Praktický lékař pro děti a dorost
Partyzánská 4, Opava

Vybírá si pacienty. Novorozence bere akorát nesmíte porodit předčasně s nízkou vahou dítěte třeba kilo a čtvrt. Tak hledáme jiného lékaře. Rodili jsme o 2 měsíce dřív tak jsme si nestihli zajistit pediatra.

chodím k ní s miminkem a zatím jsem velmi spokojená :-) velice se mi líbí, že nejede podle tabulek ale přistupuje individuálně, neřeší prkotiny a dokáže uklidnit i vyděšenou prvorodičku jako jsem já

Příjemná,ochotná,rádi k ní chodíme.Jsme s ní spokojeni!

Jsme u ni naprosto spokojeni :-)

Četla jsem tady,že je falešná.Není.Její zájem je opravdový.Je citlivá,profesionální a důkladná,někdy působí trošku úzkostlivě,jako by se o zdraví dětí bála,alekdyž jim njic není,nebojí se doporučit samoléčbu a povzbudí..Mám u ní vícf dětí.tak vím

Velmi pozitivně hodnotím, že paní doktorka při své práci používá přístroj, který jí v případě nejistoty, zda se jedná o virovou či bakteriální infekci (např. při déle trvajícím nachlazení), během dvou minut stanoví, zda je nutné nasadit antibiotika. Po odběru maličké kapky krve a vložení do přístroje bylo do 2 minut jasno. Já jsem byla hned klidnější a naši tříletou holčičku jsme zbytečně nezatížili antibiotiky. Do tří dnů se malá uzdravila i bez antibiotik.
Paní doktorko, děkujeme Vám za investici do našich dětí, dosud to není všude samozřejmostí.
mamimka tří holčiček ve Vaší péči

paní doktorka je to nejlepší co může být, chodí k ní všechny tři mé děti neměnila bych ani za nic, její přístup k dětem je skvělý a péče perfektní........mě jako matce vždy vše vysvětlí i když se třeba jen potkáme na ulici a já se na něco ptám - je prostě báječná,úžasná,kouzelná....a sestřičku má taky suprovou.......takže pro nás je to u nich prostě BOMBASTIKA.

K paní doktorce jsem chodil se svými dětmi. Je skvělá diagnostička, u dítěte okamžitě zjistila infekční enfecialitidu a poslala ho do nemocnice. Je vždy vstřícná, milá, ochotná a účastní se odborných seminářů. Proto mě nadzvedne, když paní doktorku někdo špiní z IP: FF.KBF.AF.EEK, což je jednoznačná kódovaná adresa z jediného počítače. Z té stejné adresy jdou nejlepší doporučení na adresu MUDr. Ježovicové, a to celkem 3 a pokaždé je podepsaný někdo jiný. Že by na této adrese sídlil nějaký FanKlub? Je to neseriózní a podávám návrh na zneužití IP: FF.KBF.AF.EEK pracovníkům této webové stránky.

Paní doktorka Papežová je skvělá lékařka.mé děti jí mají moc a moc rády.sestřička je taky výborná.

K paní doktorce chodím už nějaký ten pátek.Nemůžu posoudit,jestli je falešná nebo ne,nicméně mé dceři vždy pomohla,hledá nejlepší alternativu pro léčbu a dcera se k ní vždycky těší.Když mám problém,můžu se na ni obrátit telefonicky a vždy ochotně pomůže.Velmi doporučuji