Husovo náměstí 2347, Rakovník
Odborná oční lékařka

Paní doktorka je velice příjemná, pečlivá, dobře poradí. Chodím k ní řadu let, vždy jsem byla s její péčí spokojená. Pokud pacient chce, vysvětlí mu vše, na co se zeptá. Přestože celý den vyšetřuje jednoho člověka za druhým, není na ní znát únava. Každému se věnuje na 100% .
Mínusem je opravdu dlouhé čekání v neútulné čekárně. Zde bych doporučovala změnu.

dobrý den,po včerejší prohlídce mé dcerky 18 měsíců dávám velké mínus pani doktorce a nebudu k ní chodit,protože se bojím svěřit zrak do jejích rukou. dcerka se nám nenarodila úplně zdravá a musí být pod dohledem a pořádnou prohlídkou její zrak. Objednaly nás na 15:30.dobnitř jsme se dostali 15:50to by nebylo tak hrozné,ale její prohlídka byla provedana tak,že ji posvítila z menší vzdálenosti do očí,to nemohla ani vidět zda se ji roztáhly zornice,pak se mě zeptala zda vidí dropky a mám sledovat zda chytá ty drobky a doma mám zkoušet zakrývat jedno a pak druhé očko a zjištovat zda vidí. Byla jsem tak dopálená za ten její odfláknutý výkon,že si ho nezaslouží ani uhradit od pojišťovny a budu sledovat a půjdu i na pojišťovnu,aby mi vyjeli,co si zaúčtovala za výkon a poku uvede víc než provedla,nahlísím to pojišťovně.

Ráda bych na tomto místě poděkovala paní MUDr Hamouzové, za její laskavý přístup k nemocným s onemocněním zraku. Není mnoho doktorů, kterí jsou ochotni se potýkat s neobvyklými projevy poškození či změny kvality zraku. Přes velké úsilí jsem jiného takového očního lékaře nepotkala, ačkoliv mám potíže se zrakem již několik let a snažím se je řešit. Za zhoršením zraku ne vždy stojí jen přibývající věk.

V dnešní době je téměř nemožné získat vyšetření zraku v místě bydliště. Jistě se s tímto problémem setkalo více lidí.
Děkuji touto cestou všem, kteří se snaží nastalou situaci ve zdravotnictví efektivně řešit.

Za TOUTO paní MUDr. Hamouzovou jsem ochotna dojíždět i více než 220 km, které mne od Rakovníka dělí.

Pani lékařka skvělá,ochotná,pečlivá,starostlivá,prostě super.Přeji paní lékařce hodně zdraví a obdivuji jak je stále vitální,usměvavá i když má stále plnou čekárnu lidí.