Dermacos
Trávnická 2, Prostějov

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Umístění: Dermacos Jiný

Pani doktorka mi vždy vyhověla léčila jsem se u ní za mlada s akné, vždy vyšla vstříc když jsem měla akné doporucila mi vhodnou léčbu a co mám jíst abych se vyvarovala akné. Měla jsem ji moc ráda

Nechapu co se z ordinaci a pani doktorkou (vcetne sestry) deje, prvni navsteva bez problemu. Druha uz byla na povazenou, dve hodiny v ordinaci, pote se pani doktorka ktera za tu dobu nevzala jedineho pacienta zvedla a bez jedineho slova odesla, kdyby nam to neoznamila sestra cekame tam jeste ted. Pote jsem se snazil dovolat a domluvit se znovu (pevna linka=marna snaha, pro ty trpelive je jedina moznost mobilni telefon po prvnim dovolani jsem si domluvil napsani predpisu, kdyz jsem se dovolal znovu domluvil jsem se na konkretni den na 15 hodin, v ordinaci prazdno, kdyz mi sestra na treti pokus vzala telefon bylo mi oznameno ze uz v ordinaci od poledne nikdo neni, a domluvili jsme se na dalsi den ze tam od 9 o 12 bude, jedu tedy na domluvenou hodinu do ordinace cekam hodinu, tentokrat uz telefon nikdo nebere. Nemam slov, neiveritelne jednani. Nechapu toto chovani, nechapu nikoho kdo toto chvali, takove lidi se nehodi ani na nadrazi rozdavat casopis, naproste zklamani, nikdy vice...

U paní doktorky jsem byla loni v červnu a byla jsem velice spokojená z hlediska estetických služeb. Současně musím podotknout, že na Prostějov a okolí má paní doktorka i velmi dobré ceny. Jedinné, co mě překvapilo byla doba čekání, ačkoliv jsem byla objednaná, tak jsem čekala hodinu v čekárně. Nyní se pokouším objednat znovu, cca 2 týdny volám a telefon nikdo nebere :(

Paní doktorka není schopna napsat za 2 týdny od zavolání jeden blbý recept který je potřeba, protože bez něj prostě to co chcete nedostanete... Je na léčení alkoholismu, v pracovní době není tam kde má být, v čekárně na ni čeká plno lidí a ona nikde.... Velice mě sklamala...

C

U paní doktorky jsem kdysi byla zaregistrovaná, pak jsem přešla jinam. Po profesní stránce byla na jedničku, vadilo mi její strohé chování. Každý jsme nějaký, je to dáno povahou, ale trochu lidskosti by neuškodilo. Díky chování jsem vlastně přešla jinam. Po profesní stránce jsem byla spokojená.

Velice arogantní paní doktorka, chová se,jako by jste ji obtěžovali. Z ordinačních hodin si dělá holubník. I když jste objednaní,na řadu přijdete minimálně až za hodinu. A co je úplně nehorázné,že na pouhé napsání receptu,které zabere pár minut,čekáte TÝDEN a kolikrát se stalo,že i tak paní doktorka zapoměla recept napsat. Tohle jsem u žádného doktora ještě nezažila!!!

C

paní doktorka je skvělá,neměnila bych,dojíždím za ní 40km a nelituji..mrzí mě,jen ty pomluvy .Vím,že se snaží vyhovět,poradit a pomoct..je to člověk s velkým srdcem.Sedláčková I.

velice špatná lékařka, arograntní, odměřená, v pubertálním věku k ní plno známých zašlo kvůli akné a vždy to bylo stejné, rady typu nejíst ostré, čokoládu a citrusové plody a poté předepsala aknecolor

Také se přidávám k těm, kteří hodnotí paní doktorku jako arogantní. Měla velmi odměřené jednání.

Moje maminka se od ní včera vrátila také s negativní zkušeností a navíc velmi bolestivou. Paní doktorka jí nezdělila,že jí zákrok provede bez lokálního umrtvení a tak jí odstranila výrůstek laserem zaživa. Bolest prý neskutečná.

Po delší době jsem se k paní doktorce objednala. Ve stanovený den jsem byla na místě a ještě o 7 minut dříve, přede mnou byli 2 pacienti, oba pacienty přede mnou přijala. Mezitím přišly další 2 pacientky a to měla zhruba za 10 minut končit. Bylo 17:00 tedy konec směny a paní doktorka vylezla a zavolala si tu paní co přišla poslední, protože byla objednána na 17:00 (na nějaké laserové zákroky) a mě s další pacientkou řekla, že jsme nebyly objednané, když jsme oponovaly, že jsme byly řádně objednané tak nám řekla, že jsme tu nebyly včas a že se máme přeobjednat. Opravdu pochybuji o duševním stavu téhle lékařky a nikomu bych ji opravdu nedoporučila. Raději si najdu jiného lékaře, který neordinuje od stolu a nechová se arogantně.