Květoslava Papežová, pediatr Opava

MUDr. Květoslava Papežová

Uložit

Pediatr Více

18 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Partyzánská 4, Opava
Praktický lékař pro děti a dorost

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
A
Ověřeny pacient

Vybírá si pacienty. Novorozence bere akorát nesmíte porodit předčasně s nízkou vahou dítěte třeba kilo a čtvrt. Tak hledáme jiného lékaře. Rodili jsme o 2 měsíce dřív tak jsme si nestihli zajistit pediatra.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


G
Ověřeny pacient

chodím k ní s miminkem a zatím jsem velmi spokojená :-) velice se mi líbí, že nejede podle tabulek ale přistupuje individuálně, neřeší prkotiny a dokáže uklidnit i vyděšenou prvorodičku jako jsem já


M
Ověřeny pacient

Příjemná,ochotná,rádi k ní chodíme.Jsme s ní spokojeni!


L
Ověřeny pacient

Jsme u ni naprosto spokojeni :-)


K
Ověřeny pacient

Četla jsem tady,že je falešná.Není.Její zájem je opravdový.Je citlivá,profesionální a důkladná,někdy působí trošku úzkostlivě,jako by se o zdraví dětí bála,alekdyž jim njic není,nebojí se doporučit samoléčbu a povzbudí..Mám u ní vícf dětí.tak vím


Velmi pozitivně hodnotím, že paní doktorka při své práci používá přístroj, který jí v případě nejistoty, zda se jedná o virovou či bakteriální infekci (např. při déle trvajícím nachlazení), během dvou minut stanoví, zda je nutné nasadit antibiotika. Po odběru maličké kapky krve a vložení do přístroje bylo do 2 minut jasno. Já jsem byla hned klidnější a naši tříletou holčičku jsme zbytečně nezatížili antibiotiky. Do tří dnů se malá uzdravila i bez antibiotik.
Paní doktorko, děkujeme Vám za investici do našich dětí, dosud to není všude samozřejmostí.
mamimka tří holčiček ve Vaší péči


Ověřeny pacient

paní doktorka je to nejlepší co může být, chodí k ní všechny tři mé děti neměnila bych ani za nic, její přístup k dětem je skvělý a péče perfektní........mě jako matce vždy vše vysvětlí i když se třeba jen potkáme na ulici a já se na něco ptám - je prostě báječná,úžasná,kouzelná....a sestřičku má taky suprovou.......takže pro nás je to u nich prostě BOMBASTIKA.


K paní doktorce jsem chodil se svými dětmi. Je skvělá diagnostička, u dítěte okamžitě zjistila infekční enfecialitidu a poslala ho do nemocnice. Je vždy vstřícná, milá, ochotná a účastní se odborných seminářů. Proto mě nadzvedne, když paní doktorku někdo špiní z IP: FF.KBF.AF.EEK, což je jednoznačná kódovaná adresa z jediného počítače. Z té stejné adresy jdou nejlepší doporučení na adresu MUDr. Ježovicové, a to celkem 3 a pokaždé je podepsaný někdo jiný. Že by na této adrese sídlil nějaký FanKlub? Je to neseriózní a podávám návrh na zneužití IP: FF.KBF.AF.EEK pracovníkům této webové stránky.


Paní doktorka Papežová je skvělá lékařka.mé děti jí mají moc a moc rády.sestřička je taky výborná.


P
Ověřeny pacient

K paní doktorce chodím už nějaký ten pátek.Nemůžu posoudit,jestli je falešná nebo ne,nicméně mé dceři vždy pomohla,hledá nejlepší alternativu pro léčbu a dcera se k ní vždycky těší.Když mám problém,můžu se na ni obrátit telefonicky a vždy ochotně pomůže.Velmi doporučuji


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti