Adresa

Odborná oční lékařka
Husovo náměstí 2347, Rakovník

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

4 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
L
Ověřený profil

Paní doktorka je velice příjemná, pečlivá, dobře poradí. Chodím k ní řadu let, vždy jsem byla s její péčí spokojená. Pokud pacient chce, vysvětlí mu vše, na co se zeptá. Přestože celý den vyšetřuje jednoho člověka za druhým, není na ní znát únava. Každému se věnuje na 100% .
Mínusem je opravdu dlouhé čekání v neútulné čekárně. Zde bych doporučovala změnu.

S
Ověřený profil

dobrý den,po včerejší prohlídce mé dcerky 18 měsíců dávám velké mínus pani doktorce a nebudu k ní chodit,protože se bojím svěřit zrak do jejích rukou. dcerka se nám nenarodila úplně zdravá a musí být pod dohledem a pořádnou prohlídkou její zrak. Objednaly nás na 15:30.dobnitř jsme se dostali 15:50to by nebylo tak hrozné,ale její prohlídka byla provedana tak,že ji posvítila z menší vzdálenosti do očí,to nemohla ani vidět zda se ji roztáhly zornice,pak se mě zeptala zda vidí dropky a mám sledovat zda chytá ty drobky a doma mám zkoušet zakrývat jedno a pak druhé očko a zjištovat zda vidí. Byla jsem tak dopálená za ten její odfláknutý výkon,že si ho nezaslouží ani uhradit od pojišťovny a budu sledovat a půjdu i na pojišťovnu,aby mi vyjeli,co si zaúčtovala za výkon a poku uvede víc než provedla,nahlísím to pojišťovně.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Ráda bych na tomto místě poděkovala paní MUDr Hamouzové, za její laskavý přístup k nemocným s onemocněním zraku. Není mnoho doktorů, kterí jsou ochotni se potýkat s neobvyklými projevy poškození či změny kvality zraku. Přes velké úsilí jsem jiného takového očního lékaře nepotkala, ačkoliv mám potíže se zrakem již několik let a snažím se je řešit. Za zhoršením zraku ne vždy stojí jen přibývající věk.

V dnešní době je téměř nemožné získat vyšetření zraku v místě bydliště. Jistě se s tímto problémem setkalo více lidí.
Děkuji touto cestou všem, kteří se snaží nastalou situaci ve zdravotnictví efektivně řešit.

Za TOUTO paní MUDr. Hamouzovou jsem ochotna dojíždět i více než 220 km, které mne od Rakovníka dělí.


Pani lékařka skvělá,ochotná,pečlivá,starostlivá,prostě super.Přeji paní lékařce hodně zdraví a obdivuji jak je stále vitální,usměvavá i když má stále plnou čekárnu lidí.


Došlo k chybě, zkuste to znovu