MUDr. Ladislava Šerclová

Neurolog Více

Hradec Králové 1 adresa

Fakultní nemocnice Hradec Králové, detašovaná pracoviště
Nezvalova 959, Hradec Králové

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Nechoďte k paní doktorce, nevoďte tam děti, máte-li je rádi. Špatně stanovená diagnóza. Neprovedené CT ani MRI vyšetření, operace za pět minut dvanáct. Děkujeme MUDr. Hybáškovi za záchranu našeho dítěte.

Paní doktorka si skutečně žádná pozitivní hodnocení nezaslouží. Po tolika letech v její péči to mohu potvrdit. Pokud by moje dítě někdy mělo potíže neurologického typu, byla by paní doktorka ta poslední, ke komu bych ho zavedl.
Jako jedna z mála používá k léčbě antiepileptika první generace s řadou nežádoucích účinků. Zajména pro dětský organismus nejsou tyto léky odvápňující zuby a kosti a poškozující játra vhodné.
Neposílá pacienty na odběry krve na stanovení hladiny účinné látky v krvi jako ostatní neurologové, ani neposílá na jaterní testy.

Paní doktorka mě špatně stanovenou diagnózou a tedy i medikací doživotně poškodila. Mám k tomu vyjádření farmakologa, neurologa, praktického a zubního lékaře.
Nedoporučuji.

Doufám, že paní doktorka již brzo odejde do důchodu a přenechá své místo nějakému šikovnému lékaři, který má rád děti. Mám s ní několik nepříjemných zkušeností, jeden její omyl mě málem stál život. A jako dítě jsem se jí bála. V životě se neusmála, nepohladila dítě, nic...