na řadu až za ČTYŘI HODINY a to jsem dávno měla být jinde. Nehledě na neprofesionální přístup paní doktorky, která je věčně protivná, nic nevysvětlí, nic neřekne a pokaždě když jsem už konečně byla v ordinaci, tak se půl hodiny vybavovala po telefonu s kamarádkami. Rozhodně nedoporučuji a jsem ráda, že jsem po roce našla skvělého gynekologa.

Umístění: Ambulance gynekologie a porodnictví

Dobrý den,k paní doktorce jsem začala chodit v době kdy jsme se nastěhovali do Jindřichova Hradce. Byla milá a já jsem měla pár dní do porodu. Chodila jsem k ní asi 4 roky ale jsem ráda, že jsem se dostala konečně k novému lékaři, který je milý a vše mi vysvětlí do podrobna a hlavně mě vyléčí. Paní doktorka jak zde píšou některé dámy je arogantní, vyšetření bolestivé a čekání dlouhé. Paní doktorku nikomu nedoporučuji a je mi bohužel líto, že k ní chodí ještě děti na vyšetření.

Dokud jsem nepotřebovala nic, bylo vše v pořádku. V těhotenství to začalo být špatné. Objenaný čas je k ničemu, protože jsem ani jednou za celé těhotenství nepřišla na řadu včas. Vždycky jsem čekala minimálně hodinu, někdy i dvě. Několikrát předemnou šly i ty, které přišly po mně nebo nebyly objednané - kdyby to alespoň byly akutní případy... nic bych nenamítala, je to pochopitelné. Pozdní příchody paní doktorky jsou také neprofesionální. Ordinovat má od 7:30 a přijede po půl 9 - odůvodnění jednou proto, že byla v nemocnici, podruhé měla jednání na pojišťovně, potřetí byla u lékaře atd atd... V těhotenství nečekejte žádné zázraky. Doktorka píše do počítače a nic vám neřekne, musíte se pořád ptát, jinak nevíte vůbec nic. Místo vývoje mého dítěte a věcí spojených s těhotenstvím, jsem několikrát poslouchala, jak se jí nevyplatí v Čechách ordinovat, že jí pojišťovna proplácí jen 70-80% výkonů a že kdyby mohla, dávno dělá v Gmundu, kde by jí chtěli, protože má dvě atestace. Mě, jako pacienta, přeci nezajímá vztah lékaře a pojišťovny, ale můj zdravotní stav!!! Ve finále jsem byla předána do péče porodnice, kde po shlénutí mé těhotenské průkazky, byl personál v šoku. Neměla jsem zde zapsané údaje o několika vyšetřeních a ani tak závažnou věc pro ostatní lékaře, jako je třeba test na HIV a další pohlavní nemoci. Jsem zklamaná přístupem a odcházím jinam. Nemám již v tuto lékařku žádnou důvěru.

S Pani Doktorkou jsem nejdříve byla spokojená.Ale ted uz to je na opak.Jsem těhotná,udela vyšetření a ultrazvuk,pak sedne a pise poradne neřekne jestli je vše v poradku.Přemýšlím o změně lékaře.O bode čekání ani nemluvím.

Naštěstí už k paní doktorce nechodím. Ze začátku byla v pohodě, bez problémů vše vysvětlila, pomohla. Problém nastal, když jsem chtěla nitroděložní tělísko bez hormonu. Jednou mi ho dala ale podruhé už se začala vymlouvat. Nejdříve, že je třeba mít pauzu, potom, že nestíhá, poté měla seminář, nakonec mi tvrdila, že se nevyrábějí a nesežene ho. Když jsem si obvolala lékárny a bylo mi potvrzeno, že tělíska normálně mají tak se zase začala vymlouvat, že nejsou kvalitní atd. Prostě jde paní doktorce jen o peníze a zavádět tělísko bez hormonu je pro ni finančně naprosto nezajímavé. Od té doby začala být protivná a tak jsem k ní přestala chodit. Je pravda, že i když jsem byla objednaná tak jsem klidně seděla v čekárně 2-3 hodiny. Opravdu vrchol!!! Sestřička je velmi milá a ochotná a nebýt jí tak si myslím, že by rapidně ubylo pacientek. Jsem ráda že u tam nechodím a nikomu bych ji NEDOPORUČILA!!!!

Paní doktorka je moc milá vše je ochotna vysvětlit, možná že ženské jí tu uráží zbytečně, měla jsem problém a tet už jsem zdravá jako rybička díky ní, navíc jsou s p. sestřičkou výborný team. Nedám na tuto ordinaci dopustit :)

Musím říct, že mi paní doktorka hodně pomohla, vždycky jsem se s ní na všem domluvila, vše mi vysvětlila, nemám s ní nejmenší problém, vůči mě byla ochotná a přátelská. Plánuji rodinu, tak se bez obav svěřím do její péče. Zkrátka jí věřím... Ev.

Po dnešní prohlídce mam sto chutí od ní odejít. Nepříjemná, sebeztřetná ženská. A nejlepší vtip je, že ikdyž jste objednaná, tak než k vám dojde řada, čeká např. klidně i dvě hodiny. A mezitím přicházejí ženské, které ovšem nejsou objednané, ale už jsou v ordinaci, zatímco vy v čekárně. Pro mě je to, absolutně neprofesionální chování.