Praktický lékař
Zahradní 1275, Kuřim

MUDr Nekvapil je výborný lékař, diagnostik, svědomitý, s lidským přístupem k pacientovi,který nic nezanedbá. Jsem u něho několi desítek let a přeji si, aby tomu mohlo být ještě dlouho. Přeji mu pevné zdraví.

Chtěl bych opravit v mém hodnocení velice důležité slovo. Napsal jsem že mi lékař zdělil že mám tlusté střevo na druhé straně. Patří samozřejmě slepé střevo na druhé straně. Děkuji

Odborník na svém místě. Myslím, že jeho vstřícnost a lidský přístup jsou nesrovnatelně podstatnější než být odbyt za 5 min. Čas, který každému pacientovi věnuje je samozřejmě znát na čekací době, ale co si raději vyberete, být doma o půl hodiny dřív s pocitem, že jste nebyl řádně a pečlivě vyšetřen nebo odcházet po "delším" čekání domů s tím, že vše je tak jak má? Osobně jsem měl možnost vyzkoušet před panem MUDr. Nekvapilem tři doktory a můžu rozhodně říct, že nyní měnit už určitě nechci.

Jsem u MUDr. Ladislava Nekvapila již 30roků a v žádném případě bych neměnil. Pan doktor je velice pečlivý a také lidský. Že čekací doba je delší? 15minut na jednoho pacienta není mnoho. Pokud jste sedmí v pořadí tak samozřejmě nemůžete jít na řadu za deset minut. S pečlivostí s jakou vás p.Nekvapil vyšetří se setkáte jen málo kde. Mě osobně zachránil před rakovinou tlustého střeva a to jsem před tím běhal po Kuřimské poliklinice a po vyšetření nemocnice Tišnov a nikdo nic nenašel. Dokonce jedna lékařská kapacita prohlásila že bolesti které mám jsou od tlustého střeva které podle něho mohu mít na levé straně. No a MUDr.Nekvapil mě okamžitě poslal na vyšetření tlustého střeva. Tak že, klobouk dolů před takovým lékařem. Kéž by jich bylo více.

Pan doktor Nekvapil je ten nejpečlivější lékař jakého jsem kdy potkala. Když jsem od dětského lékaře přestupovala k praktickému, pan doktor mi udělal tak podrobnou vstupní prohlídku, že jsem se nestačila divit, tak mě neprohlédli ani když jsem byla na neurologii v Černých polích. I moje babička je u něj přihlášená a říkala že tak podrobně se o její zdravotní stav žádný lékař nezajímal.

Například když jsem k němu přišla s nedefinovatelnou tupou bolestí v břiše (jiný doktor by vám dle mého napsal paralen a poslal domů s tím, že se máte vrátit kdyby se to zhoršilo) pan doktor zapsal co jsem jedla, pila, prohmatal mě a ptal se určitě na spoustu dalších věcí které si již nepamatuji a nakonec mi dal papír s těmito poznatky, abych kdyby se mi to zhoršilo, jela okamžitě na pohotovost do Brna.

S panem doktorem jsem na výsost spokojená, a ani mě nehne abych se přehlašovala, naopak, to že jsem se k němu dostala, považuji jako za své štěstí.

V čekárně je čekací doba opravdu dlouhá (ale co byste raději? aby to šlo rychle ale lékař by vás odbyl už ve dveřích paralenem???). Nicméně pan doktor má zavedený systém Čekárna, kde zmáčknete tlačítko jestli jdete k němu nebo jenom k sestře na odběr a vyjede vám lísteček s číslem, kolikátí jste ve frontě a časem vašeho příchodu. Čísla potom vyvolává hlas a digitální tabule. Takže když jste třeba 7. ve frontě, můžete si jít nakoupit do 50m vzdáleneého Alberta či do jiného obchodu ve Fikarových domech. Sestřička je moc milá a pamatuje si mě jménem :)

S tím že je ordinace situována v domově důchodců se nic nenadělá, dle mého je to pořád lepší v centru města a přímo u nádraží (!) než třeba absolutně mimo město na Poliklinice.

Pana doktora Nekvapila bych neměnila.

Lékař velmi dobrý,pečlivý,je u něj zaregistrována celá moje rodina a jsme velmi spokojeni-neměnila bych.NM.

Úžasný pan doktor, velmi pečlivý, nic nezanedbá. Má opravdový zájem o pacienta. Klidný, příjemný. V žádném případě bych neměnila. Jsem u něho 15 let.

vynikající a pečlivý odborník na svém místě