Odborný lékař psychiatrie
Kochova 2/1227, Havířov

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Pan doktor Poljak je člověk,kterého si nesmírně vážím.Pro každého pacienta si udělá vždy čas i když má plnou čekárnu pacientů.Když přijde nový pacient věnuje se mu tak dlouho,aby ho mohl dobře diagnostikovat.Tak jak se stalo i v mém případě.Pan doktor je nejlepší a nejlictější lékař,jakého jsem kdy poznala.Děkuji mu za vše co pro mojí rodinu udělal a ze srdce mu přeji pevné zdraví,štěstí a mnoho pracovních a osobních úspěchů.Myslím si,že v jeho případě nestačí ani deset hvězdiček.Děkuji Klímková.

Vynikající odborník, velice pečlivý, příjemný, obětavý, vždy připraven pomoci

Lidský,empatický a slušný člověk.Jako lékaře si ho nemohu vynachválit.Dostal mě z problémů a díky němu jsem znovu ožil.

Pečlivý, pragmatický, srozumitelná komunikace, profesionální vystupování, velmi mi pomáhá. Děkuji

Skvělý, chápající doktor, pečlivě sleduje, jak na člověka léčba zabírá, vše upraví podle aktuálního stavu, vyslechne pacienta a vždy mám pocit účasti. Nejlepší doktor i člověk. Mohu jen doporučit.

Pan doktor je přijemny a vstřísny.Doporučuji....